malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

20 wrz 2007, 08:19

Violu, super ten stroj, bardzo przaktyczny a zarazem elegancki. Bardzo mi sie podoba. Wykorzystasz nawet pozniej.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

20 wrz 2007, 09:59

Hej dziewczyny
Ja zgadzam sie Violu z Malhyn.Super wyglada ten Twoj stroj no i na potem tez praktycznay bo mozesz zakladac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A nie tylko na jeden raz i do szafy :ico_nienie:
No to jestem ciekawa jak udadza sie Wam chrzciny :-D Abegano i Violu.
Ula no to ja tez poprosze porcje jodu a i grzybkow sie nazbierasz bo slyszalam ze jest urodzaj w Polsce :ico_brawa_01:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

20 wrz 2007, 11:02

a my po szczepieniu- naszczęście nie płaciłam. Mały waży 6800 i ma 67 cm.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

20 wrz 2007, 11:31

MAŁOLATA Kubuś tez sie krzywi i pluje..ale ja mu wlewam prosto do gardelka..malymi porcjami..zalecane mamy 2.5 mililitra 3 razy dziennie..

[ Dodano: 2007-09-20, 11:36 ]
moja ciotka przezywa ze zrobie z kubusia kaleke jak bedem u tyle jesc dawala :/ ze tak szybko przybiera na wadze..ja jej mowie ze to teraz normalka ze tak szybko przybiera na wadze ze potem stanie i bedzie malo przybieral a ona ze nie prawde mowie .. ze bedzie gruby

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

20 wrz 2007, 11:53

Sylwia nie sluchaj ciotki, dzieci karmione piersia podobno nie sa nigdy grubaskami. A jak na jego wzrost to chyba nie jest za gruby. Bedzie wysoki chyba zwroc uwage na jego stopki podobno jak sa duze to bedzie wysoki. Tak mowia ale nie wiem czy to prawda.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

20 wrz 2007, 11:54

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
włąśnie mi wcięło to co napisałam

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

20 wrz 2007, 11:54

Sandro Twoj synus tez wielki dzieciak. Karmisz tylko piersia?

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

20 wrz 2007, 12:06

Hej kobitki :-D
W końcu dotarłam, wczoraj przeżyłam koszmar :ico_placzek: Tak mnie rano w krzyżu rozbolało, że ruszyć się nie mogłam :ico_placzek: po 7 dzwoniłam do męża żeby przyjeżdzał jak najszybciej bo nie dam sobie rady z małą. Był po 8, ja zrobiłam sobie ciepłą kąpiel i poleżałam troche w wannie. Po 11 zawiózł mnie do mojego brata bo tam w razie potrzeby miał by bliżej z pracy a nie jechac całą łódź :ico_olaboga: Na całe szczęście przeszło troche, ale gdyby nie przeszło to nic bym nie zrobiła przy Elizie bo z bólu to się zwijałam :ico_placzek: Miałam już raz tak w ciąży :ico_olaboga: i wtedy cały dzień bolało.

Dziś po bólu nie ma śladu :ico_sorki: A niunia leży na kanapie i usypia się ciućkając rączke :ico_oczko:

Mi debridat kojarzy się z tabletkami które brałam na wrzody :ico_szoking: ta sama nazwa :ico_szoking:

Violu śliczny strój na chrzest jeszcze byś mogła się w nim zaprezentowac bo na wieszaku to co innego :ico_oczko:

Sandro to już masz co nosić :ico_oczko: Gratuluję dorodnego synka :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

20 wrz 2007, 12:06

abegano cieszę się, że udało ci się samej zrobić zaproszenia
wyślesz mi na prv? bo jestem ciekawa co wymyśliłaś

malhyn, Tadziu też zalicza sie do tych szybciej przybierających, na szczęście ostatnio nieco przystopował z wagą i nie przybiera już tak mocno jak wcześniej, ja karmię wyłącznie piersią

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

20 wrz 2007, 12:07

Hello, a ja dzis od rana na pełnych obotach, bo robie małemu soczki z jabłuszek na zime :-D tylko maluch cos dzis niespokojny i troche marudzi, przed chwila sie zdrzemnał całe 5 minut :-D
Violu kreacja super :ico_brawa_01:
no Joasiu u nas teraz duzo grzybków, bo pogoda sprzyja w jeden dzien deszcz leje a w drugi słoneczko swieci :-D
Sandra jak tam maluszek przezył szczepienie, nie płakał za bardzo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-20, 12:20 ]
Sylwia nie przejmuj sie gadaniem ciotki, bo ja tez czytałam ze dzieciaczki karmione piersią nigdy grubaskami nie bedą, bo jak już nie są głode to poprostu nie jedze, a on duzy jest bo sie duży urodził, a przeciez musi przybierać, a co ciotka chce zebys głodziła synka :ico_noniewiem:
Kingus a mnie tez czasami plecki wysiadaja, ale ty chyba masz chory kregosłupek o ile dobrze pamietam :ico_noniewiem: wiec wspułczuje, ale nie martw sie bo ani sie obejzysz a nasze maluszkii beda juz same maszerowac :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość