Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

16 wrz 2007, 15:21

Dominisia :ico_pocieszyciel: Trzymaj się dzielnie, na pewno wszystko będzie dobrze :ico_haha_02:

U mnie dziś bardzo wietrzyście, ale mimo to byłam na spacerku z mężem i pieskiem. Teraz się zachmurzyło, więc ciekawe czy nie będzie padać.

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

17 wrz 2007, 08:36

cześć dziewczyny :-) i po weekendzie i ładnej pogodzie. Jest tak paskudnie zimno, że musiałam właczyc ogrzewanie, bo na termometrze 18 st :ico_szoking: w domu oczywiscie . Lubię jesień bo wkońcu urodziłam się we wrześniu, ale ten siąpiący deszcz doprowadza mnie do szału... brr.. :552: :552: :552:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

17 wrz 2007, 22:51

Biedroneczko dziekuje!
Sensibel ja zawsze mam w domku 18 stopni, no moze 20, 18 to w nocy, nienawidze jak jest goraco, ale pewno jak sie pojawi Dzidzia to trzeba bedzie zmienic temperaturke!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 wrz 2007, 09:08

dominisia ja mieszkam w Rybniku :-) ale musze powiedziec ze cie załatwili w tym szpitalu, jak juz zaczeli ci wywoływac porod to miałas urodzic, no nie wyobrazam sobie tego jakby mi tak zrobili, mi powoli zaczeły odchodzic wody i pojechałam do szpitala i tak stwierdzili ze jeszcze nie bede na razie rodzic bo nei mam rozwarcia i tak dali mi zastrzyk potem kroplowke i urodziłam, a jak ciebie juz zaczeło bolec to moze przy tym wywoływaniu juz ci jakies skurcze szły, a teraz jak sie czujesz, ustało??

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

19 wrz 2007, 11:40

Ladybird no ustalo... Do dzisiaj, bo dzis cos mi pocieklo, no i juz zglupialam zupelnie. Rozryczalam sie ze nie wiem co to jest i czy mam dzwonic do lekarza czy nie, na sczescie uratowala mnie babka u ktorej mieszkamy, umowila mnie do lekarza na 15.30, on ma sprawdzic czy to wody czy cos innego, no mam nadzieje ze tym razem to juz bedzie to! Ciagle czuje takie ciepelko miedzy nogami, tylko zadnych skurczy... Powiedzieli mi ze mam nie bac sie dzwonic bo lepiej zadzwonic lub przyjechac o 10 razy za duzo niz raz za malo!

[ Dodano: 2007-09-19, 11:42 ]
widze ze Milenka ma dzis male swieto, wiec wszystkiego co najlepsze :ico_tort:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

19 wrz 2007, 18:51

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: DLA MILI!!! :-)

Dominisia - pisz po lekarzu co i jak..bo z porodem i wodami to zartow nie ma :ico_nienie: Trzymaj sie dzielnie Kochana!

A jesli chodzi o szkole.. Ja juz zaczelam nauke- w ten weekend mialam pierwszy zjazd!ale bylo super! Znowu te fajne geby, smiechawa, plotki, ciekawe wykłady i piwko w przerwie - a w zeszłym roku chodziłam z brzuchalkiem, wiec piwko mnie zawsze omijało...
Ale teraz mnie grypsko jakies dopadło i chodze zakaszlana i ochrypnieta.. oby szybko przeszło :/ .. No i obym mojego Krzysia nie zaraziła!
A pogoda- u nas czystojesienna.. Dzis na spacerze tuz przyosiedlu, zebrałam kilka grzybow!
A w piatek jedziemyz mezem i Małym do Mławy do Tesciowej :ico_brawa_01: wiec bory tucholskie- sa moje! Tesciowka bedzie sie cieszyła Maluchem, a my trzydni w lesie!!! :ico_brawa_01: bomba!

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

20 wrz 2007, 21:30

Juli podziwiam Cię za ten zapał do grzybobrania. Możesz zabrać ze sobą moją mamę, na pewno byłaby tak samo zadowolona jak Ty :ico_oczko:

Witam, tak w ogóle :-)

Nie mam za wiele czasu teraz, więc dawno mnie tu nie było :ico_haha_01: Rano się jakoś kiepsko czułam, ale mam nadzieję, że nic się z tego nie wykluje. Szprycuję się już cerutinem i ubieram cieplej niż przepisowo.

Dziewczyny mam prośbę, jeśli możecie pomóc, to będę wdzięczna. Potrzebuję scenariuszy zajęć, zabaw warsztatowych do II klasy gimnazjum na cykl zajęć, który ma zardzić kłótniom, podziałom, itp. A poza tym szukam podstawy prawnej do zwalniania uczniów z nauki 2-go języka obcego. Tzn kto o tym decyduje, na jakiej podstawie, itp. Z góry wielkie dzięki :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 wrz 2007, 22:02

dzieki dziewczyny za zyczonka dla Mili, szkoda ze teraz tak pozno bo postawiłabym wam :ico_kawusia: ale to moze jutro wypijecie??

dominisia no i jak tam samopoczucie??jeszcze dwa w jednym??

julii ja jakos nie pałam entuzjazmem do pierwszych zajec, juz sie martwie co bedzie z mała i jak ja bede tesknic...ale trzeba tez zaczac sie powoli odchamiac, nie??

biedroneczka moze przeglądnij ustawe o szkolnictwie, czy oświacie, ale myśle, ze nie ma zadnego uregulowania dotyczacego zwalniania dzieci z nauki jezyka o tym chyba decyduja rodzice, a jak szkoła przewiduje taki program nauczania to tu chyba prawo powszechne nie ma nic do tego, ale :ico_noniewiem: sprawdz

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

21 wrz 2007, 20:11

Witajcie dziewczynki !

U mnie jeden wielki młyn ... taka zabiegana jestem że na wszystko mi brakuje czasu.. w domu z pracy wracam o 16.. a o 20 juz moja corunia idzie spac.. zatem mało czasu z nia spedzam... :( ale sie ciesze bo jutro wolne :-) przed nami weekend.

biedroneczka.. ja nie znam odpowiedzi na twoje pytanie :( najlepeij zapytac kogos kompetentnego...

ladybird23, ja tez od pażdziernika kontunuje swoja nauke na UŚ w K-cach :) na jakim kierunku jesteś ? ale mam lenia jak sobie pomysle o uczelni... nie wiem jak ja sie zmobilizuje...

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

21 wrz 2007, 20:43

ladybird23 tak, tak ustawa czyna już była przez wielu i jakoś trudno jednoznacznie odpowiedzieć :ico_noniewiem: No ale poszukam jeszcze dokłądniej :ico_oczko:

Widzę, że nie tylko ja zapracowana trochę jestem. Na szczęście weekend przed nami :ico_brawa_01: :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość