Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

23 wrz 2007, 22:21

Hey Laski
Ja tylko na chwilkę. jestem padnięta. Chyba każda z nas skorzystała z pięknej pogody. My też- zrobiliśmy znowu wycieczkę za miasto. Było cudownie. Ale fotek nie będzie bo aparat znajomym pożyczyliśmy :ico_puknij:

No i właśnie zapomniałam co miałam napisać.. jasna mać! A w trakcie czytania Was niemal przemówienie sobie przygotowałam :-)

Julka była dziś rozkoszna- dopóki nie pojechaliśmy do teściów, ale to norma. To już pewniak. Martwi mnie ta wysypka bo nie schodzi. I jak mam się nie martwić? :ico_noniewiem: Nie jestem pewna czy to przez ząbkowanie. A czytam, że prawie wszystkie nasze pociechy czadu dają. No cóż kochane mateczki- taki wiek :-) Musimy to ścierpieć jakoś, niech wyjdą te perełki i większość problemów zniknie. Chociaż u nas ze snem bez zmian (tfu tfu)

Ja pisałam o bebiko Omneo... Julce też oczy na wierzch z obrzydzenia wychodziły. Z początku nie wiedziałam o co chodzi, ale jak powąchałam to aż mnie cofnęło. U moich sąsiadów z kurnika też tak pachnie :ico_noniewiem:

Idę stąd. Widzę, że mojej koncentracji dziś jest 0. Dodatkowo zbliżająca się wielkimi krokami ciocia z hameryki... to nie wróży nic dobrego

papa

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

24 wrz 2007, 00:26

[size=150]Kochanemu Oskarkowi w dniu ukonczenia pierwszego polrocza zycze samych kolorowych dni abys zawsze byl pociecha dla rodzicow i zrodlem nieustajacej dla nich radosci .Zycze Ci dalszego radosnego odkrywania swiata i zdobywania nowych umiejetnosci.Moc caluskow Ty slodki polroczny Szkrabiku!!!!!!!!!!![/size]
:ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki:

[ Dodano: 2007-09-24, 00:28 ]
Dziewczyny, poczytalam Was i padam na ..., wiec wybaczcie-jutro cos popisze.

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

24 wrz 2007, 08:52

Witajcie
Ja siedze z kawką i pierwsza jestem dzisiaj :)

Za nami kolejna ciężka noc.
Miłego dnia wszystkim życzymy

[ Dodano: 2007-09-24, 08:55 ]
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA OSKARKA Z OKAZJI SKONCZENIA 6 M-CY!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 wrz 2007, 09:18

[size=200]WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJLEPSZEGO DLA OSKARKA Z OKAZJI UKOńCZENIA SZEśCIU MIESIęćY!!!!!!!!!!!!!!![/size] :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
kolka rozumiem Cię, co przeżywasz, bo ja dziś też wpadłam niemalże w histerię. Przewijam dziś Oleńkę patrzę a tu cały brzuszek w krostkach :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: drapie się tzn, że ją to swędzi, już nawet cycusie ma w krostkach :ico_placzek: kurcze martwię sie bardzo :(:(:(. dziś w nocy budziła mi się 3 razy, z takim grymasem, ale nie płakała na szczęście. Ale to ją na pewno swędzi :( Posmarowałam ją tą maścią co mi przepisała, no bo jak ma tak się drapać :(:(:(
idę na śnaidanie, zajrze później papatki :(:(:(

[ Dodano: 2007-09-24, 09:21 ]
kolka a jeśli chodzi o te mleka dla alergików, no to niestety one tak pachną dziwnie,a wyobraź sobie, że mojej Oli to smakuje :shock:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

24 wrz 2007, 11:53

o matko to juz Oskarek ma pół roczku-to się wrruszyłam normalnie!!!!!!!! Juz niedługo i mój Smyk bedzie tyle mial (niewiem ktora to emotikonka ze sie placze ze szczescia:))

Wszystkiego NAJ NAJ dla naszego KochanegoOskarka z okzji ukonczenia 6 :ico_szoking: juz 6 miesiecy wielkie buzioleeeeeeeeeeee :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

no to imprezka :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_urodzinki: :564: :gitara: :509: :675:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 wrz 2007, 13:52

Dziewczyny kochane dziękujemy z syneczkiem za życzenia, aż mi się miło w serduchu zrobiło, bo miałam dopiero wam napisać o urodzinach, a tu już życzonka są!!!!!!! Dobrze że jesteście................


To zapraszamy na :ico_tort: :564:

Dzisiaj jak wstałam rano i pomyślałam, że Oskarek kończy 6 miesięcy, to chciało mi się płakać, że tyle czasu już jest z nami :509:

Niedługo idziemy na bioderka, mam nadzieję, że wszystko będzie OK!!!!!!

Katrin dziękuje Ci kochana że o tej godzinie już złożyłaś życzonka, zamiast spać!!!!

Kari a co wyjeżdżasz gdzieś???????
Mnie też nieraz tak mąż wnerwia, że lepiej szkoda gadać!!!!!!!

Delicja ja też nie mam koleżanek w realu, jakoś tak się ulotniływszystkie!!!!!!!

Justynat u nas też piękna pogoda, dobrze bo można sobie jeszcze pospacerować, trzeba korzystać, bo potem przyjdzie plucha i nonono!!!!!!!!

Mróweczka a jakie konfiturki pichcisz????????

Kolka to twoja córeczka juz wyczuwa fałszywych i wrednych ludzi :-D :-D :-D

No to pa pa kochane na razie!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 wrz 2007, 18:18

cześć kochane!

ja też życzę Oskarkowi WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, WIELE ZDRóWKA I UśMIECHU I DUżO SłONKA W żYCIU :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Kurczę, a wydaje mi się, że niedawno dostałam smsa, że Caro urodziła :-D

Dziewczynki, wybaczcie nie mam dziś siły się rozpisywać... Przyjechała ciotka i cierpię. julka dała mi w kość, na szczęście śpi już od 15.

Caro- mam nadzieję, że z bioderkami będzie już OK. I pewnie masz rację, że wyczuwa dobrych i złych ludzi :-D

Ja z koleżankami też mam krucho. Jedna mieszka daleko ode mnie. Inne się odwróciły. na spacerki chodzę z sąsiadką, która ma prawie dwuletnie dziecko- ma 39 lat, ale spoko- fajnie się z nią gada. też ma porypanych teściów u których mieszka i mamy o czym gadać :-D

Idę się położyć. Umieram

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

24 wrz 2007, 19:37

Wszystkiego najlepszego dla Oskarka z okazji pol roczku
Dzisiaj bylismy prawie caly dzien na dworze a jutro na szczepienie
Maly na dworze juz daje popalic jak nie spi to za nic nie chce lezec w łóżeczku i musze go brac na rece i jak tu isc w jednej wozek a w drugiej on.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

24 wrz 2007, 20:08

Dziewczyny, glowa mnie boli , ze :ico_szoking: i jak czytam posta Kolki, ze mala juz spi od 15 a jest 18 to mi bardzo zal, ze moj zboj to ma takie drzemki najwyzej godzinne-ale nie narzekam, bo w nocy dobrze spi, atutaj widze niektorym dzieciaki szaleje i w dzien i w nocy.To pewnie okres zabkowy sie zaczal na dobre u kazdego kwietnioweczka
Mordeczka-tesknimy i pogon tych opieszalych monterow od internetu , bo przeginaja na maksa.Gratuluje zabka i siadania kacperkowi-najmlodszy a jaki spryciula!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kolka-wiesz, ciesz sie, ze Julka reaguje placzem na ich widok, przynajmniej podziela Twoje uczucia, a moj smieje sie od ucha do ucha jak widzi ta wiedzme :ico_noniewiem: i jest mi go wtedy tak zal, ze on taki naiwny i pokocha babcie, a tu taka franca falszyswa a nie babcia.
Delicja-a nie wypralas w nowym proszku, bo ostatnio pisalas, ze pierzesz i pierzesz, wiec moze Ci sie pomylalo i wypralas malej rzeczy w doroslym proszku?No nie wiem co Ci poradzic-a moze wprowadzilas cos nowego do diety na co mala Ola jest jeszcze niegotowa.Mojej kolezanki corcia byla uczulona (oprocz skazy bialkowej) na wszystko co zawieralo gluten-musiala odstawic wszystkie makaroniki, ciasteczka itd, ale na szczescie obie alergie minely.U was tez mnia.
Caro-koniecznie wklej zdjecie z dzisiaj-ja jestem bardzo ciekawa jak Oskarek wyglada w tak "powaznym "wieku
Juz nie pamietam , ktora pisala o odkopywaniu, ja uzywam prawie od poczatku spiworka-super polecam.Dzieciak nie odkopany i bezpieczny, ze nie nakryje sie koldra.
Agi-najwazniejsze, ze macie siebie tam daleko i jestescie rodzinka.Jak sie nie ma ukochanej osoby obok siebie to nawet wsrod najlepszych przyjaciol i najblizszej rodziny czlowiek moze sie czuc samotnie.Wy cala wasza trojeczka jestescie razem i to jest najwazniejsze.A imprezy mozecie powtorzyc w Polsce-zawsze przynajmniej bedzie mila okazja do rodzinnego spotkania.
Kamelek-czyzby Lenka rzeczywiscie Cie tak wymeczyla?Odezwij sie!

[ Dodano: 2007-09-24, 20:11 ]
Gabrysiu-mam nadzieje, ze Ci sie zgodzili na 13-ta do pracy.Przykro mi, e Talibek taki niespokojny-a moze zabki?Bo moj teraz jak zabkuje to czasem w nocy wisi przy cycu co godzinke. :ico_noniewiem:
im-ja mam na spacerach tak samo :ico_szoking: Taki maly a mna juz rzadzi-co to bedzie pozniej?

[ Dodano: 2007-09-24, 20:15 ]
Kolka pisze:ma 39 lat, ale spoko

no nie wiem Kolka co mam o tym myslec, bo ja tez w zawansowanym wieku :ico_haha_01:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

24 wrz 2007, 20:47

STO LAT DLA OSKARKA NASZ PIERWSZY KWIETNIOWY PÓŁROCZNIACZEK ale ten czs leci a pisałam kiedys że niedługo półroczku za chwile roczek i poślemy dzieciaczki do przedszkola
Martynka tez tak w nocy sie kreci i wierci i przebudza i nie raz zapłacze tak we śnie ale to ząbki dzieciaczki sa rozdrażnione i cierpią trzeba przeczekać ten moment chociaż nie chce was martwic bo co rusz to cos innego się dzieje do roku to wzystko się wyklaruje juz mamy półmetek :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość