gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

24 wrz 2007, 15:41

a gdzie lucy???

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 wrz 2007, 15:45

fela no to fajnie ze wypoczniecie troche sami..
my planujemy wczasy na maj hihi
ale to nic pewnego.. tzn jak dla mnie to jade chocby za karte kredytowa hihi ale adas ma inne plany inwestycyjne.. hihi
zobaczymy..
zawsze jezdzilismy w jesieni ale w tym roku leos za maly hihi
a po cichu tez myslismy ze moze polecimy saami na wiosne hihi ale wyrodna jestem co?

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

24 wrz 2007, 16:01

dziewczyny dzieki za link :ico_sorki: zaraz poczytam
madziorka hihi, i ja bym chetnie uslyszala to na zywo :-D

[ Dodano: 2007-09-24, 16:23 ]
madziorka hihi, :ico_szoking: super swoj porod opisalas :ico_brawa_01: gdy bym ja umiala swoj tak opisac ho ho chyba z 5 stron by mi wyszlo hi hi :-D na szczescie ja takiej weny nie mam :ico_oczko: oczywiscie poryczalam sie jak czytalam najbardziej w momencie "hi hi wymarzony syn" :-D a co do gazu to mi tez sie podobal a gdy polozne wychodzily to i L wdychal hi hi ale mielismy ubaw na maxa :ico_oczko: ja tez nie czulam sie tak jakby to byl porod tylko tak dziewnie hi hi :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 wrz 2007, 17:20

Madziorka mozna z takim wózkiem jechac z gondolą samolotem
ale żeście naklikały :ico_olaboga:
Sandrusia moze myślałas na moją teścioważe to moja siora, ale Ona czasem przesadza z tym " nastolatkowym" ubiorem, ale jej sprawa :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-24, 17:22 ]
madziorka hihi pisze: ale wyrodna jestem co?

nie jesteś!!! po prostu dbasz aby namiętność w Twoim związku nie zgasła, ot tak, cudowna żona :ico_oczko: a matką jesteś super a to dlatego, ze poświęcasz cały swój czas Leosiowi, a ze od czasu do czasu pragniecie być sami to jest jak najbardziej normalne i naturalne :ico_brawa_01:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

24 wrz 2007, 17:39

Heja KOCHANE :ico_buziaczki_big:
Dzis wyjatkowo wyrwalysmy sie z Maya na zakupki, bo normalnie to na placu zabaw nocujemy :ico_oczko:
Ubranka sa sliczne dla dziewczynek ale do dwunastego miesiaca :ico_placzek: , pozniej juz kiepskie sie robia :ico_placzek: , ale troche wydalysmy kasy, musimy oszczedzac, bo trzeba ogrodzenie na dzialce zrobic i media doprowadzic, :ico_olaboga: , zaczyna sie, Gosia nie bedziesz sama, bede Cie wspierac w budowie, my za jakies 3 lata dopiero zaczynamy, ale lepiej pozno niz wcale :ico_oczko:

Dziewczyny czy zalatwilyscie sobie child benefit??? Moj maz do tej pory nic nie zalatwil, chyba ja sie za to wezme!!!
Twierdzi, ze potrezbny jest tam numer za ktory trzeba placic i czekac??? :ico_olaboga: :ico_puknij:
Z tego co czytalam potrzebny jest org aktu ur, N.I.N, cos jeszcze ale zapomnialam.
Czy ktoras z Was ostatnio to zalatwiala???
Potrzebny jest chyba formularz??? My juz jeden mielismy ale genialny szef meza wzial bo mial ze swoim ksiegowym to zalatwic i co??? Nie udalo im sie :ico_puknij: :ico_smiechbig:
Prosze o rade :ico_sorki:
Wkleje pare fotek poki Maya spi, buziak :ico_papa:

[ Dodano: 2007-09-24, 17:49 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-09-24, 17:51 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-09-24, 17:53 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-09-24, 17:55 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-09-24, 17:57 ]
Juz wiem o jaki numer chodzi z Home Office, ktory ponoc 100 funtow kosztuje! :ico_szoking:
Wy tez musialyscie ten numer zdobyc???

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

24 wrz 2007, 18:04

DELFINA, HOME OFFICE jest bardzo wazny nie macie tego ?? :ico_szoking: to jest inaczej pozwolenie na prace ja chyba placilam 80 f nie pamietam juz ale i ja mam i moj L jejt to wlasnie do benefitow potrzebne miedzyinnymi radzila bym wam to wyrobic

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 wrz 2007, 18:20

Delfina home office musisz miec bo jak nie to oznacza,z e nie macie pozwolenia na prace :ico_szoking: kosztuje ok 80 f ale jesli Twoj mąż ma stałą prace to moze mu firma zapłaci za to? i to firma powinna pilnowac tego zeby to miał, niektóre firmy płacą za to same, mi zapłacili i mojemu Jackowi tez, a jesli jeszcze nie macie child benefit to sie spiesz, oni wypłacają także wstecz, ale najpierw staraj sie o home office, formularze do nabycia chyba w revenue albo job benefits są, musisz sie dowiedziec

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 wrz 2007, 18:25

Delfina fakt, ze ten numer to dokladnie 70 L kosztuje, ale jesli pracujecie legalnie od tego roku dopiero to go juz nie potrzebujecie. jesli ktos byl zatrudniony przed styczniem 2007 to juz dawno powinien go miec, bo to jakimis karami grozi.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

24 wrz 2007, 18:51

dziewczyny o jakim numerze z home office wy mowicie,my nie mamy takiego nr....
ja nie pracuje a pawel smozatrudniony i on chyba tego nie potrzebuje,co???
i do child benefit nie bylo nam to potrzebne, tylko nin i akt urodzenia.....tak wiec nie wiem,moze teraz pozmienialo sie troche :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

24 wrz 2007, 19:04

fela, nie ty nie potrzebujesz jesli jejtes na samozatrudnieniu :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość