Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

19 wrz 2007, 13:52

ML obrze ze Tobis juz zdrowy. oby jak najdluzej

mama Kasia dobre. juz to kiedys czytalam ale dobrze bylo sie jeszcze raz posmiac

Malgorzatka to dobrze ze Wojtkowi sie nic nie stalo i ze Ty w miare calo z tego wyszlas

kminek najserdeczniejsze zyczenia dla Piotrusia

Qunick dla Ninusi tez zyczonka jak najlepsze i spoznione z okazji waszej rocznicy z mezem

kostunia ja tez pasteryzowalam ale sloiki z gerbera sie nie zamykaja

katelajdka z Bartusia to juz maly mezczyzna :ico_brawa_01:

Dorota.M. ja slyszalam ze jak sie snia zeby to po prostu trzeba sie wybrac do dentysty:)

karolas jak zwykle rewelacyjne filmiki. Ta Twoja Amelka to zdolniacha jak smok

Magdzinka asiam_26 nie martwcie sie pamietam o waszych domkach z bali i postaram sie naklonic meza zeby wam cos doradzil

no i przyszedl czas na szpital u nas. maz wrocil z delegacji chory. mnie wzielo w niedziele a dzis Tymkowi strasznie leci z noska. caly czas mu czyszcze frida, ale kupie tez dzis ten pulmex co piszecie i masc majerankowa. myslicie ze cos jeszcze mam mu zapodac?
a poza tym bylam u fryzjera. jak bede miala jakies fotki to wam wkleje.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

19 wrz 2007, 13:57

dziewczyny, nie wiem jak u was, ale u nas dziś chłodno, bezdeszczowo ale chłodno....jak ubieracie Wasze maluszki na spacerki w takie dni?
kelly być może mi się śnią, bo teraz własnie co 2 tyg. chodze do dentysty.... ostatnio robiła mi czyszczenie kanałowe, a teraz w przyszłym tyg. plombe mi wsadzi...w sumie 3 wizyty na jeden ząb i 180zł....na mnie zarobiła....byle ząb po pół roku nie musiał być wyrwany hi

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

19 wrz 2007, 14:49

qunick: dziękuję za książeczkę:)
Małgorzatko: to musiało być okropne przeżycie!!jak się trzymacie?
Mama Kasia: faniuchne te teksty:)
Lutóweczki:)mam fajne poradniczki w wersji ebook, postanowiąm się dokształcić mimo że Kacperek już ma ponad 7 miesięcy, jakby co wykorzystam przy następnym;)
jeżeli która z was chce jakiś to moge przesłać:)mam:
1 Dlaczego płacze, 2
Wychowanie bez porażek,
3.100 zabaw dla dzieci 3letnich,
4domowa apteczka,
5pradnik jak sie robi dzieci,
6mit szczęśliwego dzieciństwa,
7jak nauczyć dzieci czytac,
8uśnij wreszcie,
9moje dziecko mnie nie słucha,
10wychować dziecko i nie oszaleć,
11od poczęcia do narodzin,
12pierwszy rok życia,
13SIDS,
14sposoby na kolke,
15zdrowie dziecka.
jeśli macie coś ciekawego to prześlijcie:*

[ Dodano: 2007-09-19, 14:50 ]
a i postanowiłam przeczytac nasze forum od początku więc jeśli chcecie by coś Wam znaleśc to mówcie:)

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

19 wrz 2007, 14:59

anilewe77 no podziwiam za chec przeczytania tych 370 stron. ja nie bylam z wami od samego poczatku ale nie wiem czy bym dala rade.

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

19 wrz 2007, 15:00

narazie jestem na 8 :-D ale fajnie się to czyta:)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

19 wrz 2007, 15:04

anilewe77, miłego czytania :ico_brawa_01: - szkoda, że nie ma już tych stron co pisałayśmy tuż po narodzinach naszych pociech :ico_placzek: też chętnie bym sobie powspominała

Jakbyś mogła mi wysłać z tych poradników numer 1 (dlaczego płacze), 4 (domowa apteczka) i 15 (zdrowie dziecka) z góry dziękuję :-) :-) :-) mój mail: magda.prasek@op.pl

Kelly zdrówka wam życzę - i synkowi i mężowi :-)

ML to dobrze, że Tobiaszek nareszcie zdrowy, oby tak już zostało :-)

Dziewczyny, po powrocie od fryzjera wklejajcie fotki :-)

100 lat dla Ninusi :ico_tort:

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

19 wrz 2007, 15:31

dziewczyny dostajecie może jakieś darmowe próbki dla maluszków??pisałyście gdzieś może o nie??

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

19 wrz 2007, 15:44

wszystkiego najlepszego dla Ninusi!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent:
Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa o moim Brzdącu!!
Małgorzatka na szczęście nic się nie stało!!!! Musisz bardzo uważać!! MAm nadzieję że potłuczenia nie są bardzo bolesne! :ico_buziaczki_big:
Ja raz przewróciłam się z Bartusiem na rekach. Miał chyba 2 lub 3 miesiące. Na szczęście wpadł do fotelka który leżał na podłodze. Straciłam równowagę. Co nie trudno sobie wyobrazić zważywszy jaki był zawsze ciężki. Ja się też potłukłam ale ja to nic strasznego, gorzej dziecko...
Czekam na wieści jak było u fryzjera!!
Dorota M. kobieto, no sporawy ten mężczyzna którego mam w domku!! Ja ubieram Bartoszka w rozmiar 80. Nawet niektore rzeczy sa jeszcze za duże. Ale 74 to już rzadko ubieram. W sszczególności piżamki 74 już sie nie nadają bo jak pielucha w nocy napęcznieje to zawsze jest za barzdo uciskana w kroku i przecieka... A śpiochy to prawie każde mają dziurę na palcu dużym bo jak kopał to wybijał dziurke... Dlatego prawie całą garderobę musiałam wymienić...
mamaKasia kobieto, superowe to co załączyłaś!! No tak się uśmiałąm że szok!!! :ico_brawa_01: :-D
MAsz racje, Bartuś miał "lepszy" start od początku stąd taka różnica we wzroscie i wadze. Ale jaja!! Twoj Areczek ma 3 lata i waży 15 kg, a mój Bartosz ma 7 miesięcy i prawie 11 kg. NA szczęście dowiedziałam się że juz niedługo wejdzie w taką fazę że długo jedna waga sie bedzie utrzymywać. Od mojej kuzynki dzieci były w odróżnieniu do mojego syna małe ale ciężkie. Typowe kluseczki. I waga byla bardzo duża a potem to 2 lata utrzymywała się jedna waga. NA to liczę że już niedługo nie bedzie waga rosła, bo ręce mam już dłuższe niż do kolan!! Szczególnie mi dał się we znaki jak barzdo marudził jak przebijała się górna jedynka. Cały czas na rącki, na rącki!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_puknij: :-D :ico_haha_01:
Dorota M. apropos snów, to nie przejmuj się tym że snily Ci się zęby. Wiele razy mi sie śniły i nikt nie umarł! Bo to podobno takie ma znaczenie, tak się mówi w mojej rodzinie! Ale zważywszy na to że jesteś na etapie wyżynanych ząbków Agatki to nie ma się co dziwić że zęby Ci się śną!
Gratuluję górnego ząbka! My tez już mamy!! Wczoraj pani doktor była w szoku ze już 3 ząbki a czwarty na wylocie!!

[ Dodano: 2007-09-19, 15:48 ]
anilewe77, bardzo Cię proszę o "wychować dziecko i nie oszaleć". Przyda mi się bo czasem wariuję!!! mój adres: katenka@wp.pl
No i jeszcxze chciałabym : domowa apteczka, Dlaczego płacze, pierwszy rok życia, i na wszelki wypadek : moje dziecko mnie nie słucha, choć mam nadzieje że mi się nie przyda :)) :-)

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

19 wrz 2007, 17:25

dorotkau nas dzis 13 C ale slonko swiecilo i bylo ponad 20 a nie lubie jak on taki spocony na pleckach wiec nie zakladalam kurtki tylko body z krotkim,bluzeczke z dlugim i na to bluze polarkowa .

kelly
Duzo zdrowka dla Tymka :ico_buziaczki_big:

anilewe77to sporo czytania cie czeka,ja ldwo narobilam po wakacjach hihi no ale jak masz zapal i chec.
I ja poprosze o kilka ebookow:nr 1,2,3,7,8 i 9 (na wszelki)

Ja zeby dostac probki i poradnik nutricii to zarejestrowalam sie na stronie i tam byl jakis odnosnik ze wysylaja poradnik zywienia. Strona www.nutricia.pl

[ Dodano: 2007-09-19, 17:26 ]
O tu:www.nutricia.pl/klub_przylacz_sie.php

[ Dodano: 2007-09-19, 17:27 ]
A zapomnialam swojego maila wpisac: rdzidzia@poczta.onet.pl

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

19 wrz 2007, 17:55

anilewe77, proszę jeszcze o 7 -jak nauczyć dzieci czytać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość