lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

21 wrz 2007, 15:05

Kocura Bura pisze:Będę rodzić w Tarnowie.

mieszkasz w tarnowie?? :-) moze mamy wspolnych znajomych :ico_haha_01:
madziorka hihi pisze:pochodze z podkarpacia, miasto Jaroslaw

pokaze twoja fotke kumpeli moze tez sie znacie-bo kumpeli ciocia miala tam domek i co lat w wakacje tam siedziala-czasem swiat jest malenki-choc iasta sa duze :ico_oczko:

ale milo ze tak duzo naklikalyscie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

21 wrz 2007, 16:38

kilolek -Uczę w nauczaniu początkowym. A ty? to juz wiem do kogo sie bede zgłaszała jak mati bedzie miał jakies chore zadanie (wczoraj takie miał) :-D
wiecie co tak czytam o tym braku miejsc w szpitalach na porodowkach ze zaczynam sie sama marwic ,mam nadzieje ze do kwietnia zrobi sie luzniej :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 wrz 2007, 17:37

edit53 pisze:to juz wiem do kogo sie bede zgłaszała jak mati bedzie miał jakies chore zadanie (wczoraj takie miał) :-D
Czasem w tych książkach to są takie zadania, że sama wolę je odpuścić :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 wrz 2007, 17:42

edit53, dziś dzwoniła moja gin i powiedziała,że jest jeszcze większy tłok niż wczoraj! Normalnie odsyłają z kwitkiem. Ale mamy jeszcze jeden szpital w razie "w". Pewno w poniedziałek też by mnie odesłali, ale gin kazała iść od razu na oddział do tej lekarki, co ma mi robić cc i ona już będzie działać. W końcu jak mi zrobią cc to będą mnie musieli gdzieś położyć.

lidziasc, tak, mieszkam w Tarnowie. Od 3 lat. A wcześniej przez 2 lata dojeżdżałam na uczelnię. I w zasadzie znajomych tu to mam tylko ze studiów i z pracy.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

21 wrz 2007, 19:48

Kocura Bura pisze:lidziasc, tak, mieszkam w Tarnowie.

myslalam ze moze pod tarnowem bo mam znajomych w debnie-a raczej w woli debinskiej :-)

ciesze sie ze juz piatek bo taka umordowana jestem :-D

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

21 wrz 2007, 19:59

dzis przyjechala do mnie szwagierka-baska-siostra seby ta co tak zle ciaze znosila.
wazy juz 50kg <schudla5kg> malo co je bo twierdzi ze ma skurczony zoladek :ico_noniewiem: > <chyba pownna go rozciagnac a nie jesc tyle co wrubelek :ico_noniewiem:> napocztku poszla na dol do edith tam sie polozyla a edyta sie zajmowala natalka-potem przyszla do mnie i wyciaglam ja na spacerek-doszlysmy kawalek pod taki hotel <kaja i paula wiedza gdzie> niedaleko i baka posiedziala chwile i powiedziala ze chcialaby sie polozyc.dalam jej klucze i poszla spac...
wiecie co mi naprawde jest jej zal ale normalnie sie wscieklam!!przyszla zeby dziecko jej ponianczyc??<bo natala nie chodzi od pon do przedszkola bo chora i caly tydz sa rezem i ona w domu przy niej niepospi... :ico_zly:
moze i jestem wredna ale naprawde dziekuje za takich gosci-co innego jak poprosila o pomoc.jak byla w szpitalu to bez gadania sama sie zaoferowalam ze pomoge i tam bede sie mala zajmowac.ale do cholery tesciowa wokol niej skacze-ona non stop lezy i mowi ze jest chora :ico_puknij: !!!! jak jej mowie-baka co bys zrobila jakbys mieszkala sama tak jak ja??a ona-ale nie mieszkam z ironia...normalnie krew we mnie burzy...
jak jedzie do nas to trzeba autem ja przywiesc i oczywiscie odwiesc... gryyyyyyyyyyyyyyyyy
no tom sie wyrzalila..uffffffffffffffff

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

21 wrz 2007, 21:46

lidziasc pisze:moze i jestem wredna ale naprawde dziekuje za takich gosci-
popieram i sama sie pod tym dopisuje,ledwo baska staneła w moich drzwiach i mowi,,moge sie położyc???????????''a ja jej na to a co ty lezec w gosci przyjechałas???no ale połozyła sie bo przeciez ona jest ,,chora w ciązy i nie ma siły" mnie normalnie trafiło .zreszta jak ja widze jak ona sie zachowuje w ciazy to momentalnie sama zaczynam sie zle czuc brrrrrrr wiec wole jej nie ogladac !!!!!!!!a przyjechala tylko po to zeby sie przespac a lidzia zeby sie jej natalka zajeła szok!!!!!!!!!goscinna jest po h.......... :ico_zly: zreszta duzo by tu o niej pisac

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 wrz 2007, 00:22

lidzia i edit :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to wy sie znacie?z tego co zrozumialam to razem mieszkacie tak??
oj ciezki przypadek z tej dziewczyny.. to ona w ciazy jest? i tak malo wazy? i taka oslabiona.. moze ma anemie??

hekkate no tak rozgryzlas mnie.. ja zakupohliczka jestem
zawsze cos upoluje.. jakis drobiazg chociazby hihi
z leosiem zamiast lazic na spacery do parku to ja wiecznie do centrum. bo wsrod tlumu, sklepow czuje sie najlepiej
a w parku n udno jak cholera hihi

dzis kupilam leonkowi super kombinezon ale kurde.. dziwna ta rozmiarowka kupilam na 74 cm od 6-9 mies
leos 6 mies konczy dopiero w styczniu..
a nie ten kombinezon nie jest taki wielki
owszem roczki i nozki daleko schowane w srodku hihi ale np tulow wydaje sie na stylls
sama nie wiem.. moze powinnam na wiekszy wymienic
a leos teraz nosi pajacyki na 62 cm.. na tych z polski moglam sprawdzic.. bo tutaj to tylko miesiacami oznaczaja ciuszki... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

22 wrz 2007, 08:27

madziorka hihi pisze:lidzia i edit to wy sie znacie?

nasi mezowie to bracia :ico_haha_01:
mieszkamy w kamienicy i tak sie udalo ze ja mieszkam na gorze a edyta na dole.mamy osobne mieszkanka :ico_oczko:
jestesmy szwagierkami a baska to nasza wspolna szwagierka :ico_noniewiem:

na 100% ma anemie...
blada jak sciana ech szkoda slow...

madziorka hihi pisze:dzis kupilam leonkowi super kombinezon ale kurde.. dziwna ta rozmiarowka kupilam na 74 cm od 6-9 mies


wymien na wiekszy skoro tulow jest na styk.w zimie ubierzesz go cieplej,urosnie napewno jeszcze troche wiel lepiej zeby mial trohe luzu niz zebys maiala klopoty z zapinaniem zamkow

jak dominika byla malutka to tez j bralismy na zakupy do hipermarketow ale potem zaczela chorowac ciagle i katar i ktos nam powiedzial zeby wlasnie unikac wyjazdow z dzieckiem do takich skupisk ludzi bo tam pelno bakterii itd

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 wrz 2007, 08:40

Dzień dobry słoneczny!

Ja jeszcze zerkam do Was, bo niedługo przychodzi do mnie siostra.... na śniadanie! a potem my do niej na obiadek.
edit53, lidziasc, fajnie tak sobie mieszkać koło siebie (a jednak nie razem, bo zdecydowanie za blisko :ico_haha_01: ). Zawsze macie z kim kawkę wypić.

lidziasc, z tamtych stron to nikogo nie kojarzę. Ja sama mieszkałam całe życie blisko Tarnowa, ale od drugiej strony niż Dębno. Ale w Dębnie to jest piękny zamek!

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość