Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 wrz 2007, 16:21

Magdzinko to super, ze wszystko sie ladnie Joasi wyrównało
czekam na foteczki z maratonu parkowego...
u nas niestety jest tylko jeden park i to dosc mały
ale i tak dobrze, ze jest
bo inaczej nie mialabym gdzie chodzic na spacery

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

25 wrz 2007, 17:21

hej, a ja dziś cały dzień sprzątałam, nawet okna pomyłam, pranie zrobiłam, wyprasowałam, itp...
Teściowa wzięła Agatke od rana i przywiozła ją dopiero o 15:00... były na zakupach :-D Już się śmiałam, że może częściej ją brać na takie wypady, dużo ładnych ubranek jej na zime kupiła....więc skoro małej nie było to wzięłam się do pracy.
Ale jak wróciła to się tak za nią stęskniłam....

[ Dodano: 2007-09-25, 17:24 ]
hekkate no super, jejku jak to słodko wyglądało....film super!
Jejku ja to tak jak EVA i Qunick pokażę Agatce Amelcie lub Danielka czy inne pełzające dziecko, może czegoś sie nauczy :-)

[ Dodano: 2007-09-25, 17:27 ]
karolas teraz to aż mnie zszokowałaś, kurcze Amelcia na nocniku no brawo dla niej, naprawdę super dziecko, jejku ja chyba będę bez Agatki do Ciebie przyjeżdżać, żeby sobie poruty nie robić hihi
Masz racje trzeba dziś z dziecmi na spacery wyjeżdżać, bo od jutra chłodną jesień zapowiadają...

Acha zważyłam Agatkę na mojej wadze, usiadła w samej pieluszcze i oczom nie wierzyłam, 9350....ależ jej się przytyło :-)

dziewczyny, bardzo wam dziekuje za życzenia jesteście kochane
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2007, 17:32 przez Dorota.M., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

25 wrz 2007, 17:29

a to fotki z dzisiejszego spacerku :-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

25 wrz 2007, 17:46

HekkateCudny Ten Twój Daniel ogromne brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: Co do zmiany mleka to ostrożnie bo dzieci różnie reagują, zbyt pochopna zmiana może spowodować dolegliwości żołądkowe lepiej zapytaj pediatry. Ja mam zamiar spróbować nan może jakoś wcisnę go Łukaszowi :ico_noniewiem: Jak śpiworek przyjdzie wkleję zdjęcie wózka ze śpiworem, mam nadzieję, że będzie wyglądał ok.
MagdzinkaJoasia jak zwykle cudna a zdjęcia piękne.
KarolasJa już tylko kleik Łukaszowi na gęsto daję z owocami kaszek znów absolutnie żadnych, od czasu do czasu tylko tą hippa gotową z bananami i kleik z malinami ( niestety drogie to cholerstwo).
JustynaMnie też cały dzień głowa boli niestety kawa nie wiele pomogła. Co do Anglii to tam już chyba pół Polski pojechało, mam dziś więcej znajomych w Anglii niż w Polsce. :-D

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

25 wrz 2007, 18:09

narazie się trzymamy...Kacperkowi jakoś łzawi oczko:( dziękujemy za życzonka zdrowia dla Mężusia:)
Magdzinko super zdjęcia:)
a oto mój Mały Kierowca:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

25 wrz 2007, 18:22

MAGDZINKA piekne foteczki ze spacerku :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale ci zazdroszcze tych parków o rajusku ja mam tylko ten jeden w którym byłysmy razem a potem jest owszem spora cytadela przeciez ale tam na codzienne spacery mi sie chodzic nie chce a poza tym bym sie sama tam bała wybrac bo to rozne tam elementy chodza now iesz :( a taki park gdzie same matki z dzecmi czy pac zabaw to dwa koło mnie niestety :ico_placzek: :ico_placzek: ale masz super ach.......
Dobrze, ze Joasi sie wyrównało wszystko i ze dobrze brawo ogromnie sie cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ale fajnie ona na tej Hustaweczce wyglada normalnie musialam to dopisac tak mi sie podoba ojejciu
LUTOWKI,DOROTA.M. I INNE DZIEWCZYNY dzięki za miłe słowa pod adresem Amelci co do sprawy nocniczka.
No w sumie to wam powiem ze owszem zrobiła to co zrobic miała na ten nocniczek ale tak za bardzo to jej sie chyba nie podobało robienie swojej potrzeby tam wolałaby w pieluszke se rąbnąc hi hi hi hi. No i oczywiscie musiałm to przyrównac do kacperka-on to naprawde od pierwszego razu super na nociczku od razu lubił siadac i było łatwo z nia bedzie chyba nieco trudniej bo tez musze ją przynajmniej narazie zagadywac jak siedzi hi hi hi ale jak juz siedzi sztywno sama to bede ja uczyc robic kupke tylko póki co zobaczymy jak nam to pójdzie. Ale wiem jedno ze jesli bedzie mocno protestowac to przestane na jakis czas i spróbuje powtórne próby za jakis czas bo jesliby sie zraziła teraz to moze byc koniec na dobre a tego bym nie chciala wieć z nocniczkiemtrzeba ostrzonie naprawdę to nie łatwa sprawa mówie wam hi hi hi hi
DOROTA.M. hahaahahhahaa ale sie usmiałam jak napisałas ze bedziesz chyba do mnie bez Agatki przyjezdzac a to dobre hahahhhaaha :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: nie no cos ty nie ma mowy w ogóle a tak w ogóle to chciałam ci pwoedziec ze Twoja Agatka np. ma zobacz ząbki i to od kiedy juz a Amelcia nie ma zadnego i sie nawet nie zapowiada hi hi hi
A WLASNIE CO DO ZABKOW wiecie co wyczytałam w jakiejs gazecie u mojej szwagierki, ze dzieci ktore maja szybko ząbki pozniej zaczynają raczkowac czy chodzic bo to wapno potrzebne do zabkow czy do kosćca rozklada sie pół na pól jednym idzie w zęby szybciej a pozniej chodza a inne znow szybciej np. raczkuja czy chdza ale pozniej dostaja zeby więc juz sie nie martwię tym hi hi a przyznam ze troszke sie martwilam ze jeszcze nic a nic jej sie nie robi z tymi ząbkami
HEKKATE ALE SUPER PEłZACZKA MASZ W DOMKU slicznie Danielek pełza a własciwie nawet juz raczkuje i tak słodko tą dupcie do góry podniósł brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
EVE ale świetny aparacik masz no no no superasny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ASIAM_26 no włąsnie ja juz nie wiem jak mam ja przekonac do tych kaszek :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tylko lubi tą ze słoiczka hippa z jabko-gruszka lub z banankiem i nawet cos ostatnio mało owockow je tak zje bo zje kurcze ale za to wcina spore porcje obiadkow i pije mleczko nan chętnie no i lubi kleik ryzowy hi hi ;)
No i wage ma tez dobra wiec pół biedy

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 wrz 2007, 18:22

dziewczyny superasne foteczki!!

[ Dodano: 2007-09-25, 18:23 ]
dzieki Karolas... :ico_wstydzioch:
caly czas siedze i studiuje instrukcje hihihi

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

25 wrz 2007, 19:01

EVA_1977 ja tez miałam wielka i nadal wsumie mam radoche z naszej kamerki, studiowała i studiowałam hi,hi hi jeszcze spro nie wiem ale ogromnie sie ciesze ze udało mi sie namowic meza na jej zakup hi hi takze rozumiem ze sie cieszysz z aparatu no i super on jest

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 wrz 2007, 19:12

Karola rozumiem cie...
ja tez ze wzgledu na super jakosc filmikow wybralam ten aparat

w moim starym tez mialam nagrywanie
ale to co ten potrafi to tamten byl przezytkiem
okij juz nie mecze was moimi wywodami hihihi na temat tego aparatu
ale coz bardzo sie z niego ciesze :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

25 wrz 2007, 20:25

CZEŚĆ CZOŁEM ...

No w końcu dotarłam do kompa :-D ale się dziś uchodziłam. Pomagałam bratu kołacze roznosić weselne ...ale będę mieć figurę od tego ganiania :ico_oczko: :ico_brawa_01:

anilewe Zdrowia, zdrowia dla mężusia Twojego życzę ... oby się szybko wykurował i nie pozarażał wszystkich!

Jesteście kochane że tak umiecie doradzić. Dziś próbowałam kompociku z jabłuszek dać małemu- krzywił nosem ale wypił łyżeczką 30 ml... jakiś sukces jest. Jutro spróbuje z brzoskwinek ugotować, może bardziej mu zasmakuje ... na szczęście mam je w ogrodzie i nie musze lecieć do sklepu!

Hekkate Oj..Ciebie też niemoc dopadła? Kochana kuruj się i oby głosik szybko powrócił do "normalności".
Ale masz zdolniachę - ładnie pełza ! Mój Wojtaś pełza...myślałam, że jest w tym świetny ..ale nie jest. Danielek jest rewelacyjny!

Magdzinka Ale zuch dziewczynka z Joasi, że nie bała się lekarza :ico_brawa_01: Bardzo się cieszę, że wszystko już dobrze! Ładne foteczki. Ale uroczo Malutka wygląda na tej huśtawce!

Aparat no i kamerka :ico_placzek: My nie mamy aparatu i jestem zdana na łaskę i niełaskę mojego braciszka ...cóż może się i my kiedyś takiego sprząta dorobimy :-D :ico_oczko: ..kamerki też nie mamy...ale zacofanie :ico_oczko:

Dorotka Ja też pocisłam- że tak powiem brzydko :ico_wstydzioch: - małego babci i też się wybrała na zakupy... Kupiła Wojtusiowi czapę na zimę, spodenki i dwie pady bluz!

Ja się w przyszłym tygodniu na ważenie wybiorę bo teraz nie ma na to czasu. Ciekawe ile mierzy i ile waży mój Wojtuś. Bardzo ładnie waży Twoja mała ... :-D :ico_brawa_01:

Też dziś miałam maraton sprzątania ...tyle, że okna mi jeszcze zostały!

Karolas :-D :-D :-D Jacie gacie !!! Amelka już na nocniczku siada :ico_brawa_01: No rewelacja, naprawdę jestem pod wielkim, pozytywnym wrażeniem. BRAWO !!!!! Też słyszałam, że ząbkujące dzieci później raczkują ...coś w tym jest!

[ Dodano: 2007-09-25, 20:27 ]
No właśnie, co z mamcią?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości