Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 wrz 2007, 18:52

Cześć

Oj ..mąż mnie nasmarował maścią po tyłku :ico_wstydzioch: :-D rozgrzewającą i troszkę mniej boli!

Zdjęcia się wgrywają no to zaraz je wkleję!

Mama Kasia :ico_smiechbig: Myślałam że padnę ...ze śmiechu ..ale chyba najbardziej przy tum ostatnim ... z tymi monetami!

FRYZURA:

Pod spodem mam ciemne włosy - ciemny brąz, na górze pasemka czerwone (do kreacji) a na to jeszcze taki jasno- złoty brąz ... Ogólnie jestem zadowolona !

Sorki za minę ale ja brzydko wychodzę na zdjęciach - jedyne na których fajnie wyszłam to ślubne!

Obrazek
Obrazek

W sobotę (29.09) jestem umówiona tylko na kręcenie loczków i już ... :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2007-09-19, 19:00 ]
Kajunia, Qunick- No to mówcie, że te kaszki na sen działają ? Ja miałam kiedyś mydełko z lawendą Johnsona i jakoś nie bardzo mi się podobał ..

ML dobrze że Tobiaszek już zdrowy i zgadzam się z panią doktor

kellyZdrówka życzę .. :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

19 wrz 2007, 19:31

Małgorzatka super fryzurka!! Bardzo Ci ładnie! I fajnie wyszłaś!!! Mam nadzieję ze super bedziecie się bawić na weselu brata!!
Cieszę się ze mniej Cię boli...
Wklejam nowe zdjęcia.
Na tym ostatnim to sprawdzałam jak łyżeczką stuka ząbek!! Bardzo sie Bartuś cieszyla jak stukała łyżeczka, śmiał sie jak oszalały!!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

19 wrz 2007, 19:43

katelajdka, i gdzie zdjęcia?? :)

Dziękuje wszystkim za życzenia dla Ninusi!!!!!!!!!!!!!
I muszę spadać bo mi Zuzia siedzi na kolanach i doamga się komputerowej rozrywki dla siebie :)
anilewe77, ja to poproszę hurtem wszystkie książeczki jeśli można qunick@o2.pl


I dużo zdrówka kelly i mamcia dla Julci!

Dziś ciąg dalszy nauki spania - teraz przesuwam odzinę zasypiania.

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

19 wrz 2007, 20:25

Lutówki, moja Agatka miała dziś dzień lenia, dużo spała a i tak przed 20:00 już zasnęła... :-)
Małgorzatko super fryzurka i ten kolor, bardzo Ci w nim do twarzy :-)
Katelajdka bardzo podoba mi się zdjecie, gdzie jesteście we trzech, teraz widzę że Bartuś to typowa "mieszanka" po rodzicach :-)

Życzę słodkich snów Waszym maluszkom!
Uciekam papapapa do jutra

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

19 wrz 2007, 20:30

anilewe77, ja poproszę tak, (jeśli można oczywiście :ico_oczko: )
1 Dlaczego płacze,
2 Wychowanie bez porażek,
3.100 zabaw dla dzieci 3letnich,
7jak nauczyć dzieci czytac,
8uśnij wreszcie,
9moje dziecko mnie nie słucha,
10wychować dziecko i nie oszaleć,
Moj adres: kasa76@op.pl

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

19 wrz 2007, 20:33

Cieszę się ze Wam się podobał "tekścik". I powiem Wam że jest w tym ziarenko prawdy... Z Arusiem bardziej się cackałam, trzęsłam nad nim, może dlatego jest z niego taka "baba". Wszystkiego się boi (no prawie), najlepiej żebym z nim była cały czas. A z Alą już widzę że jest inna, nikogo się nie boi (no, też prawie), zawsze uśmiechnięta... Chyba ze to już taki charakter jednego i drugiego dziecka...

[ Dodano: 2007-09-19, 20:37 ]
Małgorzatka, bidulo, bardzo się potłukłaś? Musiałaś się wystraszyć... :ico_pocieszyciel: . Całe szczęście że nic się poważnego Ci nie stało i że Wojtaszek wyszedł z tego bez szwanku... A kiedy masz to weselicho?

[ Dodano: 2007-09-19, 20:48 ]
katelajdka pisze: [ Twoj Areczek ma 3 lata i waży 15 kg, a mój Bartosz ma 7 miesięcy i prawie 11 kg. NA szczęście dowiedziałam się że juz niedługo wejdzie w taką fazę że długo jedna waga sie bedzie utrzymywać.

No właśnie, Arek miał 7 miesięcy ważył 9500g, a teraz 15, i te 15 trzyma mu się od prawie roku... a je, czasem ma jakieś kilkudniowe chandry i trzeba go namawiać na jedzenie, ale i tak jak zgłodnieje to przyjdzie i powie że chce coś zjeść, albo sam sobie chleb znajdzie i zje. Ostatnio teściowa zrobiła skwarki (mmmm) z cebulą (błe). I Aruś codziennie od kilku dni życzy sobie na śniadanko chlebek z "moim ulubionym masełkiem" (czyli ze skwarkami). Czekam aż się skończą...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 wrz 2007, 21:01

Dziewczyny Fajnie, że się moja fryzura podoba :-D

Hekkate Oj, nie mam pojęcia jaką ...nie zwróciłam na to uwagi :ico_noniewiem:

mama Kasia Wesele mamy za tydzień 29.09!

Ide do mamy piec drobne ciasteczka na wesele :-D

[ Dodano: 2007-09-19, 21:02 ]
mama Kasia pisze:zrobiła skwarki (mmmm) z cebulą (błe).


uwielbiam

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

19 wrz 2007, 21:17

Sto lat dla ninusi
Dorota.M co do allegro to znam ten ból tez tak miałam kilka razy :ico_placzek:

kelly na szczęście moja mała jeszcze nie chorowała ale ja już na zapas strasznie sie boje tego stanu

dorotka ja zakładam body jakąś bluzę i na to taki cieplejszą bluzę polarową, na nogi rajstopki spodenki skarpetki i w drogę.

Małgorzatka fryzura super teraz tylko super wdzianie i nic tylko balować do białego rana

hekatte Ja tą gazetę dostaje co miesiąc to chyba też zależy od poczty bo do mnie ona przychodzi bez koperty tylko na okładce jest napisany adres bez nazwiska. Co do kombinezonu to ja kupiłam 86 i będzie w sam raz do końca zimy, ale to dużo zalerzy od firmy rozmiar rozmiarowi nie równy.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

19 wrz 2007, 21:20

mama Kasia, ja też uwielbiam takie skwareczki, ostatnio dostałam od teściowej i już naszczęście mi się skończyły, bo mój mąż nie mógł patrzeć jak ja to zajadam :-D

anilewe77 dzięki za przesłanie poradników :ico_buziaczki_big: w pracy sobie poczytam :-D

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

19 wrz 2007, 21:27

Wklejam obiecany filmik jak Milusia raczkuje :ico_haha_02: Pierwszy raz to robię mam nadzieję że się uda :ico_haha_02:
[img][img]http://i219.photobucket.com/albums/cc53/Kajunia25/th_Raczkowanie.jpg[/img][/img]

A tu jak wariuje w chodaczku :ico_haha_01:
[img][img]http://i219.photobucket.com/albums/cc53/Kajunia25/th_Wchodaczku.jpg[/img][/img]

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość