justyna79
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:45

11 lip 2007, 22:57

Witaj *Beatka[b][/b],
fajnie,że jest z nami nowa osoba
Ja osobiście się bardzo ciesze, bo też jestem z Białej Podlaskiej
Napisz nam cosik więcej o sobie

[ Dodano: 2007-07-11, 23:07 ]
tyna[b][/b] , ale wam synuś wyrósł, że hoho
śliczny chłopak :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: dla Michasia za raczkowanie, poczekaj jeszcze trochę, a będzie śmigał na nóżkach.
Ala już ładnie chodzi, lecz jest ostrożna,
teraz zmieniliśmy jej buciki, to wyraźnie lepiej jej się chodzi, widzę że jest pewniejsza w dośc sztywnym buciku. No i nasze dziecię się rozgadało, gaga, gada, gada, oczywiście po swojemu, ale za to z jakim akcentem, my to mamy ubaw po pachy z niej. :-D
A i jeszcze się pochwalę , a co tam
Mianowicie jak byliśmy u babci, Ala w pewnym momencie otworzyła sobie bok kojca, wpakowała się do niego, przytuliła się do podusi i w minucie zasnęła.
Byłam w szoku :ico_szoking: , ale szczęśliwym szoku.
Uciekam bo już późno :ico_spanko:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

19 lip 2007, 11:01

Hej, hej!!!
*Beatka, witaj!! :ico_brawa_01: może ruszy nasz wątek z nową osobą :ico_noniewiem: Pisz z nami jak najczęściej :-)
justyna79, fajnie,że Alusia już chodzi i do tego ostrożnie :ico_brawa_01:
Michałek za to ciągle się rozbija na raka, zasuwa jak mały samochdzik :ico_haha_01: ciągle ma nogi w siniakach :ico_olaboga: rozgadany też jest . Mówi " tata", " baba", " buu"," tak". najczęściej to woła "daj" i to o wszystko czego mu nie wolno :ico_olaboga: Mówi tez jak robi piesek, kura no i koza ( to mu najśmieszniej wychodzi). w następnym tygodniu czeka nas kontrolna morfologia i ortopeda, mam nadzieję,że będzie ok :ico_sorki:
justyna79 pisze:przytuliła się do podusi i w minucie zasnęła
rozumiem Twoja radość Justynko :ico_brawa_01: ja też licze,że kiedyś to nastąpi. Narazie to cały rytuał z zasypianiem Michałka .

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

20 sie 2007, 17:40

oj jak tu u Was cichutko :ico_oczko: Witam się z Wami, jestem z LBN :ico_oczko:

justyna79
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:45

20 sie 2007, 20:34

Witaj [b]żona, [/b] wsród nas
wąteczek trochę zaniedbany, są wakacje i jest cieplutko, więc szkoda czasu na siedzenie w domku, ale mam nadzieję że nadrobimy zaległości.
tyna, kochana a co u Ciebie? odezwij się do nas

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

22 sie 2007, 12:13

żona, witaj! to my mamy całkiem blisko do siebie, jakieś 30km :-)
Justynka całe wieki Cię nie było :ico_olaboga: :-)
U nas dalszy ciąg postępów Michałka, nauczył sie mówić "am" i ciągle domaga sie jedzenia :-) ostatnio było odstawianie od cyca i trochę to przezywaliśmy,ale juz po wszystkim. Michaś potrafi juz chwilke sam stać,ale do chodzenia samodzielnego chyba jeszcze daleka droga. A jak Alusia się chowa? zasypia dalej sama?
pozdrowionka :-)

justyna79
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:45

23 sie 2007, 21:53

witam ,witam

U nas również postępy gonią postępy.
Ala już jest małym chodziaczkiem, biega i w ogóle nadążyc za nią czasami nie łatwo.
Oczywiście jest rozgadana na całego, wszystko ma OKO i wszystko jest na NIE i codziennie nas sprawdza na ile jej pozwolimy, co czasami mnie irytuje, czasami śmieszy, :-D
Dalej sama zasypia, często już wychodzę z pokoju i sama się układa do snu.
Tylko trochę wcześnie wstaje, bo o 6 lub parę minut później, a dla mnie to noc, no ale na noc to kąpię ja o 18 a o 19 już śpi. No więc jak tu nie wstawac o 6 rano :-D .
I rośnie mi mała gospodyni, pomaga mi gotowac, sprzątac, pranie z pralki wyjmowac, co konczy się czasem praniem tego samego po raz drugi,ale dzielna dziewczyna jest.

Nie martw się tyna, że Michałek jeszcze nie chodzi, jeszcze zdążysz się za im nabiegac, ja czsami marzę o powrocie do czasów raczkowania kiedy Ala przechodzi samą siebie. Każde dziecko ma swój rytm i kiedy będzie gotowy to zacznie samodzielnie
chodzic.


Pozdrawiam wasz cieplutko

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

24 sie 2007, 11:20

Hejka :-) Michałek wstaje co prawda o 8.00, ale kładzie sie spac o 22.00 -23.00 :ico_puknij: a wtedy już padam ,jeszcze dwie pobudki w nocy, albo i trzy,tak że nawet o 8.00 ciężko mi się zwlec :-D ale bywało gorzej.

justyna79
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:45

24 sie 2007, 12:29

Ala tak późno zasypiała jak miała 6 miesięcy, to był koszmar, bo zanim ona usnęła to ja już padałam na twarz :ico_olaboga: , na szczęście ten okres już minał i mam nadzieję że nic się jej nie poprzestawia. :-)
A my mamy kolejną akcję ząbkowania, tym razem wybijają się trójki oczne, obydwie na raz, myślałam że będzie gorzej,ale nie jest tak źle. trochę jest marudna i miała ostatnio lekką gorączke, ale była i wesoła i apetyt też miała więc nie jest źle.

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

28 sie 2007, 12:36

Hejka! my już powoli szykujemy się do imprezki urodzinowej :-) Dobrze,że Alusia znosi jakoś to ząbkowanie :ico_brawa_01: Michał narazie zastopował z ząbkami i nadal ma 8 :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

21 wrz 2007, 11:28

Hej Hej Hej Jestescie z LUBLINA ?? bo ja tak dodam ze jestem szczesliwa mamusia polotoramiesiacznego Kubusia :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość