Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

18 wrz 2007, 09:35

W takim razie czekamy na nowe majowe mamuśki :-D

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

18 wrz 2007, 09:35

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-18, 09:37 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

18 wrz 2007, 09:47

ANES, im nas więcej tym lepiej :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 wrz 2007, 09:47

Hej!

Dla Kingulki :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: niech rośnie z niej taka piękna panna i podrywa facetów na swoje śliczne włosy! dużo zdrówka!!!

Ja maść majerankową ostrożnie, bo Hania ciagle pcha łapska do buzi no i maśc też tam trafiała, więc ostrożnie...Jeśli leci jej z noska to nasivin dla nie mowląt, a jeśli ma przytkany to często woda morska.I leżenie na brzuszku

Już nie wiem, co i kto...a..tak, pojechałam po teściowej, bo dla mnie to głupie, że ona decyduje za 27letnią córkę i jeszcze gada o laktatorze z J, jakby to on go używał co najmniej! a poza tym, co mnie obchodzi tłumaczenie, że siostra J nie chce wydawać kasy, bo nie wie, czy llaktator się jej przyda! :ico_zly: forsą sra!!! a ja wiedziałam czy m się przyda? też nie i nie żal mi było kasy na ten zakup!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

A Hania dziś spała 12godzin! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: od wieczora do 8rano! aż w szoku byłam, czy ja jej przypadkiem nie karmiłam...
O,już się drze...to idę..pa!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

18 wrz 2007, 09:53

zborra gratuluję nocki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mi nie było jeszcze dane przespanie całej...Ale cierpliwie czekam ha ha

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

18 wrz 2007, 09:56

mam nadzieje ze nie dlugo sie pojawia:))

zborra [size=150]gratulacje nocki :509: [/size]

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

18 wrz 2007, 10:01

Hej! I ja się w końcu odezwałam. Nie wiem kochane jak dajecie radę codziennie tutaj zaglądać. Ja to jakoś zawsze mam do zrobienia i coś na głowie i ciężko mi tutaj zaglądać, chociaż czasem zdarza mi się zajrzeć i poczytać ale nie pisać :ico_wstydzioch:

Dla Kingi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO kochana. Rośnij duża i zdrowa i na pocieszenie mamusi i tatusia.

A u mnie jak zwtkle dużo się dzieje. Znowu siedzę w pracy. Moje dzieciątko od jakiegoś tygodnia nie może przespać nocy. Budzi się, płacze tak że trudno uspokoić i dopiero jak z nim trochę pochodzę to się uspokaja. Już sama nie wiem od czego to może być. I przez to jestem ostatnio padnięta i niewyspana, a było już tak dobrze jak tylko raz się budził w nocy.

Wczoraj też byliśmy z M. podpisać umowę kupna mieszkania. Co prawda mieszkanie do wykończenia a i tak masę kasy kosztuje. Teraz czekamy na decyzję banku czy dostaniemy kredyt. Cieszę się że jednak się zdecydowaliśmy bo jakoś tak nam schodziło i schodziło. Ale myśl że kredyt na 40 lat :ico_olaboga: to mnie przeraża, ale coż zrobić inaczej nie da się kupić :ico_placzek:
A poza tym to dzisiaj mija miesiąc od naszego ślubu i już miesiąc jestem mężatką. Boże jak ten czas szybko mija.
zborra, i dobrze zrobiłaś. Też nie cierpię jak się sprawy załatwia na okrętkę zamiast prosto.

Oki trochę się rozpisałam, więc na razie kończę.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

18 wrz 2007, 10:03

irminka tak jak pisała zborra nasivin 0,01 on chyab jest soft
jest bez recepty wiec spokojnie mozesz kupic
po jednej kropelce do kazdej dziurki 2 razy dziennie
ale jak to mowia katar leczony trwa tydz a nie leczony 7 dni
wiec musisz czekac
ciesze sie ze z domkiem lepiej
ale to musi byc ciezko podzielic swoj ogranczony czas pomiedzy dwojke dzieciaczkow

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

18 wrz 2007, 10:04

Ach no i Glizdunia mam nadzieję że wszystko będzie jednak w porządku.

Awatar użytkownika
ANES
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 161
Rejestracja: 10 wrz 2007, 11:51

18 wrz 2007, 10:13

no to ja uciekam,bo spacerek zaraz a jeszcze musze siebie i maleg ubrac...
wiec dozobaczyska pozniej...
pozdrawiam....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości