Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 wrz 2007, 00:10

hekkate no wspolczuje szczepienia.. :ico_olaboga: ja byla na pierwszym z leosiem w ub tygodniu... normalnie plakalam razem z nim...
myslalam ze bedzie ok, bo byl naprawde dzielny i zaraz usnal. ale w domu sie zaczelo.. placz i spanie pol dnia.. normalnie taki byl biedny :ico_olaboga:

a leos grzeczny chlopczyk hihi daje pospac.. w dzien tez w miare przewidywalny
tylko marudzi przy zasypianiu w ciagu dnia i wieczorem. ale to roznie bywa.. ogolnie nie jest zle hihi
pozwala mi spac co najwazniejsze hihi rosnie zdrowo.. smieje sie hihi
czesto z nim podrozujemy.. ja niemal codzien zabieram go na kilkugodzinne zakupki i szwedanie po centrum i shopping centre hihi
takze leos podroznik nam rosnie hihi
na razie sie nie buntuje hihi
karmie go w przymierzalniach itd
hihi
dziecko ulicy normalnie hihi

a do uk przylecielismy 3,5 roku temu.glownym powodem byl plan splacenie kredytu zaciagnietego na kupno mieszkania.. a potem nam sie spodobalo i zostalismy hihi
na razie jest ok.. adas moj maz ostatnio troche przemeczony bo musi dojezdzac kawalek do pracy i wiekszosc dnia jest poza domem ale mamy nadzieje ze to sie powoli unormuje hihi

hekkate widze ze urodzilas danielka na walentyki hihi bardzo romantycznie hihi
moj porod by sie nadawal na taka okazje hihi
sliczny synek hihi daje popalic??
lidziasc sliczna masz coreczke hihi tylko strasznie wczesnie wstaje :ico_olaboga:
wiesz moj leos jeszzce maly ale pewnie kiedys tez zacznie mi urzadzac tak wczesne pobudki a ja bede chodzic jak zombie hihi albo po prostu zmienie swoj styl zycia i zaczne klasc sie o godziwej porze hihi

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

18 wrz 2007, 08:14

stawiam kawe wszystkim :ico_oczko: spiochom tez

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 wrz 2007, 11:05

lidziasc, ja sobie zbożóweczkę zaaplikowałam do śniadanka. Trochę mi za słodka wyszła... Miłego dnia!

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

18 wrz 2007, 11:13

Witajcie :-) madziorka hihi, Witaj :-) zazdroszczę synka śpiocha :ico_szoking: :-D u mnie dopiero teraz trochę sie poprawiło i jest jedna albo dwie pobudki w nocy i spanie do 8.00, ale bywało tez,że pobudki co pół godziny i wstawał o 6.00 :ico_olaboga:
Kocura Bura, jak samopoczucie? :-)
lidziasc, daszek naprawiony?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 wrz 2007, 11:15

tyna, dziś kiepsko, plecorki mnie bolą i główka. Mści się na mnie spokojne osiem miesięcy :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 wrz 2007, 15:16

hej dziewczyny hihi
kocura bura dasz rade malenka.. duzo ci nie zostalo hihi a powiedz jak sie czujesz ogolnie? ciazy ci brzuszek?
ja ciaze wspominam rewelacyjnie... zadnych nudnosci hihi boli.. moglam chodzic do woli do ostatniuego dnia hihi i rodzic mi sie nie chcialo tak mi bylo dobrze z brzuszkiem hihi
w rezultacie 12 dni oi terminie musieli zaaplikowac oxytocyne bo leos sie nie spieszyl
i sam porod tez milo wspominam hihi szybko wiec bolu malo hihi
zycze ci aby poszlo rownie sprawnie hihi
znasz plec??? rozumiem ze to pierwsza dzidzia bo nie widze innego suwaczka hihi

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 wrz 2007, 17:43

madziorka hihi, ja ogólnie też się dobrze czuję. Cała ciążą w porządku, ominęły mnie nudności. Tylko teraz na końcówce trochę mi ciężko i ogólnie gorzej niż przez ostatnie osiem miesięcy. Przez kłopoty z okiem czeka mnie cc. Nie wiem, czy już jutro zostanę w szpitalu czy pójdę tam w pon. Trzymajcie za mnie kciuki! Bo trochę się boję...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 wrz 2007, 18:11

kocurkaBUra bedzie dobrze!! kazda z nas sie bala tuz przed porodem.. hihi normalna sprawa
bedzie dobrze!!! zobaczysz!! a kogo powiadomisz smsem?? bo czekamy tu na wiadomosc!!!
powodzenia mamusko

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

18 wrz 2007, 18:41

Kocura Bura, musisz nas powiadomic co i jak :ico_sorki: ja też miałam cc, co prawda niespodziewane :ico_noniewiem: oczywiście trzymam kciuki :-)
madziorka hihi, Ty to jakas szczęściara jesteś :-D ciąża bez problemu, poród bez problemu, a na dodatek maluszek grzeczny :ico_olaboga: :-D tylko pozazdrościć :-)

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

18 wrz 2007, 19:39

Hekkate, to witaj w klubie :-D przez to,że miałam niespodziewaną to jakoś wcale się tego nie bałam, było mi już wszystko jedno byleby się stamtąd wyrwać :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość