Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

23 wrz 2007, 09:45

ania - w sosie kurkowym, ale rarytasy .. moim zdaniem duzo mialas jedzenia jak na 6 osob. my mamy chrzest o 12.15 wiec po 13 wszyscy beda juz u mnie

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

23 wrz 2007, 09:47

avisek, ja też mam chrzciny za tydzieńObrazekale ja robię obiadzik w knajpce na 14 osób.... A w domu tylko torcik i kawka.
magda26, daj mu nauczke, Obrazekraz na jakiś czas trzeba faceta do pionu postawić
ObrazekObrazek

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

23 wrz 2007, 09:56

No u mnie chrzest przede mnie ale bede robic jakis obiadek w knajpce bo w domu to moim zdaniem utopia a w domku jakies ciacho i kawa a osob hmm teraz liczylam ze 9. ALe nie jestem dokonca pewna czy nikogo nie pominelam bo cos za malo mi wyszlo.

Magda przykro mi z powodu klótni .

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 wrz 2007, 10:11

o boszzzz... czuje sie OKROPNIE!!!!! :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: druga @ po porodzie... i zapomnijcie co pisalam w tamtym miesiacu, ze po porodzie znikaja dolegliwosci miesiaczkowe :ico_noniewiem: powrocily ze zdwojona sila, a ja nawet nie mam nic przeciwbolowego w domu, maz w pracy i jeszcze musze sie ubrac, Luske ubrac i do mamy isc :ico_noniewiem: a mloda od jakiegos czasu strasznie marudna sie zrobila i do mnie sie juz strasznie przyzwyczaila, ze przy nikim nie chce zostawac tylko mama, mama i mama caly czas... pewnie zebole ida.
Poza tym straszne ilosci mleka zjadala, co moglo byc szkodliwe dla jej malych nereczek i pediatra kazal dodawac jej do mleka kleik ryzowy, ktory dozwolony jest od 4 miesiaca, ale powiedzial, ze ona bardziej rozwinieta fizyczznie niz niektore polroczniaki. Tak, ze my juz diete rozszerzamy :ico_oczko:
Acha i jeszcze minol jej len w podnosniku szyjnym i juz normalnie trzyma glowke jak ja na brzuszek fikam. :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Prosilam kolezanke z UK, zeby mi przyslala pajacyki z Primarku, bo tam tanie sa. Jej szwagierka przyjezdza to mi przywiezie. jescze sie na gg upewniala co chce i z jakim rekawem i rozmiar, a w rezultacie kupila mi body 6-9 m-cy :ico_noniewiem: i w dodatku krotkim rekawem :ico_noniewiem: Luska ten rozmiar w zimie bedzie nosic, a po co mi w zimie body z krotkim :ico_noniewiem: dobrze, ze przynajmniej z tymi bodami mi Loop'a (to gazeta z domami do wynajecia) wyslala, to sie poorietuje w cenach za domy w jej okolicy, bo to ta co do niej jade w styczniu... znaczy chyba w styczniu, bo moj maz ma pewne problemy z egzaminem na prawko i pojedziemy dopiero jak zda :-D :-D

witam nowa kolezanke :ico_oczko:

a co do chrzcin o sie zdziwicie pewnie, ale ja nic nie robie ... to jest dziceka dzien, a nie calej rodziny, zeby byla kolejna okazja do wodki :ico_nienie: kosciol i do domu. nawet wszystkim powiedzialam, ze zadnych prezentow nie chcemy, tylko pamiatki chrztu swietego.

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

23 wrz 2007, 10:32

abegano a ile placisz za knajpe? ja sie dowiadywalam i kolo nas 50 zl sam obiad wiec postanowilam zbrobic w domu. pozatym rzadko sa takie okazje, nastepna to komunia wiec spoko, a pomoga mi i mama i tesciowa wiec chyba nie bedzie tak zle

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 wrz 2007, 10:34

witam pięknie.

Ja wróciłam z kościółka i oczywiście Emi w tym czasie dała popalić tatusiowi. Nakarmiłam ją przed wyjściem a ona jesczze flachy 120ml wciągnłęła a jak wróciłam to się znów do cyca dorwała. zjadła i teraz śpi. Co za głodomór się z niej zrobił. Najgorsze jest to że mojego mleka nie starcza i niestety ale częściej niż raz dziennie muszę jej robić butelkę bo wyje że głodna. No trudno przecież nie będę dziecka głodzić tylko dlatego żeby jadło jedynie z cyca.

Madziu/ mam nadzieję że szybo zażegnacie z mężem spory

Co do chrzcin to ja nie poradzę bo całą imprezę przygotowywała moja mama. NO i ja od razu powiedziałam że to chrzciny i absolutnie żadnego alkoholu także luzik.

A dziś.......... co moglibyś,my robi.ć w niedzielę???? no oczywiście że jedziemy do moich rodziców na obiadek a wieczorkiem gril.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 wrz 2007, 10:43

CZESC DZIS WIKUSIA MA 3 MIESIACE WIEC SYAWIAMY :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :564: :564: :564: :564: :564: :580: :581: :580: :581: :580: :581: :580: :581: :580: :581: :580: :581: :577: :597: :509: :509: :509: :509: :gitara: :gitara: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

23 wrz 2007, 10:53

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Wikusi

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

23 wrz 2007, 10:54

Aga dla Wikusi gratuljeszyns :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: niech rośnie duza i zdrowa ta nasza Wikusia :ico_oczko: a amausi ten uśmiech nidgy nie znika z mordki :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Astrid.. z tym ciemiączkiem to mnie trochę nastarszyłaś.. ale wiesz byliśmy u pediatry i to ona zbadała, ze juz jest praktycznie zrośnięte, zrośnięte do tego stopnia, ze mozna odtsawić witamine D... no by chyba powiedziała, ze potrzebna jeszcze jakaś dodatkowa konsultacja :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: zresztą jak pisałam, Wanesska jak się urodziła miała bardzo malutkie to ciemiączko.. sama nie wiem :ico_noniewiem: wizyta w środę więc się popytam...

Asiu, a dlaczego tak demonizujesz sztuczne mleko? (tzn. tak wnioskuję z Twoich postów, jak piszesz o karmieniu... :ico_noniewiem: moze źle zrozumiałam) Przeciez zadna krzywda się dziecku nie dzieje.. ja juz się wkurzyłam na to nacisklanie na kobietę, ze tylko mleko matki jest dobre , przez co ja przykładowo nabawiłam isę kompleksów złej niedowartościownaej matki :ico_placzek: a teraz podaje małej sztuczne bez bólu głowy , ja jestem pewna, ze mała syta, a mała szczęśliwa,bo ma pełny brzuszek! U nas w sumie wychodzi na 5 karmień 2 sztuczne i git!

Magda współczuję tej kłótni :ico_noniewiem: mam nadzieję, ze nie nadługo to u Was :ico_oczko:

Aniu miętosisz pewno męzula jeszcze :ico_oczko: dawaj dawaj, zeby na caly tydzień starczyło :ico_oczko:

Astrid..nie wiem co Cię dręczy, ale trzymaj się i bądź dzielna! Wszystko się keidyś ułozy. Wie, ze łatwo tak mówić, ale trochę cierpliowści i będzie ok. A my na TT Ciebie weprzemy :ico_oczko: jak będziesz miała ochotę, napisz co się dzieje, moze Ci jakoś poradzimy. Buziaki kochana, trzymaj się :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 wrz 2007, 10:55

Dla Wiki :ico_tort: :ico_tort:
Co do chrzcin my mamy 13 pazdziernika w domku wyprawiamy osob bedzie 21 robie obiad ciasto poczestunek i tylko winko kupilismy i koniec :ico_oczko:

Co do meza do nie wiem jak to sie skonczy powiedzielismy tak przykre slowa ze hej ....ja juz nie wiem czy chce z nim byc :ico_placzek: :ico_placzek: mam dosc :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-09-23, 10:57 ]
Dominiko ja wlasnie wczoraj dostalam @ drugi od porodu nie jest zle nic nie boli tylko strasznie duzoooo leci :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość