Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

20 wrz 2007, 12:28

Hej Dziewczynki! A ja dzis jakos nie moge sie obudzic wczoraj bylam na basenie maz najpierw zabawial Kubusia ja plywalam a potem odwrocik. POstanowilismy ze bedziemy chcodzic przynajmniej raz w tyg na basenik coby zrzucic nadmiar tluszczu ( Kubutkowy basenik dopiero zacznie sie od polowy pazdziernika- wiec na razie go zaznajamiamy z terenem :ico_haha_01: ) A i po basenie wyszlam z mokra glowa tylko do auta i chyba gdzies mnie zawialo bo leb mi dzis peka :ico_sorki: a tak wogole Kinga moze basenik by jakos odciazyl Ci kregoslup. Pamietam ze mi w ciazy bardzo pomagalo plywanie.
A i wczoraj bylam na wizycie kontrolnej 1 po porodze u gin i wszystko jest w porzadeczku, szwy sie ladnie zagioly i jest git.
Violu super stroj... ja tez cos zakupilam na chrzciny - sukienke taka z rozpieciem u gory zebym mogla swobodnie karmic a nie zadzierac kiecy do gory przy gosciach :-D a wlasnie zapomnialam napisac ze 14.10 robimy chrzciny- bilety do lojczyzny zakupione i juz sie nie moge doczekac to juz za 3 tyg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-20, 12:31 ]
p.s a polazilabym sobie po lesie za grzybkami- uwielbiam zbierac grzybki i je potem wcinac ale przy karmieniu piersia to raczej sie chyba nie powinno ich jesc???

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

20 wrz 2007, 12:55

Aagaa ja grzybki wcinam owszem nie dużo ale tak na ząb żeby coś było :ico_oczko: I małej nic nie jest. Musisz po prostu sama sprawdzić, bo kazdy dzieciaczek jest inny.

Ula dobrze pamiętasz, że mam problemy z kręgosłupkiem, ale prawda, że nim się obejrzymy to dzieciaczki będą wędrowały. Mój Kuba się śmiał ostatnio, że jak Eliza będzie tak chodziła jak teraz macha nóżkami to jej nie dogonimy :ico_smiechbig:

Basiu bo Nam tu w ogóle rosną fajne chłopaki na pocieche dziewczynek :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

20 wrz 2007, 12:57

no to chyba sie skusze na jakiegos podgrzybka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 wrz 2007, 14:26

my juz po spacerku....a teraz się karmimy :-D :-D :-D

Kinga
to się nacierpiałaś... :ico_olaboga: współczuję.
kochana a co na to lekarz? byłaś u specjalisty?

dzięki dziewczynki ze wam się podoba mój zestaw.... jak będę go przymierzać to cyknę fotkę....

Sylwia a ja w malutkim stopniu zgodze sie z twoją ciocią... z tego co pamiętam to dokarmiasz Kubę mlekiem bebilon....
dzieci dokarmiane mlekiem modyfikowanym szybciej przybierają na wadze...
ja tak miałam z Mikołajem....

musisz tylko uważać, żeby nie za często z tą butlą. :ico_nienie: jak masz pokarm to karm Kubusia jak najwięcej piersią.
moja koleżanka przesadziła w tym przypadku... co jej mała głosniej zapłakała to ta juz z butlą leciała... bo myslała, że mała jest głodna. w rezultacie teraz jej córeczka ma 14 miesięcy i ma sporą nadwagę...

a tak na marginesie dodam, że znam maluszki które są wyłącznie na piersi mamusi a sa grubaskami ... :ico_oczko:
chyba nie ma reguły.... we wszystkim musi być umiar...

Basieńko ja z zaproszeniami poszłam na łatwiznę i mąż zamówił u znajomego w drukarni....
po prostu nie miałam zbyt dużo czasu... aby coś fajnego stworzyć..

Ula super mamusia z ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pawełkowi napewno będa smakować domowe soczki... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

oj na grzybki też bym poszła...lubię chodzić po lesie....a jesli do tego dołączą grzybki to super :-D :-D :-D :-D

Aagaa super że chodzisz na basenik... i fajowo, ze twój maluszek też będzie pływał z wami... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

20 wrz 2007, 15:07

Hej Dziewczynki po spacerku:
Przedstawiam Wam moje 2 MISIE. 1 jest nieco grozniejszy zgadnijcie ktory? :-D

[img][img]http://images13.fotosik.pl/98/b9cb2d322fe1bef9.jpg[/img][/img]
[img][img]http://images30.fotosik.pl/85/21c54d239ef8c563.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

20 wrz 2007, 15:20

Aagaa, ja stawiam na tego pierwszegoObrazek
Basiu wysłałam ci zaproszenie na maila.... Mnie się podobają ale sama oceń..Obrazek
Oj marzy mi się basenik, ale nie wiem czy na taki zwykły chlorowany mogę zabrać Natalę. A nie wiem gdzie w pobliżu jest ozonowanyObrazek

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

20 wrz 2007, 15:26

Strzal w 10 Abegano ;o)))) A basenik dla dzidzi to chyba bezpieczniej ozonowany... chociaz mojego meza chrzesnica byla na takim i zarazila sobie cala blone sluzowa nosa i gardlo zimnem- wyladowala w szpitalu wiec niewiadomo juz co lepsze?

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

20 wrz 2007, 15:52

Abegano na taki basen zwykły to nalepiej jak Natala skończy 8mcy, bo są też spacjalne dla maluchów od 3mca musisz się dowiedzieć gdzie u Ciebie w mieście jest taki :ico_oczko:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

20 wrz 2007, 19:05

mały trochę płakał ale jak gho ubrałam i przytuliłam to się uspokoił i nawet się uśmiechał i gaworzył, później troche grymasił ale dostał czopka przeciwbólowego i usną. Na szczęście była ze mną w przychodni siostra męża więc zagadywała do małego podczas szczepionki. Ogólnie to poprzednim razem było gorzej no i byłam sama

[ Dodano: 2007-09-20, 19:06 ]
w sobote mój synek będzie miał 3 miesiące. Jak ten czas szybko leci

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

20 wrz 2007, 19:12

Tak mnie rano w krzyżu rozbolało, że ruszyć się nie mogłam :ico_placzek: po 7 dzwoniłam do męża żeby przyjeżdzał jak najszybciej bo nie dam sobie rady z małą.

Hej hej! Ja z czerwocowek! Słuchaj - ja miałam to samo. Zrob sobie koniecznie USGbrzucha! To najprawdopodobniej kamienie w woreczku zolciowym! Ja tez po ciazy nabawiłam sie tego cholerstwa! Kilka razybyłam juz na pogotowiu, teraz czekam na zabieg! Ja mam ataki paralizujące, cholernie bolesne.. Jedyne co pomaga to pyralgina! Rozkurczowo. Trzymam za ciebie kciuki- i mowie- dz d lekarza,bo zartow z tym nie ma! Moja ciotka dostała ataku i zmarła..

A w ogole - cudne te wasze dzieciaczki :):

[ Dodano: 2007-09-20, 19:15 ]
To oczywiscie do Kingi!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość