katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

19 wrz 2007, 13:08

delicja, zakup bujaczka to dobry pomysl, choc moj maly smyk zdecydownie od swojego woli lezaczek-bujaczek taty:
Obrazek
Tylko maly problem polega na tym, ze ten taty bujak nie ma pasow :ico_haha_01: i jak mi zasypia Antos w tym duzym to caly czas martwie sie, ze zleci :ico_olaboga:
Mam nadzieje, ze u Twojej malej to jednak ne okaze sie alergia na laktoze.Powodzenia

Agi-jestescie sliczna rodzinka, Wasza krolewna wygladala bosko i rozkosznie.Na tym jednym zdjeciu to nic tylko obcalowac te slodka buzinke.
Wszystkirgo najpiekniejszego dla MAYeczki z okazji chrztu sw.Ciesze sie, ze Wam sie wszystko dobrze udalo-mysle, ze teraz znajdziesz wiecej czasu dla nas

Gabrysiu-bardzo sie ciesze, ze twoja coreczka juz spokojniejsza i prosze jakiego masz meza-pozazdroscic.Pilnowal mala i obiad ugotowal-gdzie Ty go znalazlas?I wiesz co, jak mamy pracujace potrafia takie fajne mega posty pisac to kolejny dowod na to, ze pracujace kobiety sa lepiej zorganizowane.Powodzenia w pracy , buziaki dla Twojego dzielnego Talibka i Ciebie.

Kari-super, ze juz wyzdrowialas.No i jak Ty kochana taki kurs zrobisz to mysle, ze Kwietniowki jak juz kiedys sie spotkaja beda mialy zrobione przez Ciebie najpiekniejsze tipsy swiata. :ico_haha_01:

Dagles-i wkladaj od razu do kojca jak go tylko dostaniesz, bo gdzies wyczytalam, ze do kojca nalezy przyzwyczajac 4 miesieczniaki, bo podobno im wieksze dzieciaki tym moze byc wiekszy bunt.I brawa dla Jagodki za takie mega drzemki-pewnie mamusia moze wtedy niezle odetchnac :-)

kasik-zgodnie z zyczeniem pare aktualnych fotek:
Tutaj probowal wzniesc toast za Ojca chrzestnego, ktory obchodzil wlasnie 40-ste urodziny
Obrazek

A na tym zdjeciu widac jak bardzo fascynuje go telewizja-misiu widac dla mniejszych dzieci
Obrazek

A tutaj jem stopke, mniam, mniam

Obrazek

A kiedy w koncu Marzence podlacza ten internet??Zawsze nie lubilam tp sa i mialam racje :ico_zly:

[ Dodano: 2007-09-19, 13:16 ]
Caro-jak dorosle wyglada Oskarek w tym krzesle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , no tak-to juz prawie polroczniak.Z malym przybieraniem malego moge Ci jedynie zasugerowac czy czasem nie dajesz mu za czesto picia.Polzna mowila mi, ze dzidziusie nie rozrozniaja , czy dostaja wode, czy pozywienie-pelny brzszek wody posyla sygnal:nie jestem glodny i dzieci mniej potem jedza tresciwego pozywienia. :ico_noniewiem: No, ale chyba nie narzekasz, ze ma maly apetyt ?Im dzieci starsze to tez mniej przybieraja, poza tym tyle nowych umiejetnosci potrzebuje duzo energi, wiec spalaja wiecej.

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

19 wrz 2007, 13:24

Jak mnie kiedy dlugo nie bedzie na tt to znaczy ze padlam z wycieczenia z braku snu konkretnie , słuchajcie niewiem co z moja maruda sie dzieje ale chyba te zeby dzis juz sie na noc zabezpieczam zelem i verbucolem w czopku i zobaczymy oby pomoglo

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

19 wrz 2007, 15:01

kurcze nawet nie mam czasu was poczytać :ico_noniewiem:
wróciłyśmy od lekarza, mała nawet nie pisnęła przy szczepieniu, zuch :ico_brawa_01: jestem z niej dumna :-) i waży 7200 :ico_brawa_01:
a jeśli chodzi o wysypkę, to podobno nie wygląda to na uczulenie na laktozę, a tym samym mleko, mówi, że to raczej jakiś miejscowy alergen, oby miała rację
mój maluch teraz sobie śpiewa a ja idę :ico_duzepranko: dalej :shock:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

19 wrz 2007, 15:38

DELICJA to super ze to nie alergia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

19 wrz 2007, 15:46

Witam Was z rana (u mnie :-D ), z pyszna :ico_kawa:

Bardzo dziekujemy za zyczenia i komplementy!!!

Gabrysiu i Jogo, bardzo Wam wspolczuje...kiedy czytalam Wasze posty poplakalo mi sie. Dzielne z Was babeczki!!!
Gabrysiu, takiego buraka-szefa tez mialam. Niestety rzadko normalni i empatyczni ludzie zostaja szefami. Mysle, ze to dobrze, ze jasno okreslilas warunki na jakich chcesz wrocic. Trzeba walczyc o swoje...Zycze, zeby wszystko ulozylo sie po Twojej mysli. Z Olenki sliczna dziewczynka rosnie. Psinka...przypomniala mi sie moja wlasna, z przed lat. Tez mialam bokserke, szalona Sonie.
Kasi.k, naprawde ciesze sie, ze z Vikusia lepiej. Wreszcie trafilyscie na porzadnego lekarza. Szkoda, ze dopiero w PL, po tylu przykrych przejsciach.
katrin, bujaczek taty ...ja chce taki, wyglada na bardzo wygodny. Z Antosia przystojniak rosnie. Widze, ze z niego zagorzaly telewidz, tak samo jak z Mayi. Super fotki. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maya obudzila sie. Dokoncze pozniej

[ Dodano: 2007-09-19, 16:24 ]
Katrin, zycze zeby goraczka dlugo nie meczyla Antosia. :ico_brawa_01: dla malego zucha.
delicja, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla corci za wage i odwage :ico_oczko: . Super, ze alergia zostala wykluczona!!!
Dagles, nie moge sie napatrzec na zdjecie Jagodki z zebolami!!!
Kari, dobrze, ze chorobsko przegonione. Meczace beda dla Ciebie te najblizsze 3 dni...podroz + zajecia...oby szybko i bezstresowo minely.

[ Dodano: 2007-09-19, 16:36 ]
Caro, spoznione zyczenia wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu!!!!
Z Oskarka dzielny chlopczyk i taki dorosly w tym krzeselku!!!
syla75, to musi byc bardzo fajne uczucie, kiedy widzi sie ze rodzenstwo tak bardzo jest za soba, kiedy taki maly szkrabik rozpoznaje swoja siostre i tak bardzo sie cieszy.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 wrz 2007, 18:35

Cześć kochane!!!!!!!!!!!

ale dziś jestem łąmaga!!!!!! Poszłam zrobić opłaty i tak mi się noga zawinęła pechowo, że wyskoczyła mi jakas gula , cała stopa mi spuchła, chodzić nie mogę i boli jak cholera!!!!!!!!!! Dobrze że mam moją kochaną mamę, bo nie wiem kto by małego dziś nosił jak był marudny :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Teraz weszłąm na chwilkę bo meżuś wrócił z pracy!!!!!!!!

O ludzie zawsze coś, ech!!!!!!!!!!

Ja się nawet nie martwię, że synuś tak mało przybrał, bo myślę że to przez to że on taki ruchliwy jest i spala wszystko!!!!!!!!

Nie wiem już kto pisał o tym że maluch pełza do tyłu, [b]Oskarek[p/b] też tak właśnie do tyłu się cofa, wogóle już na moment nie mogę go spuścic z oka, zawsze go kłade na lóżku na poduszcze żeby sobie więcej widział, a on cmyk podnosi się trochę, przechyla go na bok potpiera się rączką i cmyk robi przewrót z poduszki!!!!!!!! Smieśnie to wygląda!!!!!!!! Ale na poziomo jak leży to nie przewraca się na brzuszek, a już to robił!

a lecę się położyć , bo mnie ta wstrętna noga boli!!!!!!!!!

Pa pa

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

19 wrz 2007, 19:21

Hey!

dziewczyny.. od razu chciałam przeprosić- czytałam Wasze posty, ale cholera nic nie pamiętam! :ico_puknij: :ico_puknij:
Jestem wykończona. Małej ta biegunka ustąpiła tylko troszkę, na dodatek zsypało ja za uchem i na brzusiu. Powiedziałam sobie dość tego! i poszłam do lekarza. Biegunka wyobraźcie sobie jest od ząbkowania- pani doktor powiedziała, że ząbki na górze pokażą się lada dzień, a podobno te na górze dokuczają bardziej jak te na dole. Organizm się broni, bo początkowo traktuje zęby jako ciało obce. Wysypka to też jakieś uczulenie miejscowe, mam się tym nie martwic i smarować maścią.
Fakt faktem, moje maleństwo przechodzi samą siebie w marudzeniu. Mają być rączki. Tylko i wyłącznie moje. R nieustannie ulepsza samochód u szwagra, więc wszystko na mojej głowie. Dobrze, że Julcia chodzi w nocy spać, bo bym brudem zarosła.

Niewiele pamiętam, ale chciałam pochwalić wasze dzieciaczki za spryt i urodę :ico_brawa_01: Kochane kwietnióweczki :ico_brawa_01:

Zmykam, bo jakieś stęki mnie dobiegają z pokoju... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-19 ]
A zapomniałabym- byłyśmy też u ortopedy- dysplazji mówimy :fuckyou2: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

19 wrz 2007, 19:34

Katrin dzieki za radę. bede ją od razu wkładać!!!!!
zdjęcia Antonia super!!!! jakie te nasze dzieciaczki maja sliczne nóżki grubiutkie!!!

Kolka super ze dysplazja odeszła z siną dal!!!

Caro oj niedobrze jak noga uszkodzona... :ico_placzek: oby szybko przeszło!!!

Agi dziękujemy!!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

19 wrz 2007, 19:44

Obiecane fotki z niedzieli. Wspólnych zdjęć z R nie mamy, bo Julka jeszcze nie bardzo kojarzy jak aparat obsłużyć :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-19 ]
Obrazek

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

19 wrz 2007, 20:01

witajcie , jutro ostani dzien tygodnia dla mnie!!!!wiec bede miec czas wpasc na tt , ale czytam wasze posty i widze ze maluchy z dnia na dzien postepy robia super !!!!te zdjecai jak wcinaja nozki jak siadaja..jeja niesamowite jak to wszystko leci!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość