Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 wrz 2007, 00:46

hej dziewczyny
ja tylko daje znaka ze zyje i zaraz spadam
spac mi sie chce
jakas sie zmeczona czuje hihi
a w sumie duzo nie lazilam,.. tyle zo zwykle.. wybralam sie na zakupy dopiero po 17 ...
a u nas sklepy do 18-tej hihi ale i tak wrocilismy przed 21 hihi
bo jeszzce tesco
trafilam na kilka sklepow tuz przy tesco otwartych jednak do 19-tej hhihi super
kupilam leosiowi dwie czapeczki. jedna na zime druga na przyszly rok wiosna albo jesien hihi
byly przeceny.. kupilam jedna a druga polowa gratis hihi

i kupilam wreszcie ten kombinezon upatrzony,strasznie jest fajny...
ale .. mam teraz dylemat ..kupilam rozm 6-9 mies czyli 74 cm tak jest napisane na metce.
leos 6 miechow konczy w styczniu. no wiec powinien byc duzo za duzy, bo on raczej w normie jest hihi
i dzis mu go zalozylam i wcale nie byl az tak wielki :ico_szoking:
no brakuje troche do nozek i raczek
ale w tulowiu wydaje sie byc prawie na styk :ico_szoking:
ja sie nie znam za bardzzo i nie wiem.. co mam kupic 9-12??? przeciez to chore jakies...
i do tego jest super czapa, ale rozm nie bylo
moze w poniedz przywioza hihi

a moze ja zle zmierzylam i jednak taki ma byc co??
doradzcie mamusie
ja chce zeby on go zalozyl na cala zime
na razie u nas cieplo ale balam sie ze mi go wyprzedazda i dzis tak nieplanowo kupilam i juz
i mam na oddanie tylko 2 tyg. wiec w tym czasie musze postanowic
ile on ma byc za duzy zeby zime przetrwal?


a wiecie co?? dzis znowu zrobil wczorajszy numer.. na zakupach nie wolal jesc
spal wiecej niz wczoraj..
ale zjadl znow po 5 godzinach
jak wrocilismy to od razu kapiel i o 21 cyc...
moze to zle?
moze za malo przybierze na wadze?
moze to moja wina? bo zamiast wloczyc dziecko po sklepach to powinnam go nakarmic??
ale skoro nie plakal...ani nie marudzil... :ico_noniewiem:

uciekam pod prysznic i spac
obiecalam sobie ze jutro wstane jak czlowiek i nie rozzpoczne dnia od odpalenia kompa hihi
tylko wezme sie za cos pozytecznego hihi
obiadu gotowac nie musze bo chlopaki juz ustalili, ze jutro cos gotowego zjemy na miescie
dzis tez mialam luzik, bo tomek serwowal rybke hihi
wczoraj adas karkoweczke hihi
swoje przysmaki to moment robia i z jaka radoscia hihi
aa oni jutro do pracy,..bleee kolejna sobota
ale prawdopodobnie adas bedzie mial wolne w poniedzialek
oj jak sie ciesze... :ico_brawa_01:

a jutro znow tesc wpada hihi
na caly weekend..
takze bedziemy miec zajecie hihi bo on z tych siedzacych .. tzn tv hihi i leosia ponosi i tyle hihi

aniu u ciebie szczesliwa skompletowana rodzinka hih :ico_brawa_01: i jaki kochany mezulek. prezenty rozdaje hihi to byla ta niespodzianka? czy cos jeszze wymyslil? hihi

avisek ja tez podaje multiwitaminke codziennie. mama mi kupila juvit. taka kumpela mi polecila. ale to pewnie to samo co cebion. mam tez juvit wit c w razie przeziebienia, bo tutaj ponoc nie ma w kropelkach :ico_szoking:

acia biedna juleczka.. zdrowka dla niej i gorace buziaczki :ico_brawa_01:

frydza :ico_szoking: :ico_szoking: szybko wiki zaczela zabkowanie. mam nadzieje ze przejdzie je spokojnie.. a ty nas informuj na biezaco jak tam uzebienie rosnie hihi

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

acia pisze:A wiecie gdzie jest mój mąż?Pojechał sobie go galerii na nocną wyprzedaż, no mam nadzieję że nam też coś kupi

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ale super!!! tez bym chciala zeby moj maz taki numer kiedys zrobil..
ale ja plecialabym za nim..
nocna wyprzedaz.. super!!!! u nas nie ma takich... shopping centre tylko do 18-tej.. jednynie w czwartki do 21-ej
:ico_szoking:

kamilka baw sie dobrze u mamci. juz cie ona podkuruje i wrocisz jak nowo narodzona
i trzymam kciuki zeby tomka przeziebienie nie zlapalo
a co do wesela. jesli ci na nim zalezy.. to warto obmyslec jakis plan. pomysl z zabraniem mamy jest ok. ale to juz zalezy od was...
\ja bym sie nie bala zostawic leosia z mama.. problem tylko.. te nasze cycki hihi


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 wrz 2007, 08:37

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ja dziś pierwsza????????(posta Madziorki po północy nie licząć)

po wczorajszym mega marudnym dniu Emila przespała ładnie noc. Obódziłą się porzed 4tą no teraz ok 8ej także super. Ale wczoraj to już nie wiedziałam co się dzieje, wogóle nie spała, wyła jak najęta, no masamra poprostu, coś jej na pewno dokuczało ale nie mam pojęcia co. W grę wchodzą ząbki, albo poprostu jakaś wcieklizna ją złapała.

Na dziś jak narazie nie mam planów, ale chcę męża do Węgierskiej Górki na placki ziemniaczane wyciągnąć, może mi się uda. Na razie go tie namówie bo on z rańca na rybki pojechał. Jak im się chce w takie zimno??????? :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-22, 09:12 ]
wrzucam kilka nowych fotek, oczywiście większość to jak Emi śpi :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

22 wrz 2007, 09:34

asiula26, sliczne zdjątka Emi!!!!!! I nie szkodzi że głównie jak śpi, wtedy dzieci wyglądają najsłodziejObrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 wrz 2007, 10:53

Wpadłam się pożegnać.
Asiu śliczne zdjęcia. Madziorka ja kupiłam kombinezon 68 czyli jeszcze lepiej. Bo nie wiem jak z tymi rozmiarami. Najwyżej kupię drugi albo kurtkę na allegro jutaniej. Coś się upoluje.

Zmykam. Śniadanko zjadamy i uciekamy. Choć mały jeszcze śpi. Ale pewnie już niedługo bo od nie jadł.
Wracam w niedzielę. :516:

PS: Napakowałam tyle rzeczy, że nie wiem jak się do auta zmieścimy. Jeszcze przecież wózek :ico_olaboga: :-D
Buziaki!!!

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 wrz 2007, 10:56

czesc mamuśki!!
Asiu Emi jest słodziusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
hmm od czego by tu zacząć?...

Choróbsko paskudne widzę zaatakowało :ico_olaboga: kurujcie się kochane. O tym Cebionie tez pomyslałam, ze moze podawać 3-4 kropleki zodziennie :566: ale zapytam jeszcze u pediatry jak pójdziemy na szczepienie . O właśnie! Jak się nazywała ta maść na znieczulenie przed szczepieniem? Nie zapisałam gapowata baba :ico_noniewiem: a tak mi jej zal malutkiej :ico_placzek: spróbuję posmarować, moze mniej to odczuje :ico_noniewiem:

Aniu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie, ze męzulek juz w domciu. Nadrabiajcie zaległości :ico_oczko: na.ładuj akumulatorki na cały tydzień :ico_oczko:

Kamilko zyczę miłego pobytu u mamusi :ico_brawa_01: Super ze jedziesz, odsapniesz trochę, a babciai dziaidziuś nacieszą się wnusiem :-) Moja mam przyjezdza w piątek :ico_brawa_01: , ale coś za coś.. Karol wyjezdza we czwartek albo środę :ico_placzek: znowu 2 tygonie bez Kocura... no ale cóz zrobisz...

Aga, Abegano gratuluje postępu maluszków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja przdwczoraj zauwazyłam, ze Wanesska sama się podnosi do siadania :ico_szoking: główkę unosi mocno, ze szok :ico_szoking: ale przewracać się nie chce narazie. Cwaniara przechytrzyła mnie! Kiedyś kłądłam ją na siłę na brzuszek, protestowała, to ja odkładałam ale po chwili znowu kładłam na brzuszku.. A ostatnio wycięła mi numer! Ja ją połozyłam na brzuszku zeby ćwiczyła karczycho i przewracanie, a ona się wygodnie ułozyła i lezała z 15 minut :ico_smiechbig: no co? trudnoi mieć do dziecka pretensje, ze dziecko na brzuszku nie chce lezeć :-D :-D :-D :-D

A WCZORAJ BYLIŚMY U ZNAJOMYCH ZA MIASTEM NA GRILLU (sorka za caps) Oni mają synalka 8 dni starszego (juz pisałam kiedyś) fajnie było pogadać z mamusią i nacieszyć się maluchami :) Nono nie wiem jak ludzie dają radę z bliniakami :ico_szoking: została z dziećmi na chwilke sama i oboje w ryk :ico_szoking: co ja się nakombinowałam hehe i obydwóch na ręcach nosiłam uspokajałam, ale poradziłam :-D .. na chwilę hehe A wracając kierowałam , ale suuuper było. Karol mówi, ze jadę jak stara :-D

Co do smoczka o który kiedyś piałam.. to ja mam Avent od 0-3 miesiące i teraz nie wiem czy zmieniać.. Dlatego Was pytałam czy zmieniaciechyba kupię jej nowy jednak, no bo chyba maja przyczyny, zeby pisać wiek malucha na smoczkach , nie?

Madziorka super zakupy :ico_brawa_01: mi się najbardziej podoba szlafroczek :-D

Coś jeszcze miałam pisać..

Aha podobienstwa maluchów :) No własnie dzieciaki czaem robią takie minki, ze tez widze podobieństwa :ico_haha_01: Lucy kiedyś miała w podpisie takie zdjęcie Oliwierka, ze był niemal identyczny z Wanesska kiedy robiła podobna minę, dlatego pisałam, ze chyba sa podobni ;)


No i pozazdrościłam Wam zdjątek i wkleje troche fotek swojej perełki :-D

Matka Polka :-D :-D :-D To jest właśnie Mateusz, u którego wczoraj byliśmy

Obrazek


Tak śpi moja Dziunia :-) fakt..ładniejszy tylko widok jak dziecko się uśmiecha :-)

Obrazek


Tak tatuś i córka oglądja telewizję :-D to uwielbiaja chyba wszystkie dzieci!


Obrazek


Tu zainspirowana Madziorki zdjęciem "Leoś skrzat" w lasku na spacerku :-D :-D


Obrazek


To dzisiaj rano :) Tak jej się czapa podwinęła :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: , a mina jest taka rozczulająca

Obrazek


A to zdjęcie poprostu bardzo mi się podoba :ico_haha_02:

Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 wrz 2007, 10:56

Kamilko bawcie się dobrze


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: udało się jedziemy na placki ziemniaczane ze skwarkami do Węgierskiej Górki. Ale będzie pychota na obiadek. Ostatnio sobie dogadzam a co?? Emi coraz lepiej toleruje moje jedzonko. Wczoraj wieczorkiem zjadłam nawet 2 kawałki pizzy i nockę ładnie pzrespała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam więc nadzieję że teraz będzie już coraz lepiej

[ Dodano: 2007-09-22, 10:59 ]
Alinko cudne zdjęcia i Waneska Sliczna dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 wrz 2007, 11:03

Asiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ze się udało ;) placki ziemniaczane mmmmmmmmmmmm uwielbiam! Całą ciązę wcinałam praktycznie co 3-4 dzień :-D moze dlatego teraz tak cięzko zgubiś te wstrętne opony z brzucha :ico_zly: no ale nic, poradzimy sobie ;) Owłaśnie!! Musze lecieć nasmarować cyce i brzuch z pośladkami kremikami ujędrniającymi :-D

jedzonko. ja juz jadam wszystko oprócz czosnku, cytrusów, czekolady, kapusty róznoakiej i fasolek. Cebulkę surowa jem od dawna i nic, no ale moze to dlatego Wańka ma takie zielone i smierdzące kupy :ico_szoking: Matko wczoraj myslałam, ze zemdleję jak zmieniałam jej pieluche , taki smród :ico_szoking: a kolorek.. niepodoba mi się to, ale w przychodni powiedzieli ze tak moze być.. ale i tak mi sie wierzyć nie chce...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 wrz 2007, 11:58

Alinko Wanesska to calutki Karol :ico_szoking: tatus sie malej nie wyprze :ico_oczko: zdjecia super :ico_brawa_01:

Kamilko baw sie dobrze u mamusi

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 wrz 2007, 12:02

Lucy tez tak mówię, za mała to miniaturka Karola z dziurką :ico_smiechbig:

dziękujemy za pochwały :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 wrz 2007, 15:03

Czesc Kochaniutkie :-D mi chorobsko powoli przechodzi ale znowu kaszel mnie meczy cholewcia jasna :ico_zly: :ico_zly: jutro juz wychodze z domu bo caly tydzien siedze w domku to idzie zwariowac :ico_olaboga: dzis Wiki spokojna spi prawie caly czas budzi sie tylko na amciu amciu :ico_oczko: ASIULKA I ALINKO sliczne foteczki i przeurocze coreczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: KAMILKO udanego pobytu u mamuski :-D a co do tego wesela to faktycznie masz problem no bo karmisz cycem ale moze odciagniesz i by dostal z butli i bylo by ok a wy byscie sie wybawili :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości