Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 wrz 2007, 12:34

Dzięki! Ale ja już się tak nastawiłam psychicznie... wiecie jak to jest- wychodziłam rano i myslałam tylko o tym,że już sama tu nie wrócę...

Mam jeszcze do Was pytanie- może mi poradzicie. Wiem, kto będzie mi robił cc. Moja gin mówiła,żeby się jeszcze u niej pokazać przed cc (nie u gin, tylko u tej lekarki) i tak można wyczytać między wierszami,że trzeba by się zrewanżować za "opiekę". W życiu nie dawałam kasy i się zastanawiamy ile. Więc- ile??

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 wrz 2007, 13:06

kocura bura ja nie mam pojecia bo tez nigdy kasy nie dawlam.. a swoja droga to masakra ze trzeba za cc placic....
tutaj na szzcescie nie ma takich przekretow hihi

ja tez kawki nie pijam
kiedys p[rzed ciaza czasem dla towarzystwa rozpuszczalna pilam ale potem zaprzestalam i tak mi zostalo...
w ciazy tylko inke badz herb hipp
a teraz inke i czssem herbatke zielona hihi

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

20 wrz 2007, 13:13

Kocura Bura, ja nie wiem i to pewnie też zależy od szpitala i regionu Polski. W Warszawie na pewno więcej niż np. na południu Polski. Tylko, ja to bym poczekała i "odwdzięczyła" się po tak jak zamierzam z położną. Ale ona w sumie sama powiedziała, ze porozmawiamy po fakcie. Z tego co wyczytałam to masz cc ze względów zdrowotnych więc nie wiem dlaczego miałabyś płacić? Cesarka na życzenie kosztuje mniej więcej 800-1500 zależy od szpitala i lekarza.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

20 wrz 2007, 13:22

Kocura Bura, nie dawaj im nic!!!!!!!!!!!!!!!
ewentualnie potem kup winko i kawe dla poloznej i lekarki
mysle ze to wystarczy :-)

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

20 wrz 2007, 13:43

hej , hej , ja wlasnie spijam popoludniowa kawusie , musze normalnie , bo padam na ryjek i smierdze strasznie mascia rozgrzewajaca , przyprawia mnie o mdlosci :ico_noniewiem:

Kocura Bura, nie dawaj , popieram slowa Lidki mozesz juz po wszystkim cos dac skromnego , moja kuzynka , miala cc rowniez z przyczyn zdowotnych i dala potem taki kosz wypasiony dla calego zespolu ktory sie nia zajmowal przy cc tam w tym koszu byly ciastka ,ptasie mleczko , jakies czekolady , winko , kawka , i chyba cos jeszcze a zaplacila za to nieciale 50 zl , u nas w hipre marketach robia takie na zyczenie , kupujesz albo sama co chcesz zeby tam bylo , albo bierzesz gotowca :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 wrz 2007, 13:56

lady super pomysl
wracaj do zdrowka

kocura jestesmy z toba i czekamy na maluszka
powiedz czy znasz plec>? i jakie imionka wybrane? ale jestem gapa.. no tak na suwaczku jest Zuzia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

20 wrz 2007, 14:01

lidziasc pisze:Kocura Bura, nie dawaj im nic!!!!!!!!!!!!!!!
ewentualnie potem kup winko i kawe dla poloznej i lekarki
mysle ze to wystarczy :-)
poieram zero kasy przed cc to jest ich cholerny obowiazek a jak sie postaraja to pozniej mozesz im podziekowac i kupic cos .trzymamy kciuki ,wszystko bedzie dobrze!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 wrz 2007, 15:52

Nie, nie kaska ma być nie za zrobienie cc, tylko za "opiekę" w trakcie i po. Pisałam Wam, jakie u nas tłumy na oddziale, już w każdej sali dodatkowe łóżko jest. Wczoraj sama pytałam gin, kto mi będzie robił, więc ona dzis porozmawiała z jakąś (tą właśnie) lekarką, żeby mi zrobiła i się mną zajęła jak człowiekiem, a nie kolejnym przypadkiem. Ale skoro mamy się pokazać u niej przed, żeby wiedziała,że to ja to tak myślę,że za to się "coś należy".

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

20 wrz 2007, 19:54

Kocura Bura pisze:to ja to tak myślę,że za to się "coś należy".

no bo tak to wyglada... :ico_noniewiem:
mysle ze wystarczy winko i dobra kawa albo bomboniera do tego-nie ma co dawac kasy :ico_noniewiem:

puscie sobie ta pioseneczke :ico_oczko:

http://koras666.ovh.org/wp/index.php/au ... biedronce/

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 wrz 2007, 21:10

lidziasc, sama nie wiem. Zależy mi,żeby było ok. Dziś miałam do czynienia tylko z babkami z izby i już miałam dość, wredne pipki. Cały personel czuje sie na oddziale jak u siebie, a ja tam będę zupełnie sama, z dzieckiem i dziurawym brzuchem i się boję.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość