Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 wrz 2007, 14:30

Goonia pisze:Zaczynam czuć go też dokłądniej :ico_brawa_01: Przed wczoraj można było wyczuć głowę, a wczoraj w nocy położył mi się praktycznie cały w prawym boku i miałam taki śmieszny brzuszek jakby z kieszonką z prawej strony, a lewej znacznie mniejszy.


Mnie tez czasami wydaje jakbym miala taka gorke na brzuchu z jednej strony i w tym miejscu jest twardy brzuch, ale nie wiem czy to glowa czy..... moze pupa? :-)

Mnie tez jest ciezko czasami, szczegolnie jak sie podnosze, np. wstaje!
Dziewczyny czy Wy robicie jakies cwiczenia?? Mnie strasznie ruchu brakuje, zawsze uprawialam jakies sporty, a teraz nic.... tylko spacery!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 wrz 2007, 14:39

mz74 pisze:Dziewczyny czy Wy robicie jakies cwiczenia?? Mnie strasznie ruchu brakuje, zawsze uprawialam jakies sporty, a teraz nic.... tylko spacery!


Gosia ja jestem leniwa pod tym względem :ico_oczko: Zawsze sobie obiecuje ze zacznę ćwiczyc ale jakos nigdy nie wychodzi :ico_noniewiem:

Goonia pisze:Napiszcie coś więcej o liczeniu kopniaczków, bo mnie wczoraj gine nic nie mówiła, a chyba czas zacząć liczyć.

ja jakos pamiętam ze nigdy nie liczyłam, Patrys był zawsze tak aktywny ze nie trzeba było :-D Czasami owszem zdarzało się ze zasnął na dłuzej to juz sie martwiłam.
Ale wiem ze jakos 10 dziennie ruchów musi byc, wydaje mi się ze kazde dziecko wypracowuje swój rytm i pewnie do tego przyzwyczaisz się później.

Goonia pisze:mz74 napisał/a:
O co chodzi z tym odliczaniem?? To jakiś inny wątek jest??
no właśnie więcej danych proszę


Goonia tu jest ten wątek
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 604#277604

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

25 wrz 2007, 15:02

:-)
madziarka81 pisze:Moj M obstaje przy imieniu Martynka. Jak Wam się podoba???

Madziu bardzo ładne imie dla córeczk
mz74 pisze:Monia,

No co Ty nie pierz jeszcze ubranek, bo sie ukurza do stycznia..... :ico_smiechbig:
i :-)
Gosiu masz rację to by była lekka przesada hihi :ico_puknij: :ico_smiechbig:
mz74 pisze:Dziewczyny czy Wy robicie jakies cwiczenia?? Mnie strasznie ruchu brakuje, zawsze uprawialam jakies sporty, a teraz nic.... tylko spacery!

No niestety u mnie to nie wskazane,biorę luteinkę na podtrzymanie i w sumie to powinnam cały czas leżeć,ale jakoś ostatnio mi nie wychodzi,przypominam sobie wtedy gdy mnie coś zakuje np tak jak dzisiaj :ico_puknij:
mz74 pisze:Mnie tez czasami wydaje jakbym miala taka gorke na brzuchu z jednej strony i w tym miejscu jest twardy brzuch, ale nie wiem czy to glowa czy..... moze pupa? :-)

No i ja mam tak samo i zawsze też się zastanawiamy z mężem,czy to pupa czy moze główka hehe :-D

Buziaki

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 wrz 2007, 15:39

A z tymi ubrankami to musze tez wybrac się na jakieś zakupy dla malutkiej. Nie mogę sie doczekac kupić jakies sukieneczki, mam dużo ubranek po Patryku, przez pierwse pół roku były raczej unwersalne tak więc na pewno się przydadzą ale zawsze marzyłam o sukieneczce hihi.

Ja swoje ciuszki prałam ale tylko z tego względu ze długo leżały w workach. I tak będę musiała je przeprac w proszku dla dzieci. :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 wrz 2007, 16:20

No ja tez bym juz chciala cos kupic, tak mnie korci.... ale jeszcze sie wstrzymam do usg :-)

A w jakich proszkach sie pierze ubranka dla dzieci??

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 wrz 2007, 16:36

Gosia a kiedy masz usg???

Ja Patryka ciuszki prałam w Dzidziusiu. Nie jest bardzo drogi i jak dla mnie dobry. Teraz piore juz w takim samym co nam, w zasadzie chyba zaczęłam jakos po skonczeniu przez niego roku.
Wiem że Lovela jest tez dobry. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 wrz 2007, 16:42

Madziu,

Mysle ze w przyszlym tygodniu, w piatek robie badania, w poniedzialek wyniki, we wtorek do gina, a potem dostane termin na usg. Juz nie moge sie doczekac!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 wrz 2007, 16:45

Gosia ciekawa jestem czy będzie chłopczyk czy dziewczynka. A Ty jak stawiasz? Masz jakies przeczucia???

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 wrz 2007, 16:48

Ja stawiam na chlopaka!!! I takie mam przeczucia, ale pozyjemy zobaczymy!!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 wrz 2007, 16:58

Ale jestem ciekawa :-) Trzeba zobaczyc na tej liście kto został jeszcze z niespodzianką :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-25, 17:00 ]
Obrazek


Kaśka28 / 31 grudzień / dziewczynka

Edzia 29 / 31 grudzień / niespodzianka

Mary / 1 styczeń / dziewczynka

Monia / 4 styczeń / chłopiec

Goonia / 4 styczeń / chłopiec

Kasia Wierzbicka / 6 styczeń / niespodzianka

Mz74 / 8 styczeń / niespodzianka

Kasia g. / 9 styczeń / niespodzianka

Marcia_pod / 12 styczeń / chłopiec

Fintifluszka / 13 styczeń / dziewczynka

Igal / 18 styczeń / niespodzianka

Aldi / 20 styczeń / niespodzianka

Mariola 22 styczeń dziewczynka

Madziarka81 / 25 styczeń / dziewczynka
Niunia23 / 26 styczeń / niespodzianka

Misia 85 / 26 styczeń / chłopiec

Villemo / 28 styczeń / niespodzianka


[ Dodano: 2007-09-25, 17:02 ]
Szkoda ze nie mozna tej listy umiescic na pierwszej stronie :ico_placzek: Żeby w kazdej chwili mozna było do niej zajrzeć.
Jest tu kilka dziewczyn które chyba zapomniały o tym wątku i nie zaglądają do nas. Szkoda.

[ Dodano: 2007-09-25, 17:02 ]
Szkoda ze nie mozna tej listy umiescic na pierwszej stronie :ico_placzek: Żeby w kazdej chwili mozna było do niej zajrzeć.
Jest tu kilka dziewczyn które chyba zapomniały o tym wątku i nie zaglądają do nas. Szkoda.

[ Dodano: 2007-09-26, 07:55 ]
Dzień dobry!!! :ico_haha_01:

My na nogach juz od 6:30, Patryk chyba juz spac nie mógł, za to ja chętnie jeszcze bym pospała z godzinkę :ico_spanko:

Pogoda brzydka, pewnie będziemy siedziec w domu. :-)

Biorę się za sprzątanko jakieś :ico_oczko:

Miłego dnia!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość