Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

19 wrz 2007, 21:27

Nika al avatarka masz pieknego heheh

chodzi mi tylko ze jeszcze jestes wolna jeszcze cos mozesz zrobic ..... nie dlatetego ze MY nie mozemy juz nic ... ale pozniej jest jeszcze trudniej .... a czego Ty nie masz ?? nie masz matury ?? czy sredniego ? czy jak ?? spowiadaj sie tu ......
a w posredniaku nie organizuja u Ciebie zadnych kursow ?? zebys wyszla do ludzi??

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

19 wrz 2007, 21:45

ty się wstydzisz że nie studentka - a ja się wstydzę że studentka bo u mnie w mieście to często grzech wielki! bo panuje podejście że na studia to idą leserzy co pracować nie chcą :ico_haha_01: powinnam od razu za miotłę chwycić i ulice zamiatać a nie o jakieś papiery zabiegać :ico_szoking: ech jakże mnie niektórzy ludzie wkurzają...

muszą dowalić żeby im się lepiej zrobiło...

ja się strasznie boję powrotu na studia (miałam dziekankę teraz - żałuję) jak to z antosiem będzie!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

19 wrz 2007, 21:54

Nika ale nie ma tych korsow w posredniaku ?? Zyj dziewczyno


JESTES młoda , piekna ... mądra i wolna czego jeszcze chciec??

[ Dodano: 2007-09-19, 21:56 ]
a ja w miedzy czasie prosze o klik
tutaj http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994

i tutaj
http://kulka.act4trees.com/

i tutaj www.pajacyk.pl

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

20 wrz 2007, 10:04

ehhh magister to ja jestem hehe piata klepka tylko! mam 2 szkoly pomaturalne i jeszcze kursy i co?i d...!pracuje jako niania bo byly facet wpakowal mnie w komornika i nie moge legalnie...ja niby w duzym miescie mieszkam(gdańsk\) i co z tego?? tez sie nigdzie nie ruszam a jak juz to z dzieckiem...chociaz nie-jutro ide do dentysty :ico_noniewiem: ale to babka :ico_oczko: i jakos ciezko tam faceta wyrwac...
wogole znow mnie dolek lapie ze do bani jestem i nigdy faceta porzadnego nie znajde..nie mowie o jakimklwiek ale o normalnym,uczciwym facecie ktory mnie pokocha,nie bedzie zdradzal,zaopiekuje sie Matem i wogole...ehhhh :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

20 wrz 2007, 10:27

a ja wiem juz teraz ze szczescie mnie nie omiaj tylko to ja paprze sprawe... albo brak mi odwagi zeby powidziec tak albo zeby powiedziec nie...

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

20 wrz 2007, 10:47

D-nika, a ja doszlam do wniosku ze tylko szczerosc moze mnie uratowac! mam dosyc oszukiwania siebie i innych,udawania ze wszystko jest ok. na forum zawsze pisze szczerze.nawet jesli sie to komus nie spodoba i mnie zlinczuje to trudno.kazdy ma prawo do wlasnego zdnia.ale wole sie wygadac.mi ulzy a wy mnie poznacie taka jak jestem.nie jestem idealna oj nie! mam od cholery wad,popelniam bledy i duzo rzeczy robie nie tak jak bym chciala.boje sie odpowiedzialnosci.ale jedyne co mi zostalo to szczerosc...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

20 wrz 2007, 18:51

Nika daj na pw to forum gdzie wylewasz heeh poczytamy ....

Nika ale skreslaja tylko na 3 miesiace z posredniaka nie wykrecaj mi sie tu .....

a ja byłam dzis w mopsie i w urzedzie pracy i mnie wkurwili ale o tym jak poloze małego spac .........

[ Dodano: 2007-09-20, 20:27 ]
no juz spi ..........

oopwiadam ......

poszłam do urzedu pracy i mowi ,ze chciałabym sie zarejestrowac jako bezrobotna bo jestem samotna mama i zrezygnowałam z pracy i pierdu pierdu

a tam mi kierownik tułmaczy ,ze jezeli zgłaszam sie do posredniaka to złaszam swoja gotowosc do pracy .... wiec mowie ,ze ja tylko dla ubespieczenia to robie bo dzieci i tak dalej .. a on ze musze odpowiadac na kazde wezwanie do pracy ... no to mowie ok ....... a on mnie wysyła na stacje benzynowa gdzie pracuje na zmiany po 12 h i to na nocki i w dzien ... nie pomijajac ze kwalifikacje to ja mam troche wyzsze ... po jestem terapeuta uzlaeznien z wykształcenia .... . wiec wracam i mu mowie ze taka praca mi nie odpowiada BO JESTEM SAMONTA MATKĄ i mam 4 misieczne dziecko ...

jutro ide sie kłucic dalej .... ide tez do mopsu a tam pracuja do 12 hehe takim to dobrze hehe ...... banda baranow ........

dodam jeszcze ze te kobiety siedza w czasie pracy na dworze i sie opalają i biegaja do sklepu hehe a patrza na ciebie jak na debila i głupa .... a ide załatwic sobie te 48 zł na dziecko A CO NALEZY sie !!! a tam napisane ze musze miec alimenty zzasadzona a mi moj B płaci dobrowolnie zreszta my chyba dalej razem nie wiem juz sama byłam wczoraj u niego i on mi truje ze mnie kocha ble ble ...........

no i nie wiem macie jakis pomysł ??

[ Dodano: 2007-09-20, 20:59 ]
dodam ze ktos mnie komus jeszcze polecił (tak poza tym cpenem heh ) i praca super warunki tez ale nonono jestem sama i nie mam co z dziecmi zrobic !!!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

20 wrz 2007, 22:46

dziewczyny - tak w ramach rozrywki
i poprzedniego tematu - czyli chcicy wielkiej - głodnemu chleb na myśli - co rysuje ten pan? zgadniecie???
http://www.biertijd.com/mediaplayer/?itemid=3954

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

20 wrz 2007, 23:20

Nika dokładnie to chciałam powiedziec hehe

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

21 wrz 2007, 09:48

mukaa, dobre :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość