Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

20 wrz 2007, 09:41

matula1, nie jest bardzo gruba ja bym chciała żeby moj synek pzytyl trochę :(
No a na fotkach poowała jak modelka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

20 wrz 2007, 10:04

matula1,
jest w sam raz

Co ja bym dała aby moja troszkę przybrała na wadze a ma 6 lat i wazy ok 18 kg.robiliśmy jej nawet badania czy nie ma anemii ale wyszło wporządku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

20 wrz 2007, 20:40

22540MONIKA pisze:ma 6 lat i wazy ok 18 kg

:-D tylko sie nie załamuj - Radek ma 1,5roku i wazy 14,5kg! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

21 wrz 2007, 09:45

A mój ma 4,5 roku i waży hmmm jakieś 13-14 kg sama dokładnie nie wiem :ico_noniewiem: bedę musiała go zważyc :-D

Awatar użytkownika
ami
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 20 wrz 2007, 12:42

21 wrz 2007, 11:34

To i my się zgłaszamy. Mój dzieć- Amela potocznie Mela z 12.07.2003

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 wrz 2007, 09:54

witamy, witamy! i prosimy o kilka informacji o Was :-D

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

22 wrz 2007, 09:56

ami, witaj!
Zuzia waży jakieś 16,5 kg
A dziś miała nieciekawą noc - czymś się struła...Ale już lepiej!
ŁĄdna pogoda może się gdzoeś wybierzemy!

Awatar użytkownika
ami
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 20 wrz 2007, 12:42

22 wrz 2007, 18:58

4 - to cztery wpisała Mela zapytana co mam o niej napisać stwierdziła, że sama napisze ile ma lat, ale to już wiecie.
Amelia urodziła się w Klinice w Poznaniu (Polna) w 33 tc. Miała całe 45 cm i "aż" 2140 gram wagi. Obyło się jednak bez poważnych komplokacji gdyż tamtejsi lekarze dobrze ją i mnie przygotowali do narodzin podczas mojego trzeymiesięcznego tam leżenia plackiem.
Mela drugi rok z rzędu poszła w tym roku jako debiutant do przedszkola. W zeszłym roku po miesiącu płaczu i krzyków stwierdziłam, że jest jeszcze niedostatecznie dojrzała. W tym roku najwidoczniej tak bo idzie bardzo chętnie a w przedszkolu zachowuje się jak stary przedszkolny wyga.
Jeśli chodzi o charakter Meli to jest niezykle uparta. Jeśli sobie coś postanowi (że czegoś nie lubi, że coś ma zrobić) to nie ma na nią mocnych.
Od dwuch lat jest apsolutnym niejadkiem. W jej jadłospisie mozna znaleźć: pierś z kurczaka panierowana, rosół z makaronem, chleb i bułki białe suche, Monte, Danonki, ser żółty, frytki......koniec. No oczywiście słodycze ale te ma wydzielane. potraw tych nie je codziennie oczywiście. Ze dwa razy w tygodniu zje obiad, i to samo z kolacją i sniadaniem........
Uwierzycie czy nie ale pomimo, że tak mało je waży już prawie 20 kg i mierzy 113 cm.
Lubi bardzo rysować i jak stwierdzili w przedszkolu (psycholog i plastyczka) tę zdolność ma rozwinietę gdzieś tam na wiek 6-7 lat. Mnie się w to wierzyć nie chce. No ładnie rysuje ale bez przesady.....

Ja mam 24 lata (młodo zostałam mamą ) i praktycznie od początku wychowuję Melę sama z pomocą moich rodziców.
Obecnie pracuję w pewnej firmie jako specjalista ds kadr, płac i szkoleń. jestem bardzo zabiegana i wiecznie nie mam na nic czasu co odbija się na moim śnie. Wiecznie jestem niedospana- szkoda czasu mi na leżenie w łózku ;).

Wystarczająco nas opisałam ??? ;) :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2007, 22:06 przez ami, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 wrz 2007, 19:26

ami pisze:Wystarczająco nas opisałam ??? ;)

kochana, jesteś cudowna :-D
moja córcia chętnie chodzi do pkola już drugi rok z rzędu, chociaż teraz trochę posmutniała, bo w maluszkach są dzieci 2,5 letnie oraz 3 i 4 latki, a potem je rozdzielają wiekowo i teraz w młodszakach Maziula nie ma swoich ulubionych koleżanek, które rocznikowo są od niej starsze :ico_noniewiem: , ale poza tym sobie świetnioe radzi
teraz leży w łóżku przeziębiona, nie wiem nawet kiedy i jak - w nocy z czwartku na piątek obudziła się ze strasznym kaszlem i nie puściłam jej wczoraj do pkola, a dzisiaj już jej jakby przechodziło. poszliśmy we trójkę na spacer, nazbiersaliśmy chyba ze 3kg kasztanów :ico_szoking: i po 2 godzinach od spaceru ona się źle czuje; ale gorączki nie ma tylko po oczkach widać że chora - nasmarowałam ja , oklepałam plecy, wcisnęłam dwa syropy i maść majerankową pod nosek i modlę się żeby jej przeszło :ico_placzek: i żeby nie zaraziła Radka

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

22 wrz 2007, 20:33

Hej :)

Dzisiaj zwazyłam małego waży 18 kg :-D :-D :-D :-D

ami, witaj :) napislas dośc żeby cie poznać miło ze dołączylaś do nas :ico_oczko:

matula1, kurcze dużo zdrówka życzę dla malej!!!!

Mój mały uwielbia chodzić do przedszkola ale nie chce tam jeść obiadów sniadanie je podwieczorki tez ale zobiadu tylko poskubie albo miięsko zje :ico_olaboga: a jak przychodzimy do domu to wola jeść!!! :ico_olaboga:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości