edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

09 wrz 2007, 09:59

witajcie
w koncu ktos sie zaczła odzywac.myslałam ze juz po watku.
karol spi coraz gozej.teraz w wieku 2 lat zaczłą uciekac z łóezeczka i spac ze mną :ico_olaboga:
u nas pogoda w kratke.przyjechała moja siostra z angli i biedaczka zła bo tam było paskudnie przyjechała tu a tu zimno i leje a podobno w angli pogoda.jeszcze tydzien i wraca.ona jest w birmingham.
w muzeum figur woskowych byłam 2 razy.zrestą w londynie zwiedziłam wszytskie muzea.co tydzien mieslismy wyciczki do centrum na ziedzanie.teraz nie załuje tego.sa przepiekne.
madziarka sliczne zdjecia.
Dora ale masz juz pannice.zazdroszcze.sliczna z was rodzinka.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 wrz 2007, 20:05

dora dacie rade hihi a propos kaski to teraz na komunie fortune daja wiec niedlugo sie wzbogacicie hihi
kasia juz duza dziewczyna hihi :ico_szoking:

edi ja mam przyjaciol w birmingham. maja super duzy shopping center ale miasto nieciekawe... przemyslowe ale za to tanie mieszkania hihi
wspolczuje wam tej jesiennej pogody
u nas ciepelko
w sobote plazowalismy
wkleje fotki na dniach

a dzis stawiamy :ico_tort: :ico_tort: leos konczy 2 miesiace :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

z tej okazji .. fotki z dziesiejszego lezakowanie w parku hihi

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

24 wrz 2007, 08:02

Ojej ,jak mnie tu dawno nie było :ico_szoking: :ico_szoking:
Madziorka ,wzbogacić może się wzbogacę ,nie wiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Ale ile pieniędzy wcześniej na to pójdzie to wolę nie mówić :ico_placzek: :ico_placzek:
Piekni jesteście wszyscy na tych zdjęciach ,a Leoś przebija wszystkich,no ,ale jak rodzice ładni to i dziecko ładne :-) :-) :-) :-)
U mnie w Stalowej pogoda na razie piękna ,więc czekam na pobudkę u moich dzieci i wyruszam na miasto i do mamy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 wrz 2007, 15:31

witaj dora
fajnie ze wpadlas..straszny tu spokoj co??
fajnie ze pogoda wam sie poprawila hihi niezle szaleje w tym roku co?
u nas tez ladnie hihi
zmykam bo adas dzis w domu wiec zaraz gdzies trzeba wyjsc razem z leonkiem hihi
na razie chlopcy ucianaja sobie drzemke hehe

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

20 paź 2007, 22:45

Cześć. Dołączyłam do forum dopiero wczoraj ale już odnalazłam forum towarzyskie :-D . Na imię mam Ela i jestem z Mielca. I nie mam jeszcze takich kochanych robaczków jak niektóre z Was, ale już jestem na półmetku ciąży. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 paź 2007, 02:24

zirafka
witaj
niestety od dluzszego czsu nikt tu nie zaglada..
pewnie watek nam wymarl..
ale fajnie ze sie pojawilas
moze jeszzce jest cien szansy
pozdrawiam cie i napisz cos wiecej... co porabiasz i jak samopoczucie??? znasz plec? imionka wybrane??

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

21 paź 2007, 19:47

Witam.
Obecnie jeszcze pracuję i pewnie będę pracować dopóki będę się dobrze czuć a jak na razie czuję się dobrze. Choć czasami zakłuje mnie w boku. Mdłości nie miałam i nie mam. Jedynym problemem były zaparcia ale uporałam sie z nimi i jest ok. Płci dziecka jeszcze nie znamy ale pewnie we środę poznamy jak się uda, bo mam wizytę. Ja tak wewnętrznie czuję, że będzie to chłopiec ale czas pokarze. A co do imion to jesteśmy przygotowani na chłopczyka i naszym typem jest imię Mikołaj. A jeśli będzie dziewczynka to mamy jeszcze czas żeby wymyślić jej imię. Mój mąż wspomniał coś o Milence ale zapewne wrócimy do tego tematu :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-21, 19:50 ]
A i zapomniałam pochwalić Twojego synka. Jest słodziutki i kochany. Pozdrawiam.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

26 paź 2007, 20:31

halo halo, ja dopiero teraz tutaj trafilam.... tez pochodze ze Stalowej Woli :) witam was wszystkie stalowianki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

27 paź 2007, 09:04

Hej :-) :-) :-)
Witam Cię Elu na naszym forum ,i zaglądaj częściej :-) :-)
Widzę ,że nasza Madziorka pilnuje nas tutaj ,żeby całkowicie wątek nie umarł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super dziewczyna :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Monika ,no nareszcie nas znalazłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale cóz to ja widze w podpisie :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: Gratuluje ,gratuluję :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

27 paź 2007, 12:57

witam witam... :ico_ciezarowka: a dziekuje Dora :-D
no teraz ja w dwupaku :-D ... troche zaganiana, bo synusiowi szukam zlobka, takiego co go przygotuje do szkoly, bo juz w przyszlym roku niestety moje dziecie wyfruwa z gniazdka i idzie do przedszkola... ale ten czas szybko leci... :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość