Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

17 wrz 2007, 21:09

zania, co do spania dzieciątka w łóżku to nasza Emi bardzo lubi z nami spać. Wiem że to nie jest zbyt wychowawcze ale dla mnie też jest to na rękę. Jak była mniejsza to spała z nami cały czas. Teraz usypiam ją przy cycu i przekładam do łóżeczka. Dopiero jak się budzi w nocy koło 2, 3 to wtedy biorę ją do łóżka i śpi z nami do rana :-)
A co do wymiotów to spokojnie. Być może to była jego reakcja na to co zjadłaś. Obserwuj go uważnie czy nie robi częściej kupek no i czy te wymioty się nie powtarzają. Może to być równie dobrze wirus (mam nadzieję że nie). Najważniejsze jest jednak żebyś go częściej do cyca przystawiała bo takie maleństwo bardzo łatwo może się odwodnić.
Trzymam kciuki żeby wszystko było ok :-)

No i oczywiście dziękuję za życzenia w imieniu Emilki :ico_sorki:

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

17 wrz 2007, 21:35

jeju on jak na ujme wyjątkowo dzisiaj długo mi spi, az dziw. usnał mi nawet dzisiaj w łózeczku. troche pomarudził ale usnał po ok 30 minutach. moze go powinnam obudzic?? śpi już 1,5 godziny

co do wymiotów małgorzatka, to to były chyba wymioty bo ulewanie ma zupełnie inna konsystencje, jest takie białe i gładnie-geste mleko, a to to miało grudki i pachniało jak wymioty, więc chyba nie moge sie mylić. ale macie rację, muszę go obserwowac i wrazie powtorzen reagować u pediatry.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

17 wrz 2007, 22:31

czesc kobietki :-D
a ja jestem dzis po wizycie w eskulapie i pan doktor mnie przekonal zebym jednak sprobowala rodzic naturalnie ale ze sie boje to od razu poda mi znieczulenie, a gdyby cos sie dzialo nie tak to wtedy mi zrobia cc. w sumie to nie mam nic do stracenia i moge sprobowac. mam sie do konca tygodnia zastanowic i dac mu znac :-D no i chyba raczej sprobuje a co mi zalezy :-D

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

17 wrz 2007, 23:58

paulina pewnie, że tak!!! ja tez sie bardzo bałam, wrecz byłam przerazona bólem jaki mnie czeka, ale to naprawde sie szybko zapomina. ja rodzilam 18 dni temu a dzisiaj juz sam porod jest tylko wspomnieniem, no i po tygodniu juz prawie normalnie funkcjonowałam. trzymam kciuki!!!!

[ Dodano: 2007-09-18, 00:05 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-18, 00:09 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-18, 00:10 ]
wow nareszcie mi sie udalo:-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

18 wrz 2007, 09:55

zania, Wiktor jest poprostu cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
paulinka, dasz rady :ico_oczko: z tego co pamiętam to Twój dzidziuś nie jest zbyt duży więc będę trzymać mocno kciuki żebyś urodziła siłami natury a i żeby poród był lekki :-) Czyli nie będziesz rodzić za 3 dni tylko jak się zacznie ?? Czy będziesz mieć wywoływany poród ??
I najważniejsze żebyś miała pozytywne nastawienie. Każda z nas przez to przechodziła i dała rady więc dlaczego z Tobą miało by być inaczej. Głowa do góy. Będzie dobrze :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

18 wrz 2007, 10:43

Zania co do ćwiczeń bioderek to wygląda to tak że najpier nozki idą do brzuszka a potem na boki, czyli takie kółka trzeba zataczać, moja akurat bardzo lubi takie cwiczonka :-D Co do usypiania w łóżeczku to moja śpi sama od początku, co prawda ma z tym czasem małe problemy ale generalnie od początku ładnie śpi tylko i wyłącznie w nocy. Twój synus prześliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Paulina napewno dasz rade! Ze znieczuleniem to pewnie będziesz miło wspominać poród. Daj znać jak tam się sytuacja rozwija :-)

A tu moja córcia ze swoja starszą o dwa tygodnie kuzynką
Obrazek

A tu już sama
Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2007, 10:51 przez Olciiaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

18 wrz 2007, 10:51

Cześć dziewczyny!

Aga26 Wszystkiego naj, naj dla Emilki z okazji ukończenia 6 miesiąca :)

Paulina no podziwiam Cię, że chcesz jednak rodzić naturalnie, bo ja coraz bardziej się boję naturalnego porodu :(
A swoją drogą może oni już wyczerpali jakiś limit cesarek na ten rok, że tak przekonują do naturalnego? :)

Byłam w Dudusiu, trafiłam bez problemu dzięki za wskazówki. :) Mają tam ogromny wybór wózeczków, już sama nie wiem co wybrać. Na razie pokupowałam takie różne drobiazgi. Ceny mają dosyć przystępne. I fajnie, ze tam też jest czynne w niedzielę.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

18 wrz 2007, 11:13

czesc kobietki :-D

zania malenstwo przesliczne :ico_brawa_01: no w koncu mozemy go zobaczyc :-D

Aga26 lekarz dal mi czas do namyslu jaki rodzaj porodu wybiore do piatku i mam do niego zadzwonic. POtem umowimy sie na przyszly tydzien i mnie zbada i zobaczy jak sie sytuacja rozwinela bo w koncu termin mam na przyszly tydzien i jesli nic sie nie bedzie dzialo to ide do domu a jesli cos sie zacznie to dadza mi kroplowke na przyspieszenie i bede rodzila :-D kurde nawet sie tego nie boje :-D tylko powiedz mi co mam sobie kupic w aptece po porodzie sn?? podklady poporodowe, majtki jednorazowe, tantum rose cos jeszcze??

Olciiaa twoja coreczka to rosnie jak na drozdzach :-D

maryyann ja wczoraj naprawde szczerze pogadalam z tym lekarzem w Eskulapie. Zreszta chyba teraz to do niego bede chodzila profilaktycznie bo naprawde jest super facet. Jesli sie boisz a chcesz rodzic w Eskulapie to polecam wybrac sie wlasnie do niego na wizyte i szczerze porozmawiac. I wcale sie nie bac w koncu nie my pierwsze nie ostatnie :-D

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

18 wrz 2007, 11:17

Paulina a jak się nazywa ten lekarz? Bo ja już mam umówioną wizytę przed porodem na przyszły tydzień u Kawulok, bo ona prowadzi moją ciążę. Tylko z nią jest taki problem, że wyjeżdża końcem następnego tygodnia i wraca dopiero końcem października, niby 25.10 a ja mam termin 26.10.
Nie wiem czy mogę iść do innego lekarza, bo ona kazała mi przyjść do siebie.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

18 wrz 2007, 11:23

maryyann mozesz isc do innego lekarza spokojnie. Tylko jakbys dzwonila do Eskulapa i chciala sie umowic na wizyte i beda sie ciebie pytali do kogo chodzisz to powiedz ze do dr Biernackiego i ze do niego chcesz sie umowic. A jak juz u niego bedziesz to poprostu z nim sobie szczerze porozmawiaj. To jest mlody facet i bardzo konkretny. Ja naprawde jestem zadowolona. A jeszcze wczoraj moj mezus poszedl sam do niego na rozmowe zebym z nim pogadac jak facet z facetem i tez mowil ze gosc jest bardzo konkretny. Ja naprawde POLECAM!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość