SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 wrz 2007, 13:07

dziewczyny dziekuje slicznie :ico_tort: dla wszystkich :ico_tort: :ico_tort: i jeszcze dla tych bardziej lakomych :-D no i oczywiscie :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: stawiam flache :ico_haha_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

21 wrz 2007, 13:15

Sandrusia to juz teraz wiem dlaczego wczoraj ciasto upieklas :-D :ico_tort:
Gosia ja tez mialam takie przeboje z tymi termometrami,mamy ich az 4 w domu...normalnie szalu mozna dostac..dwa mamy elektroniczne pod pache(jeden z brauna),ale z Vinee mozna o tym zapomniec..nie wytrzyma tak dlugo i nie da sobeie wlozyc..jeden mamy na czolo,ale taki papierowy...a czwarty mamy do ucha..i ja na poczatku tez mialam obiekcje do tego do ucha,bo mierzyl roznie,ale teraz juz wiem jak...nie wkladasz calkiem do ucha tylko tak przykladasz bardziej do scianki i wychodzi zawsze dobrze...sprawdzalam na sobie multum razy..poza tym Vinee go uwielbia,najpierw nie chciala za bardzo,ale dalam je do reki i pokazalam ze ma mi zmierzyc najpierw w moim ucho i sie jej spodobalo i teraz bez problemu az sama przychodzi jak widzi i nastawia ucho..poza tym ja mam taka nakladke dla doroslych zdejmowana a dla dzieci bez sie mierzy..ogolnie jestem zadowolona..ale wiem jaka to meczarnia jak dziecko nie chce sobie zmierzyc.. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 wrz 2007, 14:26

SANDRUSIA STO LAT KOCHANA, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN, DUZO ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, MIŁOŚCI, DUZO SEKSU I Z NIEGO RADOŚCI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2007-09-21, 14:32 ]
Gosiu ciesz sie ze juz u Tomusia lepiej :ico_buziaczki_big: dla Niego
Ilonka moze pogonisz inne lasence o zdjęcia np. Kaśkę vel skarpetę, i Delfinę????????
Madziora czyj ten królik??? ja tez miałam królika, zdżarł mi pół dywanu, kable od tv, i fotele obgryzł, a potem jak go wypuściłam z klatki na spacer po pokoju to zapomniałam o nim i po chwili pies mi wpadł do pokoju i królik imieniem Kubuś ( przepraszam Sandrusia, ale Kubuś mi sie podobało imie wiec tak go nazwałam) zginął śmiercią tragiczną, ryczałam jak bóbr :ico_placzek: a pies dostał wpier@@@@@@

[ Dodano: 2007-09-21, 14:36 ]
kurcze zapomniałam Wam powiedzieć najważniejsze mój misiek pierwszy raz od urodzenia przestał "charczeć" i pierwszy raz słysze jego " normalny " oddech :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: stawiam browara z tej okazji :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564: :564:
ale jeszcze ma kaszelek więc jak przejdzie ( mam nadzieje niedługo) to stawiam malibu, whiskey, wódę, browara i co ino :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 wrz 2007, 14:40

gosia super ze tomus ma sie lepiej hihi

ilonka to fotka sprzed 2 lat hihi u adasia babci,. a krolik wujka z rodowodem hihi jakies wystawy zalicza hihi

co do termometrow to ja mam do ucha brauna i tez nie potrafie nim mierzyc
pokazuje co chce i nie mam pewnosci czy wlasciwa temperature bo za kazdym razem jest inna
ale moze trzeba za rada ilonki mierzyc??
hihi

SANDRUSIA KOCHANA!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: ale sie porobilo co dzien jakas imprezka na tt hihi
kto nastepny?????

a ja zapomnialam wczoraj pochwalic mojego synka
jak wiecie wyszlismy na zakupki
nie bylo nas 4 godzinki a leos w tym czasie spal tylko jakies 15 min :ico_szoking:
a reszte czasu po prostu lezal sobie grzeczniutko.... ogadal (sufity biedak)
i szzcerzyl dziaselka
normalnie szok
i nawet cyca nie zawolal :ico_szoking:
dopiero w domu zjadl.. po 5 godz od ostatniego karmienia
normalnie aniol nie dziecko hihi

[ Dodano: 2007-09-21, 14:44 ]
martusia super !!!!!!!!!!!!!! bardzo sie ciesze!!!!!!!!1 ucaluj franulka
a krolik juz pisalam hihi ale on nie jest domowy hihi zwykly krolik na pasztet jak to moj adas mowi... :ico_puknij:
ilonka u nas w willkinsonie to samo.. kilka ciuszkow i tyle
ale pamietam ze jak mieszalam w londynie to bylo tam sporo ladnych ubranek ale i sam sklep byl wiekszy ... wiec moze stad ta nijaki towar tutaj hihi

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 wrz 2007, 15:21

wklejam swieze foty :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

21 wrz 2007, 16:07

hey!!
Vinee juz po obiedzie :-D
Bablu dzwonil,ze przyjdzie do domu na chwile kolo 16 bo dzwonili z A&E zeby wzial tam dyzur wiec bedzie dopiero po 22 :ico_placzek: :ico_noniewiem: Za to jutro weekend wiec jakos lepiej mi na duszy..
Martus cieszymy sie razem z Toba,ze Franusiowi nic juz nie charczy,teraz tylko sie pozbyc tego kaszelku i bedzie cacy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
Sandrusia Kubus widac zadowolony w nowym wozeczku :-D ja widze,ze on teraz do Ciebie coraz bardziej podobny sie staje :ico_haha_02:
Dziewczyny czy ktoras ma jakies wiesci od Eli i Kondzia....martwie sie o nich....mam nadzieje,ze wszystko ok...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 wrz 2007, 16:09

madziorka hihi pisze:normalnie aniol nie dziecko hihi

juz sie przyzwyczail ze z mamusi nałogiem nie wygra :-D

Fela co z Konradem? Wróciłas juz od lekarza?

Sandrusia super zdjecia. A co do wozka chyba musze drugie dziecko zrobic sobie bo tak mi sie spodobal twój wozek.

[ Dodano: 2007-09-21 ]
Marta ja czekam na baileysa (czy jakos tak sie pisze). Strasznie sie ciesze ze Franio juz nie charczy.
ilonakk9 pisze:dzwonili z A&E zeby wzial tam dyzur wiec bedzie dopiero po 22 Za to jutro weekend wiec jakos lepiej mi na duszy..

no mój P najwczesniej kolo 2 wroci :ico_placzek: Ale tez sie ciesze ze jutro weekend :ico_haha_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

21 wrz 2007, 16:44

ilonakk9, mnie tez sie tak wydaje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciesze sie z tego stasznie :-D :ico_wstydzioch:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

21 wrz 2007, 16:48

Gosia rzeczywiscie Twoj P. jeszcze pozniej wroci ... :ico_olaboga:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

21 wrz 2007, 16:49

STO LAT SANDRUSIA :-D :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

to co robimy w sobote impreze laczana?? :ico_oczko:

nie mam jak pisac bo nathan mi sie pcha na kolana a potem do klawiatury :ico_olaboga:

mial dzis szczepionke ale tylko glosno pierdnal przy zastrzyku i tyle :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość