Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 wrz 2007, 07:42

Lady pisze:moja kuzynka , miala cc rowniez z przyczyn zdowotnych i dala potem taki kosz wypasiony dla calego zespolu ktory sie nia zajmowal przy cc tam w tym koszu byly ciastka ,ptasie mleczko , jakies czekolady , winko , kawka , i chyba cos jeszcze a zaplacila za to nieciale 50 zl

Bardzo mi się podoba ten pomysł!!!!
Kocura Bura, a co będzie jak ty posmarujesz, a ona w ostatniej chwili zostanie wezwana do jakiegoś nagłego, ostrego przypadku i ktoś inny Cię przechwyci??????
Mój tata ostatnio miał operację, obok niego leżał facet, którego żona tez dała kopertę przed operacją, a facet w dniu operacji poszedł na urlop!!!!
Kocura Bura pisze:Dziś miałam do czynienia tylko z babkami z izby i już miałam dość, wredne pipki. Cały personel czuje sie na oddziale jak u siebie, a ja tam będę zupełnie sama, z dzieckiem i dziurawym brzuchem i się boję.

Musisz akurat tam rodzić? Z tego co piszesz to jakaś rzeźnia?! Napisz proszę gdzie taki miły szpitalik?

[ Dodano: 2007-09-21, 07:48 ]
Jeszcze mi przyszło do głowy, że jak zapłacisz lekarzowi to wcale nie znaczy, że reszta będzie miła i otoczy Cię fachową opieką, bo ona się na pewno im przecież nie pochwali. A zobaczysz ją dwa razy w ciągu dnia - na obchodzie. Może lepiej żeby zaraz po operacji mąż wkroczył z tym koszem dla personelu! Takie kosze można bardzo różne zamówić i ceny też są rożne. Nawet za 250zł, więc możesz wybrać dowolnie wielki. Choć wydaje mi się, że taki za 100 wystarczy.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

21 wrz 2007, 08:20

kilolek pisze:Może lepiej żeby zaraz po operacji mąż wkroczył z tym koszem dla personelu!
tez tak uwazam kocurko :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 wrz 2007, 08:48

Nie, no znowu tu rzeźni nie ma u nas! Ja po prostu panikuję.... Leżałam tam w czerwcu w zeszłym roku (po poronieniu) i nikomu nic nie dałam i naprawdę opieka była super.
Nie ma możliwości,że ktoś inny mi zrobi zabieg, bo tylko jedną mają salę do cc, a jak ja mam zaplanowaną cc to tym bardziej. Zresztą jak sie zjawię w szpitalu to mam dzwonić do mojej gin i gdyby tamtej nie było to mi powie. Szkoda,że moja gin nie pracuje na oddziale.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 wrz 2007, 09:03

Hekkate pisze:kilolek, a ja lubię moje imię i znam chyba jeszcze z 5 osób o tym samym imieniu. Czego nie lubię to zdrobnienie zakończone na -ka. :ico_haha_02:
Ja zdecydowanie wolę Ilonka, Ilona brzmi dla mnie jeszcze mniej przyjaźnie niż Helga :-) A jak byłam mała to nikt nie umiał wymówić tego imienia, nieważne czy mały czy stary, ciągle byłam Jelona
Hekkate pisze:wróciłam do pracy od 3 września. Pracuję w szkole.
To tak jak ja :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Hekkate pisze:Dziewczyny, a wiecie, że od tego roq będzie można od podatq odliczyć 1000 coś pln na dziecko? Wiecie coś więcej na ten temat?
Ja wiem tylko tyle, ze można odliczyć 1200 zł od podatku (nie od dochodu) i nie trzeba mieć na to żadnych faktur, ani innych świstków. Ale nie wiem czy to jednorazowo np. po urodzeniu czy co roku można.
Hekkate pisze:kilolek, a Ty gdzie będziesz rodzić? A w ogóle to jak się czujesz z brzuszkiem? Masz jakieś niemiłe dolegliwości?
będę rodzić w Pruszkowie (jak sie dostanę :-) ) Brzuchal mam wielki, wszyscy się dziwią, że aż taki (włącznie z położną) a tam tylko jeden Kubuś sobie mieszka. Też chłopaczyna nie ma za bardzo miejsca i już tylko co najwyżej powiercić się może. Rozleniwiłam się okrutnie, bo ostatni raz byłam w pracy na zakończenie roku szkolnego, a teraz się obijam. Trochę za dużo tyję, ale poza tym to spoko. Najgorzej było w pierwszym trymestrze - przychodziłam z pracy i dzień się dla mnie kończył, leżałam i zdychałam. No i miałam okropne nudności przez cały dzień, a najgorsze wieczorami

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 wrz 2007, 09:23

Hekkate, jak już wcześniej pisałam- ja nie płacę za wykonanie cesarki, bo też mam zaświdczenie,że nie mogę rodzić naturalnie, ale za tzw. "opiekę".
Będę rodzić w Tarnowie. Jakiś miesiąc temu ze szkoły zwiedzaliśmy oddział i było b. mało pacjentek, nawet po 1 na sali, teraz jest jakaś "fala" :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 wrz 2007, 09:54

Hekkate pisze:A co robisz w szkole?
sprzątam! :ico_haha_02: :ico_haha_02: żartuje. Uczę w nauczaniu początkowym. A ty?
Hekkate pisze:A znasz wymiary Kubusia?
No niestety nie. Pożądne usg miałam już bardzo dawno robione, bo na koniec czerwca, a ostatnio miałam tylko państwowe w szpitalu, a tam niestety posadzili takiego starego dziada co nie umie tego sprzętu obsłużyć, tylko podstawowe rzeczy.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 wrz 2007, 10:22

Hekkate, to jeszcze powiedz czy to podstawówka, gimnazjum, liceum?

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 wrz 2007, 11:10

Hekkate pisze:kilolek najgorsze co moze byc z tego co wymienilas.

To zależy kto co lubi. Dla mnie najgorsze gimnazjum?!

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

21 wrz 2007, 11:28

kilolek, Hekkate, dziewczyny moja przyjaciolka nosi wasze imie i zawsze byla mylona z Iwona :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 wrz 2007, 14:29

hej dziewuszki
ale naklikane

kocura BUra
mam nadzieje ze podejmiesz wlasciwa decyzje.. wg mnie ta z koszem po cc jest ok :ico_oczko:
zyxcze ci kochana zeby bez wzgledu na to otoczyli cie wlasciwa troskliwa opieka
i najwazniejsze zeby maluszek wyskoczyl zdrowiutki hihi

hekkate dziekuje. ta fotka jest sprzed 2 lat hihi na wakacjach w polsce hihi
pochodze z podkarpacia, miasto Jaroslaw

zmykam sie szykowac bo dzis tez wybywam na jakies zakupki i szwedanie sie po centrum

wczoraj wybylam na 4 godzinki i normalnie szok.. leos w tym czasie spal moze 2x po 15min
a tak to zamiast marudzic to poprostu lezal spokojnie. oczka otwarte ciekawe hihi i usmeichy hihi
normalnie anioleczek i na dodatek przegapil karmienie.. zawolal dopiero 5 godz po jedzonku .jak juz wrocilismy do domu..nie wiem co mu sie stalo :ico_szoking:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość