Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 wrz 2007, 12:15

Felicity uważaj na fasolkę

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

18 wrz 2007, 12:28

Witajcie

Wczoraj spędziliśmy cały dzień na dworze było bardzo cieplutko ale chyba jednak zawiało Maska bo całą noc nie dał spać, płakał co pół godziny - :ico_zly: jestem nie przytomna. Dziś rano okazało się że ma temperaturę i straszliwy katar. Cały czas leje mu się z noska i kicha. Dałam mu nurofen na gorączkę i nasivin na katarek. Jak nie przejdzie do wieczora albo co nie daj Boże pogorszy się - zadzwonię po lekarza :ico_chory:

Asieńko - nie wiem skąd biorą się tacy beznadziejni ludzie jak Twoi teściowe :ico_szoking: .... Szkoda gadać!!! Nie przejmuj się lepiej żeby ich nie było niż mieliby popsuć Wam humory w ten jeden z ważniejszych dni Wikuni. Głowa do góry :-D :ico_pocieszyciel:

Anetko - chociaż nie znam bliżej sprawy uważam tak jak Asia, że oni wiedzą kiedy są urodzinki i jeśli będą chcieli z pewnością jakoś zareagują :-)

Agatko - nic na siłę , lepiej żeby dziecko miało szczęśliwą mamusię niż obojga rodziców, którzy nie czują do siebie nic lub niewiele a są dla dobra dziecka. To jest moje zdanie ale to Twoje życie i kieruj nim tak aby Tobie i maleństwu było dobrze bo jesteście najważniejsi :ico_oczko:

Chyba się położę na chwilę bo Maks śpi :ico_spanko:

Miłego dnia i udanych spacerków bo pogoda śliczna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

18 wrz 2007, 12:28

jak można tak to nazwać "łoży"

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

18 wrz 2007, 12:59

halooo?? czy ktoś mnie słyszy?? czy jestem niewidzialna??

zresztą bez znaczenia dziś jest jeden z tych dni kiedy potrzebuję uwagi ze strony np. męża więc i Wam może się "dostać" za nie reagowanie na moje posty OD WCZORAJ!!! :-D

papa

[ Dodano: 2007-09-18, 13:03 ]
ach i wyczytałam, że Maciuś Chloe ma zęba :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje u nas powoli widać cień drugiej dolnej dwójki ale jeszcze pod dziąsełkiem ;-)

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

18 wrz 2007, 13:11

WItajcie kochane. Czuję, że wieki mnie nie było :ico_sorki:

Od czwartku nie byłam w necie, bo wyjechaliśmy do rodzinki do Berlina. Poszaleliśmy na zakupach, popiliśmy i w ogóle było super. Jak znajde chwilkę to postaram się nadrobić zaległości, bo zupełnie nie jestem w temacie. Widzę tylko, że Felicity zaciążyła :ico_ciezarowka: . Planowana ciąża? Jak tak to wieeeelkieeee GRATULACJE :ico_brawa_01:

Postaram się ponadrabiać jak mi Hubi chaty nie zdemoluje, właśnie kwiata próbuje zeżreć :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 wrz 2007, 14:42

Zdrówka dla Maksia..
Maritko co ty piszesz, że my nie reagujemy hmmm.
Ja pomimo jutrzejszych ur dużo pracy nie mam, posprzątane jest, tort zamówiony, niczego więcej nie potrzebuje. Maiło być dziś pięknie i słonecznie d..., pada i jest znów zimno.

Cześć Jolu, faktycznie daaawno Cię nie było

Jakoś ta pogoda nie nastraja mnie pozytywnie, nie chce mi się nawet pisac, idę se Obrazek
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2007, 15:39 przez asiapanda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

18 wrz 2007, 15:01

Witajcie dziewczęta

Maritka - oczywiście, że jestes widoczna :-D

Asia - współczuję teściów :( Pamiętam jak kiedys pisałaś jak oni traktują Twojego męża, więc niczego dobrego się po nich spodziewac nie można...
Jeszcze tylko jeden dzien nasze dzieci będą niemowlakami :ico_haha_01: Nie cche mi się wierzyc, że to tak szybko zleciało, że to już rok po porodzie :ico_szoking: szok! mnie się wydaje, ze to zaledwie pare miesięcy temu było :ico_oczko:

Anetko - Tobie również współczuję teściów a na dodatek męża, to przykre, że się nawet nie odezwie :ico_zly:

Agatko - widzę, ze u Ciebie będzie pełna obsada rodzinna :-)

My ciągle walczymy z zębem, idzie baaaardzo powoli, ślini się bardzo mocno....

Jolanda - witaj, szwendacz Ci się właczył jak widzę :ico_haha_01:

Lecę gotowac

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 wrz 2007, 15:48


Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

18 wrz 2007, 16:29

Kurczę ja chciałam wybrać się na popołudniowy spacer zajść do księdza o tę mszę a tu burza, deszcz i ziiiiimno...


dziękuję za uwagę :-D

Gosiu, Asiu - powtórzę po Mosobku - jak ten czas leci :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 wrz 2007, 16:47

Czy to lato czy to jesień :ico_zly: Wczoraj było 26 stopni słonko a dziś deszcz i zimno, oszaleć idzie :ico_zly:
Oj zleciał mi ten rok, zaraz będzie drugi, trzeci .....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość