Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

23 wrz 2007, 13:07

HELLO! HELLO! Jako nowa na forum chciałam przedstawic nie tak mnie jak mojego smyka, fajnie chociaz poogladac i poczytac o dzieciaczkach w tym samym wieku. Więc Alex jak Wasze pociechy urodził sie w lutym.
:516: , co jedza jak jedza czy moj smyk rozwija sie OK. Mam nadzieje ze sie wkrece.
Nie za bardzo jeszcze sie orientuje co i jak na tym forum ale moze sie w koncu otrzasne i naucze. Papajka do usłyszonka. Justyna z Londyna.
Moze troche zamieszałam, co normalne u mnie :-) , ale pewnie domyslicie sie co i jak.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

23 wrz 2007, 13:55

CZESC JUSTYNA170979 witaj ale fajnie ze do nas chcesz dołaczyć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no no kolejna lutóweczka super. Napisz którego sie urodził synuś ile wazy? jak i co wcina? jak tam wasze nocki?-PISZ PISZ I JESZCZE RAZ PISZ,musimy cie lepiej poznac a to jedyna mozliwośc,musisz duzo nam o sobie pisać hi hi hi, my jestesmy straszne gadułki i normalnie to forum a własciwie nasz miesiąc-luty to chyba najczesciej odwoedzany hahahaaha ciągfle piszemy i piszemy a dzien bez tik-taczka to jak dzień stracony dla niektórych z nas no np. dla mnie ;)
Pozdrowionka i do miłego
KATELAJDKA no to mi ulzyło jak napisałas ze bartus jednak je obiadki czy deserek no i pewnie własnie twoje mleczko traktuje jako popite hi hi hi,nie wiem to juz twoja decyzja musi byc ja bym mu ograniczyła dostep do piersi tak czy siak hi hi ;)
Fajnie, ze macie jutro rocznicę slubu ooooooooooo o sie bedzie działo, gratulacje i kolejnych rocznic w miłosci i zdrówku :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
[b]LUTOWKI no a ja za chwilke postaram sie wkleic kilka fotek z kacperka spacerku z przedszkolami tak jak wam pisałam ostatnio dostali takie kamizeleczki i w nich beda chodzic na spacerki,było fajne spotkanie i duzo przedszkolaczkow hi hi ale to za chwilunie,buziolki

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

23 wrz 2007, 14:00

Bede pisac bede jak tylko sie oswoje z forum bo nie wiem jeszcze jak np. zdjecia wklejac. Z suwaczkiem i avatarkiem sie udało, musze kombinowac dalej.
Jestem taka fajtłapa ze jak cos załapie i uda sie wkleic to cos mi sie po drodze skasuje i musze zaczynac od nowa i dlatego wlasnie nie moge sie wkrecic.
Pozdrawiam goraco, do uslyszonka.

[ Dodano: 2007-09-23, 14:02 ]
A sorki z gory jak bede sie powtarzac, ale nie jestem w stanie (moja mozgownica nie jest w stanie) pochlonac wszystkich waszych poprzednich postow. Takze prosze o wyrozumialosc. Jak co to pojechac mi po garach to sie ogarne. Papatki. :-D :-D :-D :-D :-D

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

23 wrz 2007, 15:34

JUSTYNA170979, witaj i tak jak pisze karolas napisz nam jak najwięcej o Alexie i sobie. Na zdjęciu w suwaczku Alex wygląda słodziaście-widać że bardzo radosne dziecko. No to czekamy na więcej wiadomości od Ciebie!
karolas, napisz mi kobieto czy po każdym posiłku dajesz Amelce coś do popicia?

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

23 wrz 2007, 16:23

Mam nadzieje ze poszło i zdjęcie jest całe. Opiszemy sie pozniej bo nie da mi ten moj smyk maly za dlugo przy kompie siedzxiec, juz mam cala klawiature zapluta :-D
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-23, 16:23 ]
HURRRRAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!
Udało sie!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

23 wrz 2007, 18:51

Nie, kochana Hekkate, wesoła ale czasami lekko stuknięta z poczuciem humoru :ico_haha_01: :ico_haha_01: .
A mój syncio urodził sie dzień później niz twoj słodziuchny Danielek.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

23 wrz 2007, 19:25

JUSTYNA170979, witaj!!! :ico_buziaczki_big:

Katelajdka jak czytałam o twoich nockach to tak jakbym o sobie czytała ; Joasia też ostatnio budzi się w nocy co 2 godziny :ico_olaboga: ale ja już nie wstaję i nie odkładam jej bo jestem padnięta i tylko zmieniam strony i wyciągam raz 1 raz 2 cycka :-D i tak do 6.00 a potem zabawa, a potem do pracy uhhhhh i tylko w niedzielę zawsze umawiam się z mężem , że on o tej 6.00 zajmie się małą, no i się zajmuje ale tylko pół godziny lub 40 minut :ico_olaboga: potem mała chce do mnie :ico_noniewiem:

madzia no właśnie my zawsze jesteśmy przed południem w CZD

zaraz zobaczę jakie fotki popstrykałam przez weekend w Radości i może coś wkleję :ico_oczko:

buziaczki dla Lenki, Patryka i Oliwki z okazji 7 miesiączków :ico_tort: :ico_buziaczki_big: oraz dla Miłoszka z okazji już 8 m.!!!!! :ico_prezent:

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

23 wrz 2007, 19:49

Uwilebiam tak ogladac, szczegolnie jak dzieciaki rosną i jak sie zmieniają.
Powiedzcie mi kochane czy wasze brzdące już same siedzą, bo moj się ostro buja, jakby coś porzadnie chlapnął :-D :-D . Nie wiem czy sie martwić czy nie??

Wróce może później a póki co uciekamy się kąpać gD> . Tak więc naraska.

[ Dodano: 2007-09-23, 19:52 ]
a kąpać to on sie uwielbia, no to lecim...
Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

23 wrz 2007, 20:21

:ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: GRATULACJE dla Oliwki z okazji skończenia 7 miesiąca życia i Miłoszkowi na te ukończone 8 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

JUSTYNA170979 Witaj :ico_brawa_01: Napisz coś więcej o sobie i o maluszku. Kiedy dokładnie się urodził bo musimy Cię wpisać na listę :-D !

PICIE Mój Wojtuś pije bardzo mało już kiedyś pisałam, że wypija z moim przymusem raz na tydzień- serio- może 30 ml herbatki lub soku ...bardzo mnie to martwi :ico_placzek:

Karolas Zdróweczka życzę ... może jakiegoś browarku z miodkiem i soczkiem bys se łykła :-D

Katelajdka Oj ..kobieto się zajedziesz jak tak będziesz karmiła często smyka ... i muszę się zgodzić z Karolas, że dzieciaczki nasze już nie potrzebują ciągłego karmienia i żołądek musi odpocząć! Pewnie, że można podać zupkę i deser jednego dnia !! Nawet się powinno!
U nas teraz to wygląda tak:
6:00-7:00 - 180 ml Bebilon
9:00-10:00- deserek (bananowa papka, od czasu do czasu gruszeczka, chrupek, herbatka z biszkoptem)
14:00-15:00 - zupka ok. 150 ml - jak mierzyłam to wychodzi mniej więcej mały słoiczek z bobovity
18:00-20:00 Jeśli widzę, że mały marudzi i jest bardzo głodny, to ok. 19 podaje mu 120 ml mleczka i chrupka + wtedy na kolacje o 20:00 210 ml mleka bez zagęszczania a jak nie je podwieczorku to mu podaje 240 ml mleka +2 łyżki stołowe kaszki

Qunick Jeszcze raz 100 lat życzymy ... piękna laurka :ico_brawa_01: Cieszę się, że wypad na koniki się udał!

Dziewczyny Mały też nic nowego nie robi: pełza sobie jak pełzał do tej pory, siedzieć samodzielnie nie dzieci choć wspiera się na łokciach i próbuje się samodzielnie podnieść ale bez efektów narazie. Przewraca się non stop na plecy i na brzuszek, no i mamy dwa zęby- dolne jedynki ...poza tym nic nowego.

Deserki Próbowałam podać jakiś inny owoc ...nic z tego...maliny odpadają. Więcej płaczu było i wrzasku niż jedzenia ... tak, że jutro chce sprobować może podać Danonka zamiast owocu. Zobaczymy czy będzie mu smakował!
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2007, 20:46 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

23 wrz 2007, 20:31

Witajcie :ico_haha_02: :ico_haha_02: ,

super że podobały Wam się zdjęcia :-) :ico_haha_02:
hej Justyna miło Cię poznać, fajnie że jesteś z nami, razem raźniej hihih. Ślicznego masz syncia :ico_brawa_01:
Hekkate pytałaś czy Milenka na jednym zdjęciu na kołderce bryka - otóż tak, nie mamy dywanów więc ścielimy 2 razy koc i na wierzch tak kołderka żeby w razie jak poleci na główkę się nie uderzyła.
Qunick piękną laurkę dostałaś od córci!! Po prostu cudo. Piękne koniki na zdjęciu.

Moja wczoraj w nocy obudziła się o 23ciej i koniec spania, dałam jeść, pić, bujałam, przytulałam, głaskałam, włączyłam karuzelkę z jej ulubioną muzyczną (fakt że pod koniec karuzelka padła, no ale..) i dosłownie nic nie pomagało. Byliśmy w szoku bo teraz nam w nocy pięknie śpi, 9-10 godzin przesypia a tu takie jaja :ico_szoking: Kładliśmy ją nawet do nas do łóżeczka a ona oczka otwarte i koniec, w końcu po tych wszystkich staraniach padła około 3ciej w nocy i spała do 11 rano!!! Dzisiaj już spokojniutko i słodziutko usnęła.
Super dziś pogoda była na spacerek - słoneczko, cieplutko, gdzie niegdzie żółciutkie liście, kasztanyhihi ,a jak Wam minął pierwszy Dzień Jesieni??

[ Dodano: 2007-09-23, 20:38 ]
katelajdko ja też tam miałam jak jeszcze piersią karmiłam ale definitywnie przeszłam na mleczko modyf. i naprawdę jest o wiele lżej, niunia co chwilę nie domaga się jedzonka i jak pisze karolas jak się wszystko sobie ustawi i dostosuje to naprawdę pomaga. Wiesz kiedy dzidzi ma jeść i jedzonko o tej porze dostaje i to ułatwia życie, ja mam taką zasadę, do południa musi być coś owocowego zazwyczaj deserek gotowy lub sama robię lub ostatnio kupiłam z Nestle owoce & mleko, po południu musi być zupka lub danie z mięskiem, potem to Danonek , kaszka mleczno-ryżowa no i na sen mleczko. Oczywiście do tego co wcześniej pisałam w między czasie też butla 4 razy na dobę razem, po mleczku nie dopajam.
A tak ogólnie moja nie za bardzo herbatek (mam teraz dzika róża & malina) tylko soczki takie gotowe jej smakują (praktycznie wszystkie wygibasy: z agrestu, z dynią, z morelą, śliwką itp.)
Dziś dostałam świeżych malin z ogrodu i odważyłam się dać malutkiej i jej posmakowało.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości