małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

23 wrz 2007, 17:59

Asiu, ślicznie trzyma główkę Twoja księżniczka! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My ostatnimi czasy nie robimy żadnych fotek. Jakoś tak nie myślimy o tym :ico_noniewiem: Ale dzisiaj czeka małego sesja zdjęciowa podczas kąpieli :-D Jeśli uda mi się siąść na kompie w najbliższym czasie, to wkleję Wam fotoski :-D

Kto jeszcze nie chrzcił swojego maleństwa? Mam wrażenie, że niedługo zostanę sama. Termin chrzcin: 4 listopada :ico_noniewiem:

Viola, ślicznie w księżniczki i królewny przystroiłaś nasze lipcowe damy! :ico_brawa_01: :-)

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

23 wrz 2007, 18:38

małalata dzięki :ico_sorki:
my jeszcze nie chrzcilismy Milenki - termin na 7 pażdziernika...

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

23 wrz 2007, 18:48

Ja tez nie chrzcze :ico_wstydzioch: Termin maj 2008

[ Dodano: 2007-09-23, 18:50 ]
A dziekujemy musialam Wam pokazac bo sie wzruszylam :ico_placzek: z tej mojej malej.
Malolata koniecznie pokaz foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

23 wrz 2007, 20:30

piękne te wasze lipcóweczki-księżniczki, oj chłopcy będą mieli problemy z tatusiami :ico_oczko:

co do prezentów Tadzia, to z takich większych gabarytowo mogę wymienić:
huśtawkę-leżaczek http://www.allegro.pl/item247027918_hus ... 15zl_.html
mata http://www.allegro.pl/item247902198_mat ... atisy.html
coś takiego http://www.allegro.pl/item243061320_lit ... super.html
i jeszcze coś podobnego, tylko z innymi zawieszkami http://www.allegro.pl/item244934243_sto ... _baby.html
ale i tak nie przebiją krzyżyka od chrzestnej, jest po prostu prześliczny

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

23 wrz 2007, 20:49

barbapuppa pisze:ja jestem

[ Dodano: 2007-09-23, 14:37 ]
Witam Was

Chyba ktoś nam pogodę zamówił na wczoraj, bo było prześlicznie i w dodatku cieplutko.
Imprezka udała się super, chrzciny piękne i bardzo uroczyste, a wyżerka przednia i gościom tak smakowało, że aż potem ruszać się nie mogli (czyli wybór miejsca okazał się trafiony :-D ).
Niestety my ofiary skończone zapomnieliśmy o aparacie, tudzież kamerce i nie mamy foteczek. Ale nie jest tak źle, bo 3 wujków stanęło na wysokości zadania i nacykało fotek, tylko dostaniemy płytki pewnie dopiero w tygodniu, więc póki co nie mam co wkleić.
Prezentów dostał maluch co niemiara, a chrzestna to chyba zwariowała na jego punkcie, bo aż nam głupio tyle od niej dostał.
W każdym razie wszystko się rewelacyjnie udało, choć o mały figiel tort zabrałabym do domu, bo o nim zapomniałam, na szczęscie obsługa była przytomna.

Basiu potwierdź mi czy mam rację
wydaj mi się, że widziałam cię dziś z mężem i Jasiem w wózeczku tuż przed 11 na skrzyżowaniu ulic Jabłonowskich i Czapskiego jak zdążaliście w kierunku rynku (przechodziliście przez ulicę, a ja wam przed noskiem przemknęłam), my w autku gnaliśmy na mszę dziecięcą do Kapucynów


Witamy!

Basiu, myślałam o Was, faktycznie pogodę mieliście przednią! Uściski i najlepsze życzenia dla Tadzia, niech rośnie Boża pociecha.

I masz rację, to nas widziałaś - szliśmy na mszę do Św. Anny. Fajnie ze nas rozpoznałaś. A gdzie Wy mieliście imprezkę?

Basiu - teraz patrzę na prezenty Tadzia - wyobraź sobie że mąż zachorował na punkcie tego leżaczka ( bo ma 3 funkcje) i uparl sie zeby taki Jasiowii sprawić. A ze w sklepach nie ma tego modelu, postanowił przez moją kuzynkę sprowadzić go...z Irlandii. Koszt przesyłki to 80 zł, ale cóż jak poszedł w zaparte :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

23 wrz 2007, 21:00

barbapuppa, śliczne prezenciki!!!!Obrazek
A ja się muszę pochwalić, że moja Natula dziś pierwszy raz roześmiała sie na głoś...Obrazek I bardzo jej się to spodobało, bo później w kąpieli non stop sie hihrałaObrazekObrazek

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

23 wrz 2007, 21:14

Abegano to świetne uczucie usłyszeć śmiejącego się w głos szkraba. Jaś nam to pokaZał tydzień temu - najpierw w domu , potem w... przymierzalni, gdzie miałam go karmić. A od kilku dni się nie chce tak śmiać :ico_noniewiem:

Dobrej nocki wszystkim :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 wrz 2007, 09:40

a ja dziś z Tadziem zmykam zaraz do pracki, muszę już trochę wrócić...
Basiu my chrzciliśmy w sobotę u Kapucynów (nasz kościół nie istnieje, tzn. są niby "katakumby", ale duszno i brzydko, dlatego chrzcimy gdzie indziej), a ponieważ to nie parafialny kościółek tylko zakon to mamy zapisane dzieciaki u św. Anny

miałam ci pomachać przez okno, jak jechaliśmy, ale trochę się spieszyliśmy na mszę, a niestety pod Kapucynami ciężko zaparkować i w dodatku jeszcze to wypakowywanie dzieci, które trwa...
my chodzimy przeważnie na 11 do Kapucynów bo robią rewelacyjne msze dla dzieciaków

nasz Tadziu zaśmiał się na głos do tej pory może ze 2 razy, ale za to namiętnie gada do zabawek

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

24 wrz 2007, 09:51

Witamy :-)

Znam ten kosciół na Woli, (tzn te katakumby, poszlismy tam na msze na pocz. ciąży - duchota taka ze na dworze w deszczu wolałam stać) pamiętam tez śliczny drewniany kościółek, który spłonął kilka lat temu. My do Anny regularnie chodzimy na 11, tam tez mieliśmy ślub. Jestesmy związani z tamtą parafią, bo stamtąd wyrastają korzenie naszego związku :-) , a więc w zasadzie wszystko.

Basiu, a ja pytałam, gdzie mieliscie imprezkę po mszy :ico_haha_01: ?

Asiu, a jak to możliwe że dowiedziałaś się 6.10. o ciąży? ja miałam termin wcześniej od Ciebie, a Jaś u mnie się pojawił dopiero około połowy października :ico_noniewiem: Ja zrobiłam test 28 - wynik był pozytywny. A dla ciekawostki - 2 wcześniejsze testy dały wynik negatywny.

Dzis sie nie wyspałam - Janek przeszedł samego siebie, 4 pobudki w nocy :ico_szoking: Trzeba być ze stali, żeby to wytrzymać!
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2007, 09:59 przez basik334, łącznie zmieniany 1 raz.

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

24 wrz 2007, 09:53

Abegano gratulacje!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A oto fotki z wczorajszej kąpieli:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-24, 09:53 ]
musiałam zrobić małą cenzurę :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości