Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

19 wrz 2007, 18:14

ULA ja jesli chodzi o krzesełko to ja jestem za... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mam bardzo podobne po Marcelu... i u mnie sprawdziło się swietnie...
narazie stoi złozone w piwnicy i czeka... :-D az Milena usiadzie sobie w nim.

zreszta my tez kupilismy go jak Marcel miał jakies 3 m-ce, bo była akurat okazja... :-D :-D
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2007, 18:33 przez Viola, łącznie zmieniany 3 razy.

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

19 wrz 2007, 18:26

A co z drugą Basią? Macie jakies wieści?

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

19 wrz 2007, 19:08

Hej
cos nas dzis tu malutko :ico_olaboga:
Ula super krzeselko ja tez juz mam.Drewniane i do rozkladanie ze stoliczkiem :ico_brawa_01: Tez trafilismy taniej i niech sobie poczeka az Juli bedzie wieksza :-D
Violu no to musicie nam sie pokazac w calej okazalosci wystrojenio :ico_oczko: :-D w tym wielkim dnie dla Milenki :-D
A moja to tak mocno chwyta :-D jak sie jej palec daje :ico_brawa_01: i chce sie podnosic a jeszcze nawet glowki nie moze dobrze podniesc :ico_brawa_01: Smiesznie to wyglada :-D

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

19 wrz 2007, 19:11

dzisiaj był ciężki dzień,mały zaczą płakać i za rzadne skarby nie szło go uspokoić, ale naszczęście zasną. Jutro idziemy na szczepienie, bende wiedziała ile malec waży. U mnie nikt nie wspominał o płatnych szczepionkach chyba że te dodatkowe na rządanie. Na wszelki wypadek troche kasy wezme, bo bendzie śmiesznie jak każą zapłacić.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

19 wrz 2007, 19:13

A my mamy takie krzeselko
http://cgi.ebay.de/Baby-Hochstuhl-Kombi ... dZViewItem

[ Dodano: 2007-09-19, 19:15 ]
Na szczescie u nas szczepiaki sa bezplatne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

19 wrz 2007, 20:00

U nas też szczepionki sa bezpłatne, ale wtedy są są trzy ukłucia wiec mi szkoda było maluszka, a jak sie zapłaci 180 zł to jest tylko jedno ukłucie, na czymś musza się lekarza dorabiać :ico_noniewiem: szkoda ze na naszych maluszkach
No a ja w piatek rano wyjeżdżam do Tucholi na weeknd na grzybki z maluszkiem i moze uda nam się wyskoczyć nad morze to wam nazbieram troche jodu i przesle po kabelkach :-D
Joasiu krzesełko fajne, my moze w Gdańsku wstąpimy do tego sklepu co wózek kupowaliśmy, to moze znajdziemy jakies fajne krzesełko :-D
no lece malucha kąpać, miłego wieczorka życzę :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

19 wrz 2007, 22:14

dziewczyny ja jak zwykle miałam problemy z wejściem na TT :ico_zly: to już powoli staje się jakimś koszmarem

aleście napisały... :ico_olaboga: nie mogłam się odrobić z czytaniem

dziekuję :ico_sorki: wam za rady w sprawie prezentu chrzcielnego dla chrzestnego, zdecydowaliśmy się na matę, a wybór jaka pozostawiliśmy chrzestnemu, ale na pewno znajdzie coś fajnego

dziewczyny a co z zaproszeniami na chrzest, robiłyście same czy w końcu gdzieś zamówiłyście?

Viola jakbyś chciała różowy kocyk, to przepiękne są teraz w H&M za ok.50zł. Tadziu dostał taki od babci tylko w błękitnym kolorze.
Niestety białych nie było :ico_placzek: , na szczęście mam do chrztu po Wiki w kolorze ecri
wkleisz się nam w kreacji?
ja nadal nic nie znalazłam, mam co prawda spódnicę i bluzkę, ale kolor czarnawy raczej niezbyt pasuje na tą okazję :ico_placzek:
Aagaa Kubutek śliczny
sandra16 no wreszcie jesteś z nami, bardzo fotogeniczna mama i jej synek :ico_brawa_01:
Uleńko a kiedy Pawełek tak urósł? wygląda jak mały kawaler, a ty rewelacyjnie :ico_brawa_01:
krzesełko super, mam identyczne choć z innej firmy(Wiki dostała na chrzest), kosz z tyłu bardzo się przydaje, a tą rączkę do ciągnięcia przy blacie wykorzystuję do wieszania śliniaków, jedyne co to sobie sprawdźcie czy po zablokowaniu kółek nie da się przesunąć, bo w niektórych modelach dziecko przepchnie, jak będzie starsze i się oprze
Basiu co do niepojawienia się wczoraj, to problem miałam z TT, potem z siecią, a w nocy to dała mi popalić Wiki (3 razy wędrowała od 3 i do 5 rano nie mogłam jej uśpić)
ale miałaś przygodę :ico_olaboga:
wiesz Basiu przy Wiki też woziłam całe torby, a teraz maleńka torebeczka i mini reklamówka z zapasowym body, pieluchą i chusteczkami, aż się teraz dziwię co ja takiego do dużej torby przy Wiki wkładałam
Kinga super foteczki i gratulacje :ico_brawa_01: dla Elizy
Małolatko dla Was za 8 tygodni też ogromniaste :ico_brawa_01: dla Jakubka
Joasiu super ten kombinezonik i oczywiście "zawartość"

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

19 wrz 2007, 22:40

Basiu wklejam fotki mojego dzisiejszego zakupu...

nie jest to jakaś super rewelacja... no ale wyboru wielkiego nie było... :ico_olaboga:
[jak sie chce coś fajnego kupic to akurat nic nie można trafić!]
w rzeczywistości spódnica nie jest taka świecąca [nie wiem dlaczego tak wyszła... :ico_noniewiem: może za ciemne światło?]
no i bluzeczka też w realu duzo ładniej wygląda.
Ważne że razem ładnie pasuja do siebie... no i mężowi podoba się mój zakup... :-D :-D :-D :-D

ObrazekObrazek

Basiu szkoda, że u mnie w Radomiu nie ma sklepu H&M... najbliższy w Warszawie...

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

19 wrz 2007, 22:47

no tak, zapomina się czasem, że piszemy z różnych miast (różne sklepy i ceny!!!)
czasem wydaje mi się, że mieszkamy sobie po sąsiedzku...
kreacja Violu bardzo mi się podoba, fajna bluzeczka - nie będziesz miała problemu z karmieniem
zmykam, dobrej nocki

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

20 wrz 2007, 08:16

witam was serdecznie.
barbapuppa, zaproszenia zrobiliśmy sami, troche skorzystaliśmy z Twojego pomysłu, trochę sama pokombinowałam..Obrazek Część już rozwieziona i podobają sięObrazek
Viola super kreacja, szczególnie mi się podoba bluzeczkaObrazek Ja chyba w końcu nie kupię nic nowego, pójdę w garniturze. Bidny wisi w szafie już rok nieużywany to trzeba by go światu pokazać...Obrazek
A Natala dziś w nocy zapomniała że już ładnie jej się spało i robiła mi pobudki co 2 hObrazeka teraz radosna leży w bujaczku i ani jej w głowie odespanie.....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość