Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

24 wrz 2007, 22:03

martaja, troszkę poczytałam Twój blog i bardzo mi się podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

24 wrz 2007, 22:11

acia dziękuję pięknie :)

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

24 wrz 2007, 22:34

acia pisze:
Aniu widzę,że jesteś w dobrej formie i nie smutasz się tak bardzo wyjazdem K jak tydzień temu , tak trzymaj



Aciu, po prostu przestałam się skarżyć, nie chcę was zanudzać :ico_oczko: Dobrze, że mija poniedziałek, bo to najgorszy dzień; od jutra już z górki. Właśnie jestem po "terapi" czyli prawie godzinnej rozmowie tel z psiapsiółą (nawiasem mówiąc ciężarówką :-) ) oraz ponad godzinnej rozmowie z mężem :ico_brawa_01:
Co do facetów, nie chciałam się wypowiadać, bo kiedyś chwaliłam mojego Krzysia i mi się za to dostały niemiłe komentarze typu "jak cukierkowo" etc. Ale post Madzioki dodał mi odwagi :-D Bo ja też nie mogę narzekać na swojego K. Jesteśmy dla siebie nie tylko mężem i żoną, ale też, a może przede wszystkim, najlepszymi przyjaciółmi. Podział obowiązków domowych wyszedł naturalnie - wiele rzeczy robimy razem (gotowanie, sprzątanie). Odkąd urodziła się nasza wytęskniona córeczka jest odpowiedzialnym ojcem - zajmuje się małą, bawi się z nią, przewija, a jak spędza cały dzień w domu to rano zabiera ją z naszej sypialni żebym mogła się wyspać. Nie wiem, wszystko u nas wyszło tak jakoś naturalnie, bez ustalania, bez szarpania się czy tzw docierania. I choć zdarzają nam się kłótnie, to nie potrafimy się na siebie gniewać - godzimy się od razu. Nie ma mowy o czymś takim jak ciche dni... Oki, koniec peanu pochwalnego na cześć mojego męża :ico_oczko: :ico_oczko:
Zmykam spać, dobranoc :ico_papa:

[ Dodano: 2007-09-24, 22:41 ]
Martaja, zerknęłam na blog Twojego synka, zapowiada sie ciekawie i chętnie poczytam, ale jutro. Bo ja w przeciwieństwie do Madziorki w nocy śpię :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 wrz 2007, 01:11

no to pojechalyscie po mnie hihi :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aniu ciesze sie ze wasz zwiazek taki dojrzaly i szzcesliwy hihi zreszta nie musialas tego nawet pisac... bo zawsze to sie da wyczytac z twoich postow hihi
ja na pewno nie jestem taka opanowana i ulozona osobka jaka ty sie wydajesz... bardzo pozytwna z ciebie kobitka hihi
ja zbyt porywcza, chaotyczna.. nerwowa.. i nierzadko powiem za duzo hihi ale jak wspomnialam szybko przechodzi.. zreszta adas znal mnie na dlugo przed slubem i robilam rozne numery....i taka mnie chcial.. a teraz jestem juz dojrzalsza i duzo sie zmienilam... hihi wiec niech nie narzeka hihi bo na wiecej mnie nie stac hihi
hihi czuje jakbym codzien zakochiwala sie w adasiu na nowo.. jakas wariatka ze mnie.. hhi adas jutro prawdpodobnie znow ma wolne i tak sie ciesze.. i on rowniez.. bo teskni za nami.. i zmeczony ciagla praca..
duzo bym dala aby to adam mogl byc w domu z leosiem.. bo on ma ciezka robotka (czyt fizyczna) i stresujaca (czyt idioci tam pracuja_)... no i wiem ze takie ojcowskie z leosiem to jego marzenie..
no ale z mojej pensji nie wyzyjemy niestety :ico_placzek:

aciu ladny poscik.. lubie takie dluzsze hihi strasznie mi przykro z powodu straty mamci!!!! :ico_placzek:
i gratuluje mezulka... mozesz na niego liczyc w trudnych sytuacjach... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

madzia z naszym wsparciem i waszym zaangazowaniem napewno dojdziecie z P do perfekcji w zwiazku
a usmiech marcinka super i pieknie glowke podnosi!!!

a ja nie chce przedluzac hihi\
siedze z chlopakami, ktorzy dzis postanowili obalic flaszeczke hihi jutro szykuje im sie wolne wiec niech sie odstresuja, bo dawno wodeczka sie nie lała hihi
wrocilismy dzis przed 21... wreszcie dzis poplywalam na basenie hihi pierwszy raz po porodzie i mam nadzieje, ze systematycznie
i do tego przypadkiem zobaczylam, ze w tym samym czasie odbywaly sie tam zajecia z aerobicu wodnego hihi no wiec zaraz poszukam szczegolow i bedziem sie ruszac hihi
a wczesniej pojechalismy na ten basenik dla maluchow.. popytac co i jak hihi
miesci sie w jakiejs szkole malej, :ico_szoking:
basenik tez nieduzy i goraco tam jak w saunie uffff
moglismy zostac na sesji hihi trwa 30min
maluchy swietnie sie ruszaly i nurkowaly hihi
takiego malego jak leos nie bylo.. bo juz samdzielnie glowki trzymaly.. podejrzewam ze najmlodsze mialo kilka miesiecy
bylo piercioro maluszkow i rodzice. tylko jedno moze byc w wodzie. druga osoba podziwia zmagania pociechy na zewnatrz
u nas postanowione adas bedzie plywal z leosiem
ja na razie sie boje.
nawet w kapieli jeszze go nie trzymalam hihi
poza tym chce oddac mu ta wielka przyjemnosc
ja tak duzo czasu spedzam z leosiem
wiec niech chlopcy sobie razem poplywaja hihi
no a wracajac do tematu. dostalam namiary do konkretnej osoby i musimy zadzwonic i popytac o szczegoly
dzieciaczki po pierwszym szczepieniu moga w takiej sesji uczestniczyc
tylko jak to jest,, ze nie zalecaja moczenia uszka podczas kapieli. no a na basenie jest to nieuniknione.. :ico_noniewiem:

a na koniec jeszcze skoczylam, na solarke hihi
takze dzis mialam jakies 2 godzinki bez leosia.. i wiecie co? w ogole nie martwilam sie .. tzn nie przyszlo mi nawet do glowy, ze moglby plakac podczas mojej nieobecnosci..
ze w ogole mogloby sie cokolwiek dziac podczas mojej nieobecnosci
nakarmilam tuz przed wejsciem wiec nie bylo powodu do niepokoju
uwazam adas poradzi sobie ze wszystkim. tylko cyca mu brak hihi
zreszta wszedzie jezdzilam z adamem i leonem bo ja nie mam prawka hihi takze czekali na mnie spacerujac sobie tu i tam hihi

a jutro rano idziemy na wazenie i na kolejne zajecia z Jogi. tym razem adas z nami pojdzie... zeby tylko szef rano po niego nie dzwonil :ico_sorki:

aniu no mnie dzis juz spanie lamie od dawna hihi wstalo mi sie rano super...ale juz przed basenem czulam znuzenie
woda mnie pobudzila do zycia, a potem na nowo :ico_spanko:

ale ja tak latwo sie nie dam i trzymam fason
chlopcy siedza wiec spac nie ide
bo ja ostatnia w domu sie klade.. wiec porzadek musi byc hihi

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 wrz 2007, 08:19

Witam z rana :)
O 10 przychodza faceci i okna beda wstawiac a potem wielkie sprzatanie wiec moze zajrze wieczorkiem :ico_oczko: Dobrze ze P jest razem szybciej bedzie a wieczorkiem otworzymy sobie winko lub po piwku. No i mama moja przyjedzie zajac sie Marcinkiem :ico_oczko:
Pozdrawiam wszystkie kochane dzieciaczki i ich mamusie :-D

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

25 wrz 2007, 08:42

Witam i ja z rana!
magda26 to balaganik faktycznie będziesz miala ... ale za to nowe okna na zimę :)
Mój szkrabek dzisiaj ładnie nockę przespał od 19.30 do 4.00 no i później wstał tate odprowadzić do drzwi jak wychodził do pracy. A teraz pomału szykuje się do malej drzemki (w dzień ma dwaie krótkie i dwie długie-2 godz).
Tak się zastanawiam...co prawda Jakub jest bardzo rozrywkowy-ma to po rodzicach. Był już na pradziadka 80-siatce (30 osób, tańce itp) i grzecznie spał, w sobotę idziemy z nim na osiemnastkę mojej siostry... Ale w październiku szykuje nam się wesele i nie wiem czy go brać...a raczej mąż nie wie bo ja chcę. ?bedzie hotel na miejscu i miejsce siedzące też mamy z miejscem na wózek... Co myślicie?? Mały jest grzeczny na takich imprezach...im głośniej tym lepiej śpi :ico_szoking:
ania1980 zapraszam na blogaska :) Zaczęłam go prowadzić jak jeszcze byłam w ciąży :)

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

25 wrz 2007, 09:07

i ja witam z rańca.
Emi pięknie przespała noc, a teraz też zasypia tylko pierdy jej trochę przeszkadzają

Co do tematu facetów to ja też nie mogę narzekac choć to czasami robię. Nam zdarzają się ciche dni i kłótnie bo oboje jesteśmy bardzo uparci, ale na pewno się kochamy i to jest janważniejsze a owocem naszej miłości jest Emisia. Marcin zajmuje się córcią, przebiera zostaje z nią jak idę do pracy, w nocy też wstanie ją przebrać czy uspać jak go obódzę i nie ma o to do mnie pretensji. No i tylko on kąpie Emilę bo ona nie za bardzo chce żebym to ja ją kąpała. także dobrze jest, choć zawsze mogłoby być lepiej.

No a jako że mężulek pozazdrościł Juli grzybobrania też pojechał z moim bratem na grzybki, ciekawe ile nazbierają.

No i zasnęła. A ja mam czas dla siebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

25 wrz 2007, 09:14

Dzien dobry!
No a u nas dziwnie. Bo tak. Misiek jak przesypiał noce, to teraz sie popsuł.. Zasnal o 20:30, wstał po polnocy, potem okolo 3 przeboje z podawaniem smoka..Potem papu o 5:20.. No i od 8 juz diabełek nie spi.. Wciagnelam go do siebie do lozka,to platał raczkami koldre, smial sie,wyginal, rozkopywał nas.. Ipol godziny temu zem sie poddała..Iteraz kicha na lezaczku bujaczku, a ja w pizamie, dochodze do stanu uzywalnosci.
Wczoraj pojechalismy z Krzysiem na zakupy, dostałam wesoła bluzeczke od niego hihi.. Z takim smiesznym wielorybem :-D no a wieczorem chlopcy zjeli sie soba, a ja wypoczywałam :):
A dzis ja przejmuje stery nad domem i Misiem, a Krzys jak wrociz pracy, to zje i jedzie zawiezc swojego tate za Mławe.. ispowrotem do Gdanska- czyli 600 km trasa przed nim. Wroci pewnie zmordowany w nocy.. No ale stwierdził ze jest młody, silny, wesoły i jedzie :):
A u nas piekna pogoda,wiec sie nie martwie i nie smuce. Pojdziemy na spacerek,Potem wynajme mamcie do pilnowania smyka imoze gdzies wyskocze.. No i sie oczywiscie bede musiała uczyc...
Odpisze wam dziewuszki pozniej,bo Misio juz marudzii trzeba pajacowac :):

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

25 wrz 2007, 09:18

Co do chlopcow...To ja też nie mam na co narzekać. Jak patrzę na Marcina i Jakubka to aż miło... Dwa najkochańsze skarby!!
U nas też dzisiaj słoneczko!! I nie obejdzie się bez długiego spacerku :)
Tylko teraz tak się zastanawiam co zrobić na obiadek?!

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

25 wrz 2007, 09:20

dziewczyny nie mam czasu was czytac, rano wstalam przezd 7, bylysmy na pobraniu krwi z mala i mi tez przy okazji pobrali bo ostatnio slabo sie czuje wiec zobaczymy. dzis na 12.30 rehablitacja wiec caly dzien latania. w miedzy czasie zaprowadzilam malego do przedszkola i odbylam rozmowe z pania bo moje dziecko dostalo wczoraj ataku placzu i histerii wieczorem ze nie chce juz chodzic do przedszkola. bo dlugiej rozmowie wydusil z siebie ze dokucza mu jakis chlopak... wiec mama musiala pojsc i powiedziec pani pare slow

jutro z mala ide do lekarza, musze ja zwazyc, ostatnio mam znow jazdy z cyckami, wydaja mi sie na maksa wypompowane. i tu prosba do mam karmiacych jak to jest u was? ja ostatnio nawet po nocy mam miekkie, a kiedys byly twarde... takie miekkie piersi utruidniaja jej ssanie... nie jestem powna czy sie najada, ale ocenimy to jutro jak ja zwaze

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości