ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 wrz 2007, 22:00

gosia moja mała juz wykazuje oznaki mami cyca, jak tylko gdzies znikne na jakis czas, co to bedzie jak pojde do szkoły,a to juz za niedługo..

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

18 wrz 2007, 22:02

ladybird23, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale temat... no no no powodzenia :-D :ico_brawa_01: :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 wrz 2007, 22:06

massumi dzieki przyda sie :ico_oczko:

to ja moze tez juz lece sie połozyc, musze sie w koncu do porzadku rozprostowac, to do jutra :516: spokojnych :555:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

18 wrz 2007, 22:08

massumi - obstawiam, ze obusddzi sie ..koło 2 i 5 ....i potem moze damy rade do 7 ..ty mysliśz , ze te 9 kilo to skad ??? :-D ale powaznie ...boje sie ze go utucze ....kurna mol :-D ..no ze w tate pójdzie ..a mówiłąm, że może byc duzym chłopcem ..ale nie bedzie gruby :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

18 wrz 2007, 22:09

Oj jutro to ja głowy nie dam ... czy mi sie uda tu zaglądnąc.... ale cóż najwyżej zrobię wam niespodziankę .... he he :ico_oczko: :-D
Teraz to relaks, ale jutro ... juz się nie moge doczekać... :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-09-18, 22:10 ]
Gosia A, pewnie ma dużo fałdek nie??? Mmmmmm fajny pulpecik mamuni hihihii :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2007-09-18, 22:12 ]
A moja NiUla to potrafi 100 ml jeść 30 minut ot wyczyn !!! I sie bawi i wypluwa i sie smieje i tak w kółko ... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: to ile ona z cyca może wyciągnąć... ludzie ??? Ja jeszcze całej nocki nie przespałam... nie ma szans... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

18 wrz 2007, 22:23

massumi, - celulit na brzuchu hyhyhyhhyyh i te nogi...och... udziska i pulpet na buzi :ico_szoking: :-D sie zrobił..normalnie mam 2 karki w domu :-D
aladybird23, mój juz sie zrobił cycol mamy .... moja mama go na ręce - a ten popatrzy ..i w ryk ... mój ojciec go zczepia ..popatrzył i w ryk .... rany boskie co sie dzieje ???? to taki etap??? ale minie co ??? był taki smieszek ... a teraz normalnie.jakis koszmar

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

18 wrz 2007, 22:37

A ja juz prawie nie karmię piersią :ico_placzek: :ico_placzek: tylko chodzi o to że ja CHCĘ ALE MOJE DZIECKO WYBRAŁO INNĄ DROGĘ, a mi tak smutno i ryczeć mi się chce, bo jeszcze niedawno wtulona we mnie siedziała godzinami przy cycku a teraz rano jak zaspana po nocy jest, to uda mi sie jej wcisnąć trochę cycka, a tak nie ma szans, drze się i już :ico_olaboga: a butelke to też je dziwnie, nadrabia wieczorami. Właśnie mieliśmy mały potop, obrzygała poł pokoju :ico_szoking: kuźwa przestraszyłam się, naprawdę, bo pierszy raz się jej zdarzyło i taka ilość że :ico_szoking: :ico_szoking:

Przekarmiłam ją po prostu, jeszcze mądra - wcisnęłam jej herbatkę, echhhh.... :ico_puknij: bo ja jescze nie czaje tych butelek, wydaje mi się że to jak z karmieniem piersią, kiedy głodna to mleczko a tu trzeba to jakoś rozplanować.

Dałam Kindze wczoraj łyżeczkę marchewki z jabłuszkiem ale krzywiła sie przy tym niemiłosiernie, chyba nie za bardzo jej smakowało, muszę kupić kaszkę i jakiś słoiczek...

Gosia dzieci szybko sie przyzwyczajają do tego co dobre, więc normalne że jak ktos ponosił czy zabawił to chciałaby tego wiecej. Albo Hubcio ma po prostu takie dni marudka i przejdzie samo, może po wiekszej ilości mleczka będzie spokojnieszy :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

18 wrz 2007, 22:37

Gosia A, czyli masz w domu niezłą ochrone : dwa karki plus syrena !!! alarmowa !!! Błahahahhahahahaaaa :ico_smiechbig:

Ula płacze wyjątkowa na obce "dziwne" tzn. zbyt nachalne twarze... :-D

[ Dodano: 2007-09-18, 22:40 ]
mama_Dominika, :ico_pocieszyciel: czułam dokładnie to samo jak Miłosz odstawił mnie sam od siebie... i ta niemoc ... wiem wiem boli... ale tak jak mówisz niektóre dzieci wybierają inną drogę :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

18 wrz 2007, 22:50

mama_Dominika, z butla jest tak samo jak z cycem tez na żadanie
moja żąda co 3 godz ale bylo i tak że 12 godz nie jadła
a w miedzy czasie herbatke ale jak nie chce to nie wmuszam bo sobie nie da :)

ciezko miala dzisiaj zasnac wiec tatus musial mnie wezwac na pomoc
popatrzylysmy na siebie pousmiechalysmy sie uspokoila sie i zasnela ale juz kilka razy plakala przez sen
nie wiem co jej jest

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

19 wrz 2007, 06:55

Ufff...Dziecko mi przed chwilą usnęło ale ja już jakoś nie jestem spiąca...

zborra ale masz fajową ścianę w pokoju :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Na szczęście mój synek wielbi cycusia i mam nadzieję, że jeszcze przez jakiś czas z niego nie zrezygnuje. Ciekawa jestem kto będzie bardziej przeżywał odstawienie od piersi - ja czy Wiktor ha ha.

Sto lat dzisiaj dla Milenki z okazji wkroczenia w 5 miesiączek

Obrazek

My dziś na 12 mykamy do ortopedy więc trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze :ico_haha_02:

Do usłyszenia.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości