Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

24 wrz 2007, 19:42

wyjechalam do pracy, no i spotkalam mezusia, wyklul sie nasz skarbek i nam juz sie zostalo :-D :-D

[ Dodano: 2007-09-24, 19:43 ]
MATULA to musisz mu tak czesciej dobrze robic, w koncu sie przyzwyczai i bedzie ciagle sniadanka szykowal, wierz mi mowie z wlasnego doswiadczenia :ico_haha_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

24 wrz 2007, 19:54

witam!
ja zaczne od tego, ze moje dziecię tez sie rozchorowało :ico_chory: , biegała z kubą po dworze, nagle złapała sie za ucho, ryk, kowalus do lekarza i okazało sie, ze w obu uszkasz zapalenie :ico_noniewiem: nie wiedziałam, ze tak szybko może wyjść z dziecka choroba
teraz ogląda bajki, ale boje sie o jutro, jak będzie miala taki paskudy humor to babcia sobie z nią nie poradzi kuba weźmie zwolnienie od środy.
matula1, jestem pełna podziwu :-D może ja też dogodze kubie, a co tam, niech ma chłopak :ico_haha_01: ale ja bym musiała chyba z pół kamasutry przerobić, zeby mi śniadanie zrobił :ico_haha_01:
JUSTYNA170979, rzeczywiście te zdjęcia w podpise super wyszły :ico_brawa_01:
nana, witaj! tak nas tu mało, ze cieszymy sie z każdej nowej mamuśki :ico_oczko:
Ivon, z tą laską to przesada, jeszcze nie strasze na ulicy, więc jest nieźle, ale adoratorów też nie musze odganiać :ico_haha_01:
Marylka ja juz sie gubie, myslałam, ze na świetlicy pracujesz, chyba, ze cos pokręciłam i po małego do przedszkola biegłaś...całkiem możliwe, ze coś pochrzaniłam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

24 wrz 2007, 20:58

kaasia ja te "SUPER" zdjęcia w paint zrobiłam :-) , standardowyt program ale tylko taki mam musze cos zgrac, system robiłam i wszystko poszło w diabły :ico_zly:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

24 wrz 2007, 22:34

kaasiaa ucałuj małą od cioci Moniki :ico_buziaczki_big:
ja teraz też się wkurzam bo Radek zaczął kaszleć przez sen więc chyba się jednak zaraził od Marzenki :ico_placzek:
JUSTYNA170979 pisze:musisz mu tak czesciej dobrze robic, w koncu sie przyzwyczai i bedzie ciagle sniadanka szykowal

ja mu baaardzoooo często robię dobrze, bo lubię,( nie to co Kaasiaa :ico_oczko: )
za to od niego doprosić się jakiejś inicjatywy, to co najwyżej sam się rozbierze :ico_oczko: żebym ja nie musiaławalczyć z ejgo spodniami

[ Dodano: 2007-09-24, 23:14 ]
wklejam Wam jeszcze zdjęcia zrobione przez tę samą osobę i w tym samym miejscu, w dodatku tym samym osobom - tylko rok różnicy w czasie: pierwsze zrobione w lipcu zeszłego roku i drugie z lipca tego roku, zobaczcie jaka różnica :-)
Obrazek
Obrazek

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

25 wrz 2007, 08:43

Cos sie ruszyło :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

nana, witam :-)

matula1, no,no,no... świntuszki Wy jedne :ico_oczko: Dobrego masz tego Swojego Pana...

JUSTYNA170979, my tez rozważamy wyjazd do Londynu w nastepnym roku, jeszcze nie jestesmy pewni na 100% , z tym ze my chcemy wyjechac juz na stałe. Powiedz jak tam sie żyje?

Awatar użytkownika
JUSTYNA170979
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 16 wrz 2007, 22:01

25 wrz 2007, 14:05

ivon dlaczego Londyn, nie radze ale tez nie odradzam.
Zarobki tu takie jak w całym kraju a ceny mieszkan :ico_szoking: zabijaja, sa za wysokie. My dostajemy housing benefit i nawet w counsilu powiedzieli nam ze placa nam malo ale wiecej nie moga bo ceny mieszkan sa tu strasznie zawyzone.
W grudniu albo za pol roku chcemy sie stad wyniesc.

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

25 wrz 2007, 15:57

Witajcie laski :-P
matula1, powiedziałabym, że nic sie niezmieniłaś przez ten rok, tylko dzieciaszki urosły,ależ fajowe :ico_brawa_01:
Niewiem jak u was, ale u mnie już pogoda zaczyna sie psuć, a jutro już wogóle ma być zajefajnie :-/

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

25 wrz 2007, 19:34

matula1, dzieciaki rzeczywiście uorsły, ale ja, jak zwykle :-D , musze pozachwycać sie twoją urodą!!! nie jestem jakimś zboczeńcem internetowym :-D , ale twoja słowiańska uroda mnie powala! :ico_oczko: na tym zdjęciu z tego roku wyszłaś fantastycznie! :ico_brawa_01:
ivon, ja jednak mam nadzieje, ze coś takiego sie wydarzy, ze jednak zostaniecie w kraju :ico_oczko:
JUSTYNA170979 pisze:"SUPER" zdjęcia w paint zrobiłam

też musze pokombinowac, bo suwaczek lenki leci, a ona nic sie nie zmienia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

25 wrz 2007, 19:42

kaasiaa79 pisze:nie jestem jakimś zboczeńcem internetowym

a to szkoda!!! :ico_oczko:
byłam dzisiaj na spacerku z moimi zasmarkanymi dziećmi i bardzo mocno widać u nas już jesień
w sobotę jedziemy na grzyby i to chyba będzie taki przełom kiedy zaczynam popadać w lekką depresję, bo to już słońca coraz mniej będzie i tak jakoś kolory znikną i trzeba się będzie ciepło ubierać (a tego nienawidze z całego serca) i w ogóle będzie do d..y :ico_zly:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

25 wrz 2007, 19:47

matula1 pisze: i w ogóle będzie do d..y

tak źle to chyba nbie będzie :ico_noniewiem: chociaż u mnie też nastrój uzależnoiny od pogody :ico_noniewiem:
a grzyby są, pewnie nazbieracie, bo mój tata namiętnie jeździ i noc stop coś suszy :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość