Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

22 wrz 2007, 07:59

Część Chloe- dobrez że laptop jest bo byśmy Cię dłuzej nie widziały :ico_oczko: smacznego śniadanka bo tez nie jadłaś, narazie

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

22 wrz 2007, 08:46

Hello!
Zgodnie z umowa melduję się:D TEraz to będziecie miały mnie dość:)
Nie tęskni Wam się czasem żeby pospać do 10:) albo powylegiwać sie poprostu w wyrku?:)
Jejku ja co tydzień w weekend marze o tym żeby moj maluch pospał raz do 10:D tu 8 to rekord spania:)
Miłego dzionka

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

22 wrz 2007, 09:02

i ja rano sie melduję, bo jadę do ortodonty :-D

MK - a jak z mężem?? ucałuj syneczka i dawaj fotki!!! nadrabiaj zaległości!! już wiesz, że dziewczynka, wczoraj laktator oglądałam i przygotowałam do wyparzenia, butelki, smoczki też, robię listę co mi brakuje...

no i na tyle, muszę do dzieciątka iść bo nie chce jednak spać - bo jeśli chodzi o spanie to o 8 pobudka mleczko i potem garujemy od 9-10 do 11-12 :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

22 wrz 2007, 09:13

Witajcie :-D

Mery - spóźnione dla Kornelka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: - gapy z nas :ico_wstydzioch:

U mnie słoneczko ale my jeszcze chyba nie możemy wyjść na spacerek po tej chorobie :ico_zly:

Chloe - myślałyśmy już że na jakąś wycieczkę szkolną się wybrałaś i dałaś odpocząć od prac domowych, swoim uczniom :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

22 wrz 2007, 09:18

Z mężem raz lepiej raz gorzej...różnie to bywa. Fotki prześle w nd albo pon bo chcę z urodzin też przesłać.
Musze się pochwalić że zaczełam wchodzić w spodnie sprzed ciąży:D nie leżą może tak jak przed ale grunt że juz się w nich dopinam...jecze jabym 5 spadala to nic więcej nie chce:D

Marittka ja to Cię podziwiam że odważyłaś sie tak szybka na następną dzidzę:)

:ico_tort: :ico_tort: i dla Kornelka bo ja tez zapomniałam

[ Dodano: 2007-09-22, 09:19 ]
Acha powiedzcie mi czemu nie chce mi żadna linijka wejśc:(((((

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

22 wrz 2007, 10:12

MK Ty nie podziwiaj bo nie ma za co ;-) nie ja jedna :-P bo np. Felicity też będzie miała dzidzi :-D gratuluję powrotu do wagi :-) linijki robisz i w profilu wklejasz, patrz na komunikat czy podpis nie jest za długi, tyle powiem, resztę np. Asia bo pomaga, kiedyś Sosna wszystko wiedziała i każdemu pomogła teraz rzadko zagląda :-/

i ja także Kornelkowi najlepsze życzenia - :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

22 wrz 2007, 10:39

Hej
buziaki dla Kornela :ico_tort:
u nas bz choroba trwa :ico_zly:
Nelly u Was już lepiej??
zapomniałam o gratulacjach dla Felicity i małego serduszka :ico_brawa_01:
miłego dnia życzę
Marittko miłego ortodontowania

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

22 wrz 2007, 10:51

Riterko u nas już dużo lepiej tzn Maksowi bo mnie chyba gorzej - zaraził mnie :ico_olaboga:
Gorączki nie ma ale nadal mam mu podawać nurofen.Dziś ma tylko porządny katar ale ściągam mu na bieżąco odciągaczem podłączanym do odkurzacza. Świetny patent bo ściąga wszystko idealnie i lepiej mu się oddycha. Nawet jest zainteresowany- co ta matka kombinuje :ico_szoking: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 wrz 2007, 11:43

Dzieńdobelek (to juz chyba tak zostanie na stałe Mery)

Uściski spóźnione dla cudnego Kornelka, dużo buziorków
Riterko i Nellu kurujcie się, dużo zdrówka życzę
MK super że zaglądasz, zrób sobie suwaczek np na stronie suwaczek.pl i wklej (chyba) ostatni kod.
Cholewitaj :-)
Nawet nie wiecie jak mi się morda cieszy jak widze, że w końcu jesteście
Maritko życzę miłego dnia bo nie wiem czego można życzyć komuś kto się do ortodonty wybiera

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

22 wrz 2007, 12:12

Ja też zdrówka życzę mamusiom i dzieciaczkom. I nie chorujmy już
maritta, my cię podziwiamy, bo zdecydowałaś się tak szybko.
Wyskoczyłam na momencik na zakupy a pochwalę się, że wczoraj kupiłam sobie garnitur, taki na okazje szkolne (bo nasza szkoła lubi imprezować). Te sprzed ciąży nieaktualne (w bioderkach się marszczy) :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość