Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

23 wrz 2007, 19:29

ej piekna jaka to ilosc
MALO MALO!!!!!

[ Dodano: 2007-09-23, 19:30 ]
piekna jest i ma cudne oczęta :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

23 wrz 2007, 19:38

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wielkie dzieki Jagodka........jeszcze malo? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

23 wrz 2007, 19:41

Glizdunia - ona jest taka do ciebie podobna i jest śliczna!!!!!!i urocza!!!
Kate - ja myslę, że moze powinnien przeczytac co na TT - bo powiem tak - co top za facet jak nie daje swojej zonie odpoczac !!!! czesciej go wykorzystuj - ponarzekaj po babsku- napewno przed dzieckiem mialas jakies sposoby??? :-D "poudawaj" nawet jak trzeba , ze bardzo zle sie czujesz - i niech zajmie sie dzieckiem przez godzine - zobaczysz - mój jak sie 1 raz zajal dzieckiem - przez 2 godziny ( bo ja jak ty .miałam ... to powiedzialm, ze padam i nie mam siły i musze isc sie przespac ) - to w koncu zaczal doceniac jak duzo mam robotty i jakie to ciezkie dzieckiem sie zajmowac - on po prostu tego nie wiem - pokaz mu - jak sila nie mozna - kobita jestes - uzyj sposobu!!! :-D a z tesciowa - to moze porozmawiaj ?? jak mocna ciezka - to ja na sposob - ze Mati - ze juz czas zeby babcie poznal i podrzucaj do bawienia - zostaw na kolanach i wyjdz!!! do siebie - !!! na pierwsze nawoływania - nie zwracaj uwagi ... dziala :-D no kobito - sposobem musisz :-D
dobra a mój młody se skrócił i tak krótkie drzemki w ciagu dnia ..teraz spi juz tylko 3 razy po 30 min!!!!! od 16 do 19.30 nie spi ...i skubaniec sie budzi o 6 ! sila go zmuszamy zeby jeszcze pospał ... od 6-7 łaze do łóżeczka -smoczek - a ten lezy i gada.... taaaa

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

23 wrz 2007, 19:48

Jagódka cieszę się, że jest lepiej...No i to Wasze zdjęcie jest powalające!!!

Glizdunia świetne zdjęcia!!! Maya jest prześliczna!!! taka wesoła kruszynka! boskie!

Mój mały czubek zaliczył 2kupę...a teraz już marudzi...ale niestety, jeszcze z 30minut musi wytrzymać, bo potem ani nie zje porządnie, ani nie uśnie...i do nonono cała nocka. Siedzi więc w huśtawce...a mnie już :ico_zly: te wszystkie dźwięki, a do tego J podkęcił tv żeby słyszeć i już nonono mnie strzela!!! kolacja w biegu...jak zwykle...a niestety i tak oponę mam! i to większą...fu! ale już kombinuję, żeby mi kuzyn załatwił choć godzinę w tygodniu na siłowni.
Ok, zmykam, tymczasem-borem lasem :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

23 wrz 2007, 20:26

Witam moje kochaniutkie :-D

kate_k82 myslami jestem z tobą i mam nadzieję, że sytuacja się polepszy :ico_buziaczki_big:

Mojemu wiktorowi chyba idą zęby - zaczął robić kupkę 5 razy dziennie :ico_szoking: :ico_szoking: Ślini się niemiłosiernie, pcha wszystko do buźki, usiłuje mnie gryźć :ico_oczko: We wtorek pójdę na bilans więc skonsultuje się jeszcze z pediatrą.

Kochane dziś na Polsacie rusza III seria Gotowych na wszystko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

23 wrz 2007, 20:59

Gosia święte słowa!!! Mój dziś po długim czasie kąpał! :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: czerwony, spocony, młoda mu się wyślizgiwała, nogi go bolały i plecy od nachylania się nad wanna!!! i mówi- no tak, Haniu...to ciężka praca, chyba jutro mamie coś za to kupię!!! :-D Bo zawsze narzeka, że ja sie opieram o wannę za bardzo i panel musi poprawiać! :ico_zly: no to dziś poznał! co to znaczy :-D i od razu takie uznanie! :-D A dla mnie to w sumie lajcik...trzymam dzieciaka 1ręką i luzik...Nawet się już nie męczę za bardzo. No ale on tak. Więc Kate_k82 działaj!!! niech zobaczą na swoich dupach, jaka to "lekka" praca!

Kamizela moja też wsystko ze złością gryzie, ślini się jak bokser już jakiś czas...ale niestety to tylko tyle...i dziąsła ma już grubaśne i jak mnie dziabnie w sutek to :ico_olaboga: tylko zębów jakoś nie widać...No to powodzenia, żeby się u Wiktora pokazały...
A ja idiotka chciałam szymona majewskiego oglądać, a to jutro leci!!! :ico_puknij: wariatka! lecę na taniec...z ...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

23 wrz 2007, 21:11

witam
przeżyłam
padam
wkrótce relacja
buziolki

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

23 wrz 2007, 21:23

Ewcik, - zdjecia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

23 wrz 2007, 21:26

kamizela dobrze ze przypomniałaś o " gotowych..."bo bym zapomniała na śmierć..

a u mnie zas jest chaja A. z moja mama...a ja zas :ico_placzek:

do jutra, bo dzis juz nie mam siły siedziec przy kompie...ale jestem :ico_zly: :ico_placzek:

dobrej nocki :516:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

23 wrz 2007, 21:27

Ewcik kochana ja jestem taka niecierpliwa - czekam na relacje i fotki - nie torturuj nas za długo :ico_sorki: :ico_sorki:

Dziewuchy o 22 Gotowe na wszystko

Ogladacie ??? Ja uwielbiam :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości