Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

21 wrz 2007, 19:17

Hej Babeczki!!!!
No ale żeście natrzaskały tekstu :-D no jak zwykle musiałam nadrabiać zaległości w lekturze!!!!. Gratuluję dwóch dziewczynek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fintifluszkabombowa opowieść o tym porodzie! Normalnie kino akcji :-D :ico_szoking: ! No ale dobrze, że się skończyło happy endem no i "akuszerki" stanęły na wysokości zadania!
Kurcze robiłam badania moczu i wyszły mi bakterie! :ico_zly: Jak myślicie, czy to może być po tej chorobie? Nie mam w moczu w ogóle białka ani glukozy. I pozostałe parametry też ok...tylko te bakterie paskudne!!! W poniedziałek idę do gine, ciekawe co powie.
Marcia trzymaj się przed weseliskiem i dokuruj się :-)
Acha i jeszcze witam nową stycznióweczkę!!! :ico_brawa_01:
To tyle dzisiaj! papa!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

21 wrz 2007, 20:43

jezeli sa nieliczne te bakterie to nie ma az tak zle bo wiem ze w ciazy czesto sie zdarzaja
ale lepiej skontaktuj sie z lekarzem

[ Dodano: 2007-09-21, 21:05 ]
przez ta pogode malo piszecie ja ide chyba spac bo Julka juz spi a mnie oczy same sie zamykaja :ico_spanko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

21 wrz 2007, 21:27

Witam.

My dzisiaj do szesnastej na dworku byliśmy, słyszałam ze taka pogoda ma się utrzymac do poniedziałku więc trzeba korzystać :-D

A w poniedziałek mam wizytę i usg :ico_brawa_01: Cieszę się bardzo bo zobaczę dzidzię :ico_brawa_01:

Goonia, nie martw się na zapas, zobaczysz co lekarz powie, ja tez słyszałam ze w ciązy infekcje zdarzają się częsciej.

Mam do Was pytanko? Czy Wy kąpiecie się normalnie w wannie??? Bo słyszałam różne opinie na ten temat. Mi osobiście zdarza się zażyc kąpieli, nie umiem sobie odmówić a jstem ciekawa co Wy myślicie na ten temat. :-)

Dobranoc, kolorowych snów życzę.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

22 wrz 2007, 08:20

Hej hej!
Właśnie wstałam i jest śiczny dzień :-D nareszcie wyjdę na spacerek, bo jestem zdrowa!!!!dzisiaj mam w planie min. wypad do fryzjera do podcięcie włosków i na Giełdę Minerałów, bo mozna tam kupić śliczną bizuterię z kamieni, bursztynów itp. no i poogladać fajne wystawy skamieniałości np. :-D
Dziewczyny, dzieki za pocieszenie z tymi bakteriami. Chyba znacznie bardziej niebezpieczne jest, kiedy w moczu jest białko i cukier. Prawda?
madziarka81 pisze:Czy Wy kąpiecie się normalnie w wannie???

Normalnie w wannie, bo lubię się pomoczyć troszkę :-D
Życzę miłego dzionka:)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

22 wrz 2007, 08:35

Witam i ja z rana.

U nas na razie zapowiada się umiarkowanie ale myśle ze niedługo wyjdzie słoneczko. My nie mamy w planach nic poza tym ze idziemy do mojej mamy po pierogi ruskie. :-D
No i pewnie spędzimy ten dzien na dworzu bo co tu robić w domu???
Patryk juz drugą noc spał sam w swoim łóżku :ico_brawa_01: Chyba się przyzwyczaja. Zależy mi na tym zeby do urodzenia dzidzi go odzwyczaic od naszego łóżka, druga dzidzia tez będzie spała w swoim łóżeczku.

Goonia w takim razie zyczę Ci udanych zakupów no i dla Was wszystkich kochane miłego dnia :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-09-22, 08:43 ]
Teraz dojrzałam że na sza Monia ma dzisiaj urodzinki :-)


[size=150]Monia wszystkiego najlepszego z tej okazji!!!! Duzo duzo zdrówka i spokojnych kolejnych miesięcy ciąży!!!!!!![/size]
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

22 wrz 2007, 11:40

Monia!!!! Sto lat z okazji urodzinek!!!!!! Spełnienia marzeń, ślicznej Dzidzi i wszystkiego naj naj naj :-D :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

22 wrz 2007, 13:51

Monia ja rowniez dalanczam sie do zyczen wszystkiego naj naj.... i spokojnej ciazy no a pozniej udanego porodu.Super pogoda bylam juz z Julka na podworku ale po obiadku jeszcze raz pojdziemy bo jest slicznie no i ja dobrze sie czuje.A co do kapieli to ja biore prysznic ale dlatego ze nie mam wanny. :ico_tort: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

22 wrz 2007, 15:46

Witajcie kochane :-)
madziarka81 pisze:Teraz dojrzałam że na sza Monia ma dzisiaj urodzinki :-)

Madziu Tobie to nic nie umknie :ico_brawa_01: :-)
Dziękuje serdecznie za życzonka,jesteście kochane :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
No i z tej okazji stawiam torcik i kawusie :ico_tort: :ico_kawusia: no i szampana bezalkoholowego,a co :ico_zdrowko: :ico_oczko:

U mnie dzisiaj piekne słoneczko ,aż miło.Maluszek fikołkuje w brzuniu i nie daje spac, łobuz jeden :ico_oczko: ,a mi się już robi jakoś ciężko,a gdzie tu jeszcze trzy m-ce :ico_olaboga:
W środę mam wizytę u gina i jestem ciekawa ile mam już na plusie,bo brzuch to mi tak rośnie,ze :ico_szoking: ,no i mam nadzieje,ze zobaczę swoje słoneczko hehe.
madziarka81 pisze:Mam do Was pytanko? Czy Wy kąpiecie się normalnie w wannie??? Bo słyszałam różne opinie na ten temat.

Madziu ja niestety mam prysznic i nie mogę skorzystać z wanny,ale z chęcią bym sie popluskała w piance.Też słyszałam różne opinie na ten temat,ale jak trochę poleżysz to sie nic nie stanie,tylko zeby woda nie była za gorąca i słyszałam ,ze tak do 10-15 min najdłuzej :-)
Pozdrawiam i życzę miłego dzionka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

22 wrz 2007, 17:03

HMMMM ja w sama pore, na torcik sie załapałam - dziekuje i równiez zycze 100 lat i przede wszystkim zdrowego , pieknego malucha!!!

U mnie ;po staremu, przygotowań ciąg dalszy i coraz wiekszy stres.
dzis dzwoniła krawcowa - koncem tygodnia pierwsza przymiarka sukienki!!! ufff boje sie, chcialabym zeby była ładna!!!

ja tylko tak w skrócie i spadam!!!

Buziaczki dla wszystkich pa pa

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

22 wrz 2007, 20:22

jutro bedzie tydzien jak moja Julcia sama spi
mysle ze sie udalo zobaczymy
jutro niedziela dla mnie kazdy dzien taki sam bo jestem na l4 ale przynajmnie maz bedzie w domu dzidzia bardzo spokojna dzisiaj no i swietnie sie wogule czuje spadam na film do jutra dziewczyny

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Sloanetaurf i 1 gość