Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 wrz 2007, 08:22

Hej Dziewczyny!!!

Madziu, nic nie martw wszystko się dobrze ułoży, może Patryczek na początku będzie potrzebował trochę czasu, żeby oswoić się z nową sytuacją, ale potem jestem pewna, że nie odstąpi swojej siostrzyczki na krok i będzie się nią opiekował!! :-)
Ja też nie mogę sobie wyobrazić, jak to wszystko będzie wyglądać, trochę się boję czy damy sobie radę, w tym też finansowo, ale pocieszam się, że cała rodzina moja i mojego P stoi za nami murem i jakby co to napewno nam pomoże....

Gonia,
Fajnie, że z Synkiem ... i z Tobą wszytsko OK!
Goonia pisze:Ty weź mnie nie podpuszczaj! Bo ja po pierwszym do Krakowa pojadę :-D Dawaj fotkę! muszę je zobaczyć! A są ładne sweterki?

Nie podpuszam Cię wcale :ico_oczko: Sweterki to w sumie mi się nie podobały za bardzo, jakieś takie szare, bure i ponure........ a ja lubię żywe, jasne kolory, poza tym wydają mi się takie "szmaciaste".... więc nie widziałam tam nic dla siebie! Za to na ciuchach kupiłam sobie bluze z polaru cieplutką i milutką za jedyne 16 zl... na jesienne zimne dni bedzie jak znalazl :-D w kolorze malinowym.... :-)
Fotke postaram się wstawić jeszcze dzisiaj, wczoraj nie było kiedy kładliśmy tapetę do 12.00 w nocy, i czuje sie przez to dzisiaj fatalnie... zmeczona i niewyspana :ico_zly:

No wystarczy tego pisania... się zagalopowałam chyba :ico_puknij:

Buzka dla Was wszystkich!!

[ Dodano: 2007-09-25, 08:27 ]
a... jeszcze a apropos kopniaczków, to ja mam tak jak Wy, czuje je w dole brzucha :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

25 wrz 2007, 08:37

WITAJCIE KOCHANIUTKIE :-D .

Przede wszystkim madziarka ogromne gratulacje z okazji dziewczynki :509: No to rodzinka będzie w komplecie i w równowadze 2+2 :ico_brawa_01:

Gosiu cieszę się że wszystko w porządku z Twoja kruszynką :ico_haha_02:

Rozmawiałyście wczesniej o liczeniu ruchów. Mój lekarz na ostatniej wizycie czyli tydzień temu powiedział że tydzień przed kolejnąwizytą mam zacząć obserwować ruchy,tzn. kiedy sie najczęściej pojawiają i z jaką częstotliwością. Jak to robić dokładnie powie mi na wizycie,ale mam sie troszkę przygotować :-)
U mnie bedzie to 29 tc.

Jeśli chodzi o H&M to ja jakos nie mam przekonania do tego sklepu. Nie lubie tam robić zakupów. Ale na fotke spodni tez czekam Gosiu :ico_oczko:

A tak na marginesie to nie przepracowuj sie za bardzo Gosiu bo wiesz że nie powinnaś. Także ostroznie z tym remontem :ico_nienie:

Ja tez nie mogę się już doczekać naszej Niuni. Tak bardzo bym chciała żeby te dni leciały jeszcze szybciej :-) Niby 3 miesiące to niedługo ale z drugiej strony .....
Aha i mam świra na punkcie zakupów dla małej. Jak tak dalej pójdzie to będę musiała kupić nie komodę do jej rzeczy ale wielką szafę komandora :ico_puknij: :-D

No dobra, rozpisałam sie troszkę . Pozdrawiam wszystkie stycznióweczki. Buziole :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-09-25, 08:40 ]
Moja malutka chyba się kręci bo najpierw kopniaczki czułam tylko na dole a teraz już w różnych częściach brzuszka. A jak patrzę nieraz na brzusio to widać jak rozrabia w środku :ico_haha_02: bo brzuch przybiera różne kształty :ico_haha_02:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

25 wrz 2007, 08:49

witajcie :ico_haha_02:

chciałam Wam sie pochwalic, ze miałam te przyjemnosc i słyszalam bicie serduszka Dzidziusia mojej Siostruni ( ona tez jest styczniówka 2008, dokładnie TP ma na 6 stycznia). I jakby tego bło mało.Dzidziulek kopnął mnie w dłoń. Niesamowite uczucie. Piszczałam jak dziecko z zachwytu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Podglądam Was tutaj i podczytuje :ico_oczko: :ico_haha_02:
Zapraszam na wspolne odliczanko :ico_brawa_01: Lalka jest na ostatnich nogach i przejełam je po niej :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

25 wrz 2007, 08:52

Witaj K@tk@ :-)
No uczucie naprawde niesamowite, ale juz niedługo sama tego doświadczysz jak kruszynka walnie Cię po żeberkach w najmniej spodziewnym momencie :ico_oczko:
Lece na odliczanko...

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

25 wrz 2007, 08:57

na MAJÓWKACH zamiesciłam świeże foto naszej Rybki :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 wrz 2007, 09:36

Witaj Kasiu,

kaska28 pisze:A tak na marginesie to nie przepracowuj sie za bardzo Gosiu bo wiesz że nie powinnaś. Także ostroznie z tym remontem :ico_nienie:


Spokojna głowa!! W sumie to tylko troszke pomagam mojemu Piotrkowi, a On spisuje się na medal, muszę Go pochwalić, że tak sobie radzi z tym remontem i nasze mieszkanko napewno będzie dużo lepiej wyglądało! :-D Ja skupiam się głównie na pracach, typu.... wybór koloru farby i gdzie co ma stać i tyle......


Nie przesadzaj z tymi zakupami, bo faktycznie będziesz musiała kupić DUŻĄ szafę... :ico_oczko: , ale ja też pewnie jak już zacznę, to nie będę mogła przestać :ico_puknij:

hej K@tk@

Kasia ma zupełną rację Ty też się doczekasz kopniaków, musisz być cierpliwa, ja sama niedawno jeszcze czekałam z utęsknieniem, a teraz mam sesje dzienne i nocne, ale jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu :-)

O co chodzi z tym odliczaniem?? To jakiś inny wątek jest??

Buziaczki!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

25 wrz 2007, 11:05

Witajcie kochane :-)
Ale się rozpisałyście hoho :-D
K@tka@ gratuluję to wspaniałe przeżycie usłyszeć bicie serduszka swojego upragnionego maleństwa :ico_brawa_01: A co do kopniaków to tak jak dziewczyny mówią ,nawet sie nie obejrzysz a brzunio bedzie Ci skakał we wszystkie strony hehe
K@tk@ pisze:na MAJÓWKACH zamiesciłam świeże foto naszej Rybki :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Słodka ta twoja kruszynka :ico_brawa_01:
mz74 pisze:Nie przesadzaj z tymi zakupami, bo faktycznie będziesz musiała kupić DUŻĄ szafę... :ico_oczko: , ale ja też pewnie jak już zacznę, to nie będę mogła przestać :ico_puknij:

Ja mam dokładnie tak samo jak Kasia,chyba bedzie trzeba dokupić jeszcze jedna szafkę hihi,ciuszki już mi się nie mieszczą.Nawet mi przyszło do głowy,żeby już cześć wyprac,dopóki jest piękna pogoda,bo później wiadomo jak to w zimie,ale w domu powiedzą,ze już kompletnie zbzikowałam :ico_wstydzioch:
Mój synek dzisiaj całą noc fikał,grzeczny skarb wysłuchał panikującej mamusi :-D

Pozdrawiam

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 wrz 2007, 12:05

Witajcie.

Dzięki za gratulacje, to prawda po cichu miałam nadzieje na dziewczynkę i naprawde bardzo się cieszymy chociaz jak to mój M powiedział najwazniejsze ze z niunią wszystko w porzadku. :ico_brawa_01:

Moj M obstaje przy imieniu Martynka. Jak Wam się podoba???

Na razie uciekam bo tradycyjnie nie moge nic napisac bo Patryczek stoi przy mnie i ciągnie na dwór.
Ładny dzien dzisiaj.

buziolki dla Was

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 wrz 2007, 13:24

Hej!

Madzia,

Martynka - ladne imie!! :-) Trzeba korzystac z pogody poki jest, a nie siedziec w domu, albo .......... w pracy tak jak ja :ico_zly:

Monia,

No co Ty nie pierz jeszcze ubranek, bo sie ukurza do stycznia..... :ico_smiechbig:

buziaczki

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

25 wrz 2007, 14:22

Hej!
Właśnie skończyłam pracę na dziś! Siadłam żeby chwilę odpocząć i poklikać do Was! :-D Zaczynam czuć, że to już 3 trymestr, robi mi się coraz ciężej i mój Synuś od tygodnia ugniata mi żołądek...co w sumie nie jest zbyt sympatycznym uczuciem. Zaczynam czuć go też dokłądniej :ico_brawa_01: Przed wczoraj można było wyczuć głowę, a wczoraj w nocy położył mi się praktycznie cały w prawym boku i miałam taki śmieszny brzuszek jakby z kieszonką z prawej strony, a lewej znacznie mniejszy.
Napiszcie coś więcej o liczeniu kopniaczków, bo mnie wczoraj gine nic nie mówiła, a chyba czas zacząć liczyć.
Madzia imię mi się podoba. Będzie fajnie...Patryczek i Martynka :ico_brawa_01:
Gosia dziewczyny mają rację, nie przesadzaj z tym remontem!!!
mz74 pisze:O co chodzi z tym odliczaniem?? To jakiś inny wątek jest??
no właśnie :ico_noniewiem: więcej danych proszę :-D
Trzymajcie się Kochane! papapap!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość