Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

22 wrz 2007, 11:49

generalnie nie s.a taki źli...mam troche "na pieńku" z teściem...cieszę się że do Was trafiłam:)

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

22 wrz 2007, 14:32

U nas tez pogoda super ludzie w krotkich rekawkach chodza.

Cos moja Mirelka znowu zaczela swojie nocne histerie w dodatku jak nie dostanie mleka to nie spi przez dobre 4 godziny.


Mirelka ladnie wcina zupki z grutkami wcina juz ten duzy sloik 190 g czasem tylko troche zostawi

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

22 wrz 2007, 20:43

Ale tu ciszaaaaa,
hej hej jesteście??
Wklejam w chwili wolnej kilka fotek niuni :ico_haha_02: :ico_haha_01: :ico_haha_02: ,
po przebudzeniu na spacerku:
ObrazekObrazek

W domku :ico_haha_01: :
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

Ale się nawklejałam hihi miłego oglądania :-D :-D :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

22 wrz 2007, 20:46

Iza@ Fajnie, że się Wam tam podoba i że się układa :-D a Mirelka musi się przyzwyczaić do nowości ...i pewnie te histerie są spowodowane zmianą miejsca!

Ja wczoraj i dziś w szkole byłam, zaraz spać ide bo padam!

anilewe77 pisze:mam troche "na pieńku" z teściem


Groźnie zabrzmiało ..co przeskrobałaś :ico_oczko: ?

Masz nas, będzie dobrze!

Lece spać, buziaki...

[ Dodano: 2007-09-22, 20:48 ]
Kajunia25 Śliczne fotoski ... kochana Karolinka...taka laleczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 wrz 2007, 20:48

Witam
ja juz ochrzczona :ico_brawa_01: byla mala imprezka z szampanem i tortem
ale mam zaleglosci do czytania :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

22 wrz 2007, 20:50

Ale dzisiaj miałam fajny dzień. Byliśmy na spacerku nad jeziorkiem, potem zakupki i tak nam zleciało. Tobiś dzisiaj trochę marudny - chyba idą ząbki - wszystko gryzie jak oszalały. Teraz zasnął mój aniołek.....

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

22 wrz 2007, 20:52

:ico_tort: 100 lat dla Lenki i Patryczka z okazji skończenia 7 miesięcy :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lulu81 GRATULACJE ! Wszystkiego dobrego :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

22 wrz 2007, 21:01

Dla Patryczka i Lenki wszystkiego naj-naj lepszego w ich 7 miesięcznice :ico_tort:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

22 wrz 2007, 22:18

Małgorzatka ,lulu dzięki za zyczenia
100lat dla Patryka
Iwona jak wyglądają postępy Patryka sidzi? raczkuje? ma zęby?itd
Iza nsuper że z mężem już dobrze
Hekkate zdrowiej szybko
Mamcia mam nadzieje że lekarz się pomylił normalnie brak słów 3maj sie

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

22 wrz 2007, 23:23

Wszystkiego najlepszego dla PAtryka i Lenki:))!!!!! :ico_tort: :ico_tort:
lulu81 gratulacje!!! Super że już jest po wszystkim!!
Dorota M. no to pięknie sie napracowałyście z mamą!! Ale super że sąsiadka mogła na Was liczyć:)) JEsteście z mamą super!!! Buziaki dla mamy!!!
Kajunia25, świetne zdjęcia Lenki!! Śliczna dziewczynka!!!
Iza Dobrze ze się wam układa!! Oby tak już pozostało! OSkar już się przekona ze we dwoje musicie się wspierać i kochać!! Ucałowania dla Mirelki!!
mamaKAsia zgadzam się z KArolas, że Aruś i Ala są podobni! Wiadomo ze Alusia jest dziewczynką więc i rysy buźki sa bardziej dziewczęce, ale nie ma wątpliwości że są rodzeństwem!!
HaRe witaj kobieto!!
Dzięki za słówko o Bartulku!! Masz rację z tym podobieństwem, oczy po mnie a nos po tacie! Fajnie bo synek odziedziczył po nas najfajniejsze rzeczy!!
Mój Bartuś tez się dławi jak sa większe kawałeczki, mimo iż ma już 3 zęby. Nie wiem jak mam go przekonać do jedzenia większych kawałków! On ma od razu odruch wymiotny. Też zbierało go na wymioty jak podawałam jabłuszko w wiórkach starte na małych oczkach, ale nie ma problemy jak jest ścierane na tarce ale na tej części co placki ziemniaczane.
A zupki to blenderem też ucieram. A czasem jak mu nie podchodzi to musze ucierać taką okrągłą nakładką na wiertełko z miksera i tym ucieram na sitku. Wtedy nie ma już żadnych grudek. Ale nie powinnam już chyba na tak gładko ucierać...
Eva_1977 mam nadzieję że mojemu synkowi tez minie to budzenie się w nocy bo do tej pory budzi się cały czas w nocy co 2 godz. Trochę wypije i dalej śpi, ale ja już muszę wstać i odnieść dziecko, od razu idę do kibelka i wybijam się ze snu. Zanim zasnę to już za 1,5 godz mam następną pobudkę. A od kilku dni budzi się po 7 rano i mnie się już chce płakac na samą myśl że musze sie od razu z nim bawic jak tak padam na "pysk"!! No coż, oby minęło mu to. A do tego cierpnie mi skóra od tego że bardzo często przygryza mi sutki przy karmieniu tymi swoimi "żyletkami". Boże te ząbki są tak ostre że na palcach czuję jakby nożyki mnie kąsały a co dopiero w sutki... Okropne, zastanawiam się czy nie kończyć karmienia piersią... Do tej pory karmię piersią 6-7 razy na dobę.
A mam pytanko- czy można podac zupkę i deser jednego dnia??
Mnie pediatra uprzedziła ze nie powinnam za dużo pokarmów dawać bo \Bartuś już ma bardzo dużą wagę i nie powinien więcej przybierać tak szybko. Ale wolałąbym pominąć jakieś karmienie, bo już wymiękam. Dosłownie krowa dojna!!

[ Dodano: 2007-09-22, 23:24 ]
zapomniałam!! hekkate buziaczki!! I szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości