justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

24 wrz 2007, 21:13

My dzisiaj na szczepieniu bylismy, Cyprianek był dzielny tylko troszke zapłakał. Niestety mało przybrał bo tylko 400 gram przez 1,5 miesiaca musze wprowadzic regularne posiłki juz dostaje deserki i dania odpowiednie dla jego wieku ale nieregularnie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Ja też teraz po uirodzeniu dziecka nie mam za wiele koleżanek jeszcze przeprowadzilismy sie na drugi koniec miasta to już wogóle buu...:ico_placzek: Ale poznałam niedawno sympatyczna dziewczyne z coreczka starsza od Cyprka o 2 tygodnie.

Pozdrawiamy

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

24 wrz 2007, 21:37

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kilka zdjęć martynki

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 wrz 2007, 21:58

Hej kochane,
dawno mnie nie było bo u nas walka z alergią i azs od nowa :ico_placzek: Było coraz gorzej więc poszperałam na necie, powypytywałam znajomych i wybrałam się z małą do alergologa. No i efekt tego taki, ze zaczynamy wszystko od początku... Dostałam nakaz odstawienia wszystkich maści (w których okazało się dermatolog powsadzała sladowe ilości sterydów :ico_zly: ) oraz wszystkich leków, bo mamy znaleźć i wyeliminować przyczynę a nie skutki... Dostalismy nowe mleko - Bebilon Amino, gdyż (tak jak podejrzewałam) Nutramigen mała uczula :ico_placzek: A kapac mam nadal w płatkach owsianych i smarować najprostszym kremem nawilżającym. I nic więcej nie uzywać,bo organizm ma się oczyszczac z toksyn (ma ją wysypywac), bo jak nie to zejdzie na pluca i wiadomo co dalej...
Odstawiłam więc wszystko w sobotę a juz w niedziele Viki była cała w kropach i plamach :ico_placzek: Nocka oczywiście zarwana a i dzień nie lepszy... Podobno tak ma byc do 10 dni a potem organizm powinien juz sie uspokoić... Oby, bo ja ledwo już ciągnę..

Buziale dla was i maluszków...

[ Dodano: 2007-09-24, 22:00 ]
[center][size=200]WSZYSTKIEGO NAJ DLA OSKARKA[/size][/center]

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 wrz 2007, 22:11

kasi.k przykro mi, że znów musicie zaczynać od nowa :ico_placzek: . ale nie poddawaj się, wygracie!!!!!!!!!!
Moja Ola ma cały brzuszek zsypany. Ukąpałam ją dziś w krochmalu. teraz śpi, ale jak się obudzi to drapie się po brzuszku, pewnie ją swędzi. Zastosowałam dziś tę maść ze sterydem, no bo chcę, żeby jej choć troszkę zagoiły się te krostki, strasznie się martwię :ico_placzek: No a jaki ten krem nawilżający stosujecie, bo ja myślałam o linomagu, ale boję się, że ją uczuli a poza tym jest kilka rodzai :ico_szoking:
taką koleżankę co mieszka z teściami to i ja chciałabym mieć, oj byłoby co do pogadania byłoby :-D
Ale widzę, że Rybka już po obronie. Dostała bardzo dobry.
Rybko
serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!! :ico_prezent:
katrin, jestem pewna,że uprałam w proszku dla niemowląt, nie wiem z czego to jest :ico_placzek: odstawiłam na razie wszelkie soczki, jabłuszka, bo nie wiem co ją uczuliło :ico_placzek: :ico_placzek:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

24 wrz 2007, 22:12

kasi.k, jak mi przykro, ze znow od poczatku zaczynacie walke z tym swinstwem.Moze chcesz ten adres od tego dobrego alergologa z osiedla Paderewskiego z Katowic?Ciekawa jestem czy gdyby pila Twoje mleko to tez by ja tak uczulalo?Bo jesli nie, to moze warto pomyslec w tym przypadku o relaktacji?Kompletnie sie na tym nie znam, moze pogadaj z doktorem czy warto powalczyc o pokarm w cycusiach. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 wrz 2007, 22:15

Syla, Martynka przeurocza i ma taką super capę jak moja Ola :-D
justynat, zazdroszczę koleżanki
idę spać, dobranoc do jutra

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

24 wrz 2007, 22:22

[size=150]Rybko-serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!Warto bylo dac Ci wolne od Tiktaka!Wspaniala ocena :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
[/size][ Dodano: 2007-09-24, 22:24 ]
Syla-Martynka tak do Ciebie podobna!Sliczniutka

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

24 wrz 2007, 22:43

skasowalao sie wrtrrrrrrrrrrrrrrrrrr

caro śliwkowe robilam wczoraj :-D i mam brudne paluchy od śliwek-dziwne :ico_noniewiem:

kolka pamietam jak pisalas ze Julka zroila Ci szambo- no to Eryczek poszedl w jej ślady i dziś zrobil Mamie psikusa i to w ten dzien kiedy Mama Go kapie bo Tata ma na 2 zmiane i zrobil balaska do kapieli :ico_olaboga: Nadodatek byl zielony-po szpinaku :ico_szoking:

A wczoraj Erys z Tata byl na basenie a Mamcia sie niekapala bo ciocia jamerykanka zawitala(2 po porodzie) :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

25 wrz 2007, 07:28

jeszcze raz musimy isc na bioderka, bo na jednym cos jeszcze sie nie wyksztalciło, co ma sie wyksztalcic po 6 miesiacu

ciezko mi si pisze, bo mam malego na kolanach, ktory mi wbija niepotrzebne literki

kurcze ja nie wiem czy te dzieci inne takie grzeczne czy moje takie niespokojne, jak bylismy wczoraj u ortopedy, to dzieciaczki były takie dziwnie spokojne, siedzialy sobie spokojnie u mamusiów, a wszystke były w podobnym wieku, te kobity tak na nas dziwnie patrzyly, jakbysmy z kosmosu byli, ale faktyczni w zachowaniu tamtych dzieci, w wiekszosci dziewczynek, a mojego synka byla duza róznica, one siedzialy tak spokojnie, az mni podziw brał, tak jakby nic ich nie interesowało, a Oskar przy nich to jak szatan, na moim kolanie zamiast sidziec to caly czas podskakiwał , wygladał jakby jechal na koniu, oczywiscie wydajac przy tym swoje dziwne dzwieki, na suficie byly takie dlugie jarzeniówki, to oczywiscie tak sie do nich wyginal do tylu zeby na nie patrzec, ze myslalam ze si przelamie, potem spodabalo mu sie krzeslo obok, musial je koniecznie drapac( cale przy okazji opluł), musialam tak go przyblizyc zeby mógl sobie potrzymac za oparcie, a na konic chyba sie znudzil i zaczał to kopc, az je odsunał :-D
kobitka ktora najblizej nas siedziala, to patrzala sie jakby z takim politowaniem i spytala czy on tak zawsze? jakos mi sie glupio i smutno zrobilo :ico_placzek:

dziewczyny powiedcie jak to jest u was? wiedzialam ze synek jest energiczny, ale moze za bardzo, co?

Im u nas podobnie na spacerkach, nudzi mu się bardzo leżeć, nawet na tym podniesionym poziomie!!!!!!!!!!!

Katrin u nas w dzień drzemki też są do godziny, a i w nocy sie budzie, ech
ja pisałam o tym rozkopywaniu, i własnie się zastanawiam nad śpiworkiem!!!!

Syla Martynka coraz ładniejsza :-D

Justynat nie martw się małym przybieraniem, taki widocznie okres, jak już pisałam młody przez miesiac przybył tylko 20g!!!!!!!!!!

Kasi.k tak mi przykro że tam musi się Wiktoria męczyć, kiedy to się skończy??????????

Rybko ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

25 wrz 2007, 10:31

My juz po szczepieniu mały ani nie zaplakał wazy 8500 g
Caro mój też tak sie dzisiaj zachowywał jak Oskar wczoraj na bioderkach.
Najbardziej mu sie podobała ksiązeczka zdrowia i sie złości.Mateusz od niedzieli znalazl nowy sposób reagowania na niego nie płacze tylko krzyczy i sie zlosci komicznie to wygląda.
Rybko gratuluję obrony :ico_brawa_01:
Kasik moz teraz bedzie lepiej tylko dlaczego kazdy lekarz innaczej dlaczego razem nie wspołpracują, jak nie wiedza to nie przyznaja sie do tego a nie moze sprobujemy to a jak o nie pomoze to to.Ile naszych nerwow i kasy zdzieraja.Mam na niektorych lekarzy :ico_zly: Tak samo jest z podawaniem wit d i kaszek jeden mowi dawac a drugi nie i bądz mądra.
Syla fajna córka ci rośnie :-)
Delicja a moze posmarowac małej brzuszek pudrem w płynie on troche lagodzi swędzenia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość