Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

21 wrz 2007, 10:30

dla Karolci STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJA NAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
SPEłNIENIA WSZYSTKICH MARZEN JAKIE MASZ UKRYTE W SOBIE - NAWET TYCH O KTóRYCH DOPIERO POMYSLISZ ..I BADZ SZCZESLIWA!!!!!

A HUBERTUS PIęKNIE DZIęKUJE :-D
byliśmy dzis u lekarza i ...80 pln w aptece = hyyhyhy a to witaminki , wapno, a to to - hyhyh zaczyna sie :-D młody ma lekki katar i troche kaszle - bo mu spływa wszystko do gardła ... lekara powiedziała , ze no...duzy ..starac sie karmic tylko piersia ...taaaaa .... jasne .... uwielbiam te gadki - otyłe dziecko - potem patrzy w karte ..no tak ..on duzy od początku był ... no własnie !!!!! rosnie kurna chata proporcjonalnie nie ?? ( z lekka górka :-D ) hyhyhyh
do miłego!!

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

21 wrz 2007, 10:43

Karolinko żeby Twoja Cała Rodzinka była dla Ciebie szczęściem i radością a Haneczka pogodna i zdrowiótką córą, a Ty żebyś nigdy nie zatraciła tej energii i werwy i tego Twojego "zarąbistego" stylu bycia bo ono nas tu rozkręca i bawi....100 LAT

Obrazek

Dla Huberta niech rośnie duży i zdrowy i niech będzie zawsze słoneczkiem kochanym dla rodziców :ico_haha_02:

Obrazek

Basia witaj serdecznie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

21 wrz 2007, 10:49

[size=150]Dziękuję Wam kochane babeczki za życzenia!!![/size] i stawiam z tej okazji...mojej zbliżającej się coraz szybciej starości... :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: no i jak balanga to balanga :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :564: :564: :564: :564: :564: :gitara: :gitara: :gitara: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :580: :580: :580:

No dobra....a tu...dla mojego kochanego [size=200]Bercika [/size]
Obrazek
rośnij zdrowy i...nieduży :-D żebyś mi mojej córeczki nie zgniatał :ico_oczko: no i grzeczny bądź ok?
A tu od Haneczki...z wyrazami ogromnej sympatii
Obrazek

No u nas ok, Hania jadła o 6.30 a potem spała do po 9! a terez leży na macie i świruje...lecę!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 wrz 2007, 10:52

Moi juz spią..ufff...wzielam szybki prysznic,pranko wstawilam-z zabawkami w srodku :-) i teraz biore sie za dzwonienie do domu...mama chyba juz na skypie czeka :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-21, 12:50 ]
gdzie jestescie??mama mowila ze fajna pogoda wiec pewnie wszystkie na spacerkach szalejecie :ico_noniewiem:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

21 wrz 2007, 12:52

Karolino z okazji urodzin życzę Ci marzeń - żeby się spełniały, przyjaciół - żeby pamiętali, życia - żeby było kolorowe, miłości - żeby trwała wiecznie, szczęścia - żeby nie opuszczało, okularów - żeby były różowe i wakacji - by mogły trwać wiecznie.

Obrazek


Dla Hubertcika serdeczne życzonka samego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, uśmiechu na twarzy i wszystkiego o czym marzysz.


Obrazek

witam my już po spacerku, teraz mały ucina sobie drugą drzemkę, a ja szybciutko :ico_kawa: i :595: i oczywiście TT, cos ostatnio mało mam czasu, więc teraz korzystam :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 wrz 2007, 13:43

[size=150]ZBORRA Aby wszystkie dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny, co rozwiewa smutki.[/size]Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

21 wrz 2007, 13:48

:ico_buziaczki_big: dzięki!!! jakie to miłe...wszystkie pamiętacie i w ogóle... :ico_sorki:

Ja latam jak wariatka...Hania niestety pospała tylko godzinkę...choć wcięła 40ml kleiku (z łyżeczki! :ico_brawa_01: ) i na to 80ml mleczka..A teraz już wymiętosiła dydka...i mnie ugryzła! :ico_szoking: i to jak! ból jak diabli...dobrze, że powoli przejdzie na butlę, bo jak będzie miała zębiska to nie chciałabym ich poczuć na sutku! :ico_nienie: Stół nakryty, idę wymieszać sałatki, a potem J odkurzy i zmyje salon, a ja może wreszcie zrobię paznokcie, makijaż itp...Choć nie wiem, czy się to uda...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 wrz 2007, 13:50

[size=150]DLA HUBERCIKA[/size] Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

21 wrz 2007, 14:29

Glizdunia racja - u nas dziś śliczna pogoda - aż się człowiekowi humor poprawił :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Byłam z moim smerfem już na spacerku, teraz babcia przejęła pałeczkę :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

21 wrz 2007, 14:49

A ja? obserwuję moją Misiaczkę, której ulubione zajęcie dziś to kulanie! i tak się nakulała, że mleczko się ulało... :ico_olaboga: no trudno! teraz klapła w łóżeczku, ciekawe jak długo...no a ja czekam na J i zabieram się do pracy...chociaż może póki dzidzia śpi, to się umalować? albo pazury dokończyć? :ico_noniewiem:
a tu Misiaczka!
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość