Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 wrz 2007, 16:11

HEJ ABEGANO
no wpadne do was na lipcowki..
jakos tak ledwo nadazam czerwcowki i polonie czytac hihi
zaniedbuje obowiazki domowe i siedze po nocach
nalog ze mnie hihi

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 wrz 2007, 16:24

WIECIE co mojej niuni chyba zaczynaj isc zabki :ico_szoking: dzis strasznie jest niespokojna jest tylko cicho jak ma raczke w buzi albo jezdze jej palcem po dziaselkach :ico_szoking: radzilam sie bratowej i to chyba zabki ale czad :ico_oczko: musze jej kupic mas bobodent zeby tak nie cierpiala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

21 wrz 2007, 16:46

Frydza, dla WikiObrazekObrazekObrazek
A my zaczynamy sie podnosić...... Na razie po ściśnięciu moich palców Natalka podnosi się do siedzenia. Moja kumpela się śmieje że ćwiczy brzuszkiObrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

21 wrz 2007, 16:58

Abegano, już :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ??
Aga, już :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ??

A ja liczę minuty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zaraz Krzyś będzie z nami, więc spadam. Może zajrzę jeszcze dziś jak mnie mężuś wypuści z łapek hehe. Jeśli nie, to do niedzieli :-)

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

21 wrz 2007, 17:44

INDIGO i zakatarzona reszto....

ja brałam STODAL (syrop), rutinoscorbin, wit. C, osscilocinum... pilam herbate z lipy z sokiem... bylam z mala u lekarza wtedy bo miala katar i lekarka wyraznie mi powiedziala ze jak tylko bede przeziebiona moge dziecku profilaktycznie dac cebion - oczywiscie nie zaszkodzi i w waszym przypadku skonsultowac sie z lekarzem...
a propolki ssalam aniu ale mi nie pomogly... mozesz tez wypic wapno

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 wrz 2007, 19:20

posmarowalam malej dziaselka ta mascia i co po jakims czasie cisza :ico_szoking: widocznie ja cos tam swedzi na zabki ojoj tak sie meczyla bidulka,musze jej kupic gryzaczek :-D a moja Niunia to najlepiej by juz siedziala tak sie dzwiga :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

21 wrz 2007, 20:54

Kamilko, mam już oscillococcinum. Oprócz tego biorę też prenatal, witaminę C, wapno. A dla Helenki CEBION multi czyli witamina C+D3 bodajże (ta, którą lekarz przepisuje). Dawkowanie 3-5 kropli, ja dałam 4 :-D . Fajnie się przy tym krzywiła. A ja tak w ogóle czuję się lepiej. I dostałam prezent od mężusia;Helence też tatuś prezent przywiózł :-). Oki, zmykam tulić się do mojego Misia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

21 wrz 2007, 21:19

laura dostaje cebion multi codziennie 5 kropli, a cebion to cos innego sama wit. C

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

21 wrz 2007, 21:25

cześć dziewczyny,
ja już czuję się dobrze , ale Jula kicha i kaszle :ico_placzek: , mam jej podawać ketotifen 2 x 2,5 ml i krople do nosa, męczy się bidulka strasznie

Frydza nie wiem czy ci gratulować tego ząbkowania czy nie , bo u mojego synka każdy ząbek to gorączka i trzy nieprzespane nocki :-D , ale każde dziecko przechodzi je inaczej .A czy Wiki ma zaczerwienione dziąsełka?

abegano, u nas to samo mała się wręcz wścieka jak ma leżeć , a jak się podnosi do siedzenia to jej tak fajnie te puculki wiszą :ico_haha_01:

Aniu nadrabiaj zaległości z mężem :ico_wstydzioch:


A wiecie gdzie jest mój mąż?Pojechał sobie go galerii na nocną wyprzedaż, no mam nadzieję że nam też coś kupi :ico_noniewiem:

Dobranoc kochane , pa

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

21 wrz 2007, 22:45

Kurcze szybko się wam dzieciaczki podnoszą... Ale same się podciągają?? Ja Tomka łapię za rączki i podciągam to wtedy nogi podnosi i główkę stara się trzymać i siada. Ale tak sam z siebie to się nie dźwignie jeszcze.

Kupie jutro ten Cebion. A ja kicham i prycham i nic nie przechodzi. Jak Tomek się nie zarazi to będzie cud. Jednak wierzę w cuda.

A ja się pakuję. Matko jak ja tego nienawidzę. Nie wiem co zabrać jak zwykle. Dla małego już tyle ciuchów spakowałam że hoho. No a dla mnie to najgorzej, bo nie wiadomo jaka pogoda. Jakie buty jaka kurtka?? Nic nie wiem. No i rzuciłam to i na jutro zostawiłam.

Kurcze Tomek kaszle. Oby to nie...
Idę go nakarmić bo się wybudził.

Wiecie co? Dostalismy przed chwilą zaproszenie na wesele. Z jednej strony sie ucieszyłam a z drugiej nie wiem co robić? To będzie 50 km od Szczecina. Zupełnie nie mam pomysłu, tym bardziej, ze Tomek tak często się w nocy budzi na karmienie. Jedyne wyjście to chyba kupić laktator i spróbować z butli nakarmić. No i mamę ściągnąć do opieki. Cholender ale jakoś nie chcę go zostawiać, boję się. A jak coś będzie nie tak? Jeszcze pomyślałam, że tak jak Ania wezmę mamę jako opiekunkę. Ale to znowu koszt noclegu trzebaby doliczyć. Sama nie wiem czy to ma jakiś sens?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość