Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

21 wrz 2007, 20:03

ja na alegro jeszcze ubranek nie kupywałam.. kupuje czasem cos przez internet ale bardzo zadko... krzeselko kupiłam dla Julki... głownie to mąż jakies czesci do samochodu kupuje. Ja jakoś wole na wlasne oczy zobaczyc, dotknąć i kupic :-)

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

21 wrz 2007, 20:10

u nas niestety allegro nie ma jest ebay ale z tym to ja sie nie moge polapac :ico_wstydzioch:
Czasami u nas mozna dostac w sklepach internetowch fajne ciuszka ale to jak sa przeceny ale tez za bardzo fanka nie jestem tym bardziej ze z numeracja jest roznie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

21 wrz 2007, 20:14

hihi Justysi uwidze na zdjeciu w podpisie ze Wikunia jest wielką fanką chodzenia po schodach... Julia to uwielbia schody... jest do dla niej bardzo niebezpieczne, bo jeszcze jest mała.. zatem trzeba ja bardzo pilnowac. a ta radości przy tym ma bez miary :-)

własnie śpi moj roczniaczek :-)
a ja odpoczywam bo maz ma nocke to mzoe z wami troche posiedze

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

21 wrz 2007, 20:24

Kasiu tak masz racjie jak bylismy u Tesciowej to tam byly schody i tez trzeba bylo uwazac na nia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

21 wrz 2007, 21:15

ja tez uciekam spać.. chcialam z wami troszke posiedziec, ale glowa mnie rozbolala... zreszta zapomnialo mi sie ze jutro z rana musze jechac na Uczelnie potwierdzic ze chce tam studiowac.. i na dzien dobry 1800 zapłącić :ico_noniewiem:

zatem Dobranoc kochane :-)

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 wrz 2007, 21:20

Maja spi juz od godziny, przez sen zjadla 150 ml wiec mi lepiej.

Ja znowu ponarzekam na Maje ale naprawde ona wcale nie reaguje na mój głos, zwracam jej uwagę a ona nic, nawet na mnie nie spojrzy... Piotrek jak cos do niej powie to bardziej posłucha, przynajmniej sie odwroci w jego strone...
Cholera ale mam autorytet u dziecka :ico_olaboga:

Ja padam ze zmeczenia, wrocilam z pracy i od razu do garów, potem lekkie sprzatanko, teraz farba na włosach a jeszcze paznokcie nie zrobione, :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

21 wrz 2007, 21:27

ivon pisze:zwracam jej uwagę a ona nic, nawet na mnie nie spojrzy... Piotrek jak cos do niej powie to bardziej posłucha


Iwonko u mnie jest tak samo :-) jak Julia juz cos broi to ja nie krzycze.. bo to nie ma sensu i tak mnie nie usłucha... ide do niej i jej tłumacze, odsuwam jej ręce jak coś chce zabac nieustannie powtarzajac NIE WOLNO i NIE WOLNO.. w efekcie .. przytuli sie i zaraz mnie gryzie, albo ze złości pluje i kładzie sie na podloge...

moj maz od raz daje klapsa... ta wybucha BIG płaczem a za pare minut znow robi to samo... nie wiem ktore zachowanie jest lepsze... ale wiem ze ja nie potrafie jej uderzyć.. jeszcze jest na to za mała.

Dziewczyny wiecie jak mi glos wysiadł przy tych przedszkolakach... nie sadziłam ze az tak ciezko bedzie... a tez wogole sie nie sluchaja... migdalki mi "wyskoczyły" - nie wiem jak sie to fachowo nazywa... ale boli :(

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

21 wrz 2007, 21:33

Kasiu to pewnie krtan Tobie wysiadla :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
moja mama jak byla nauczycielka to tez krtan miala ciagle chora a teraz to czasmi mojemu mezowi tez wysiada i kaze pic duzo wody podobno pomaga :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

21 wrz 2007, 21:36

hmm... Justynko nie wiem co to dokaldnie jest... tak z boku pod żuchwą mam takie zgrubienie i boli przy dotyku... powiedzieli mi ze to migdały "wyskoczyły".. bo tydzien temu mialam big chrypke no i zapalenie gardła...

sprobuje z ta woda.. oby pomogło !

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

21 wrz 2007, 21:41

Kasiu tym bardziej jak mowi to zawsze przed mowienie trzeba napic sie duzo wody...
a tak wogole to wlasnie Wiktoria zaczela kaslac cos przez sen :ico_zly: mam nadzje ze nie bedzie chora bo przeciz wczoraj miala szczepionke :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość