Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

19 wrz 2007, 16:59

Skończyłam czytać :-D

FELICITY ---- gratuluję fasolinki :ico_brawa_01: My ostatnio też mieliśmy chwile strachu, minęły 2 tygodnie, test zrobiłam i jak zobaczyłam jedną kreskę to mi się smutno zrobiło więc zaczynamy :-D

MARITTA ---- Konrad może nauczyć Lili mówić Aga bo on w tym jest najlepszy :ico_oczko:

ASIA ---- a ja wolę chodzić w ciąży i lewatywkę niż rodzić, więc proszę dogadajmy się i za mnie urodzisz Amelkę, ok??? :-)

NELLY ---- buziaczki dla Twojego chorowitka

CHLOE ---- pierwsze ząbkowe gratulacje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

19 wrz 2007, 17:04

cudowne Gosiu :-D ja pamiętam jak wysłałaś mi foteczkę takiego okruszka owiniętego w białe coś - taka drobinka :-D

Sosna masz w pierdziel !!! :ico_zly: Lila ma zęba od ponad miesiąca wkrótce pojawi się drugi (podejrzewam po objawach) :-P a Ty tak nas czytasz ;-)

[ Dodano: 2007-09-19, 17:06 ]
Kasiulka trzymamy kciuki - Reeni też pisała coś, że jak Erni skończy rok to zaczną banga-banga ;-)

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

19 wrz 2007, 17:24

GOSIU no i wzruszyłam się..... moja wściekłość i rozpacz wróciły po stracie kafe że już nigdy nie przeczytamy tych naszych opisów :ico_placzek:

Może spróbujmy je odtworzyć przy 1. urodzinach maluszków?????? Co Wy na to????

MARITTA ---- Sosna ma nas w nonono stąd ta jej niewiedza :-D :-D :-D ale taka kochana jest więc jej wybacz :ico_sorki: Renii to coś mówiła że musi jeszcze trochę schudnąć i wtedy będzie banga-banga :ico_ciezarowka: :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

19 wrz 2007, 17:28

moment moment to kto pisał ostatnio że go pożarło ale bezzębnie ?? (Chloe pisała? :ico_wstydzioch: )
Kasiulka28, to i za mnie ponosisz, lewatywka nawet w kość nie dała, tylko ta ciąża :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

19 wrz 2007, 17:37

Sosna - mimo iż o przebaczenie nie prosisz - znaj mą litość... wybaczam Ci, boś taka kochana :-D

dawajta mi tu kochane zdjęcia ładnych tortów (te co wklejacie tu), bo dzwoniłam pani powiedziała, ze za kasę zrobi wsio :-D heheh a tak szczerze to wolę pokazać niż opisać, bo może coś nie wyjdzie :-P

zamówiłam mszę - niestety tylko wole w tym dniu było na 7 rano :-D a teściowie bynajmniej do rannych ptaszków nie należą :-P i dobrze im tak, oczywiście matrona stękała, ale powiedziałam jej, że przecież iść nie musi :-D obowiązku nie ma ;-) od razu zmieniła zdanie :-)

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

19 wrz 2007, 17:42

O :ico_szoking: chyba wszystkie się na imprezę zgłosiły? :-D :ico_oczko:

Niestety to nie trzydniówka Asiu :ico_chory: byliśmy u lekarza i okazało się, że Maks ma zaifekowane gardziołko i stąd ten płacz w nocy. Złapał jakiegoś wirusa a dodatkowo idą mu dolne dwójki. Nie chciałam antybiotyków - bo wg mnie to ostateczność. Na leki wydałam 70 zł :ico_szoking: Mam nadzieję,że pomogą!

Witaj Sosna :516:

Gosiu - nic dodać nic ująć - super opis tego ważniejszego jak nie najważniejszego dnia w życiu :-D

Riterka - mam nadzieje,że Jaś szybko wyzdrowieje. Duży buziak dla niego i życzenia zdrówka :-)

Kasiulka - dzięki za buziaczki dla Maksa - przekazałam :-D Prześlijcie zdjęcia z wypadu do Riterki!

Napiszcie Gosiu i Asiu ,jak Wasze dziewczyny (już nie niemowlaczki :-D ) dziś się czuły jako gwiazdy dnia ....no i oczywiście jakie prezenty dostały :ico_oczko:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

19 wrz 2007, 18:10

Sosna Twoja Zuzia jak zwykle ....cudna...fajowa minka :ico_haha_01:
nella, dużo zdrówka dla synka -żeby mu szybko przeszła choroba.
A tak wogóle to wszystkim chorowitkom powrotu do zdrowia.

Ja lewatywki nie miałam ani za pierwszym,ani za drugim razem :-D Ale w ciąży już nie chce byc :ico_oczko:

Marittko a Ty na kiedy masz termin dokładnie? (pewnie już pisałaś ale ja ostatnio w biegu Was czytam)

Nie mam teraz zbytnio czasu bo Tomek marudny, Michałowi trzeba pomagac w lekcjach no i jeszcze do tego przygotowania do pierwszej komuni.Poza tym normalne domowe obowiązki i jakoś czasem czasu brak.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

19 wrz 2007, 18:39

Aknuś - na 3/8/12.12.2007 :-)

no i też czekam na fotki ze spotkanka - :-P bo do mnie to żadna nie przyjechała :ico_placzek:

mam już czytnik kart zaraz podeślę fotki od nas :-) niektóre ładne źle mi się zczytały kuźwa i nie widzę ich :ico_zly:

Kasiulka - pomysł z opisami porodów w dniu 1 urodzin dzieciaków bombowy 3 razy próbuję napisać to i zapominam ;-)

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

19 wrz 2007, 19:08

Maritta, teraz zobaczyłam jaki masz napis w linijce Różyczki, poczucie humoru Obrazek

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

19 wrz 2007, 19:30

wiesz Sośniuś ja to w ogóle zabawna jestem ;-) ale prawda - spoko, też mi się podoba :-D, kiedyś inne były te opisy, w ogóle jakiś czas nie działała ta stronka z tickerami :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość