Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

17 mar 2007, 14:23

:ico_prasowanko: :ico_prasowanko: :ico_prasowanko: nienawidze
zaprosilam moja mame jutro na kwke wiec mi wyprasuje..ale ze mnie spryciula :ico_brawa_01:
Matus wlasnie zasnąl..troszke dziwna pora dla niego.....chorowinka moja

justuna ale Adusia ma extra zabawkownie....... :-D

Mati dzis zaczął wstawać...kilk razy wczesniej udawalo mu sie ...ale dzis to juz rewelka...chwyta sie byle czego i hop.....do góry.....moment i juz stoi......

tak sie tez zastanawiam nad kojcem..tzn ja to raczej bede traktowala jako łózeczko turystyczne..bo zaczyna sie sezon wyjazdów...takie lozeczko ponoc bardzo szybko sie sklada..a chcialabym aby Mati..gdziekolwiek pojedziemy mial swoje miejsce dp spania
nie wiem musze to przemyslec....wejde na alegro..zobacze ile takie cacko kosztuje
pa

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

17 mar 2007, 16:07

czesc dziewuszki jak tami mija sobotea? ja wlasnie wrocilam ze szkoly padnieta troszeczke na dodatek brzydka pogoda a tu nikogo w domu nie ma :ico_szoking: fajnie cisza spokoj ale juz mi sie teskni za moja kruszynka :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-17 ]
nadrobic to co napialyscie znowu nie jestem w stanie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

17 mar 2007, 17:29

hej dziewuchy dalej zdrowiec mi tu i zarazac ale dobrym humorem i samopoczuciem u nas juz w miare ok malemy katar przechodz ia zebow ani widu tylku slychy ......jak mu sie maruder wlaczy :ico_olaboga: co do zdjec to nie mam tego fotosika juz kiedys probowalam z pomoca izy ale ja cielok komputerowy jestem i nie idzie:)
diem ewentualnie na maila ci cos przesle .....teraz jestesmy na etapie nagrywania malego jak siada ale jakoss sprytnie mu to idzie i nie mozemy go uchwycic:)

wisniowamamo pytalam tam w ktoryms poscie czy igorek sam tak ladnie juz siedzi? na tym samochodzik/ bo nasz to jakos niezdarnie :ico_olaboga:
a moze do tabelos dopiszemy kategorie raczkowanie i wstawanie? no a wygra pewnie antos w chodzeniu :ico_brawa_01:
buziaki zajrze pozniej :ico_haha_01:

[ Dodano: Sob Mar 17, 2007 16:33 ]
diem pitus mial goraczke tylko jedno popoludnie takze mysle ze to przez zebole bylo a tak to poza maruderem i babolkami to prawie okaz zdrowia

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 mar 2007, 17:54

No witajcie jestem na chwilke,
Maggie wiesz my na poczatku tez spalismy pod jedna koldra ale moj maz zrezygnowal bo ja niby za duzo koldry zajmowalam hehe i sciagalam z niego a teraz mamy osobne ja mam taka fajna gruba pierzynke i dzisiaj w nocy podobno moja pierzynka byla na ziemi a sciagla koldre od meza i kapnal sie ze mam jego koldre bo mu zimno bylo i musial wziasc moja no ale takie uroki a ja o niczym niewiem hehe
Pozatym to u mnie ok,bylismy dzisiaj na malych zakupach i tesciowa przyszla sie mala zajac o boze jak ja jej nie cierpie.... ale to dluga historia i musialabym zmienic watek i wejsc na Tesciowa ah tesciowa ale poki co jestem tu z wami i klikam hehe.
Iza ja tez nie znosze prasowania no ale nikt niestety nie zrobi tego za mnie heh
Justyna fajne fotki fajny zabawiak malej Adusi ja tez musze cosik podobnego wymyslec
Kaola zycze ci milych urodzinek i ten przepis wiesz jako podzielisz sie co nie hihi
A moja Nicosinka jest teraz w swoim chodziaczku i chodzi i mamy ubaw bo tylko by sciagala ze stolu obrus i wogule smiesznie jest,ok ide na kawusie to znaczy capucinko bo kawy to nie lubie za bardzo tak juz mi zostalo po ciazy w ciazy to pilam tylko capucinko no nic milego dnia jeszcze zycze i buziaczki zajrze pozniej pa

[ Dodano: 2007-03-17 ]
Ok jeszcze na szybcika wkleje wam pare zdjec malej jak sie bawi w swoim chodziaczku
Obrazek
Obrazek
Obrazek
No i jeszcze takie jedno ...
Obrazek
Ok a teraz to juz uciekam i ciesze sie ze mam takie fajowoe forum bo pamietajcie ze to forum tworzymy my Superrr :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

17 mar 2007, 18:13

Hello...
Czy mogę się dołączyć do pogaduszek zeszłorocznych letnich mam ??
Nasza Ziunia urodziła się 28 czerwca ...
Właśnie mała śpi a ja buszuje po tik-taku :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 mar 2007, 18:25

cześć kochane mamuski, my własnie wrócilismy i troche grillujemy na ogródku, bo ładna pogoda a mielismy ochote na kurczaczka z grilla :ico_oczko:

justyna25 pisze:Kojca nie mamy ,zastanawiamy się nad kupnem ale sama nie wiem czy warto

Justysia, ja tez się zastanawiałam nad kupnem kojca, czy warto czy Antoś zechce w nim przebywac :-D bo każde dziecko inaczej...byli tacy którze odradzali i tacy którzy polecali, no i w końcu kupilismy i powiem Ci ze jesteśmy bardzo zadowoleni, wszyscy troje. Antoli bawi się w nim chętnie, no oczywiście bywaja dni że tylko rączki, ale to teraz to ząbkowanie :ico_noniewiem:

Jesli chodzi o katarek to mój miał moze ze dwa razy i ja polecam przede wszystkim maść majerankową, oklepywanie i na noc zwilżone powietrze, ja kładłam poprostu mokry ręcznik na kaloryfery, (diem, w UK jest taki syrop, TYXILIX , polecam :one: ) no i gruszeczka do "odciągania" katarku :ico_oczko:

iza pisze:Mati dzis zaczął wstawać...kilk razy wczesniej udawalo mu sie ...ale dzis to juz rewelka...chwyta sie byle czego i hop.....do góry.....moment i juz stoi......

:ico_brawa_01: dla Mateuszka za wstawanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no to hop siup i juz niedługo zacznie biegac :ico_oczko:
iza pisze:ak sie tez zastanawiam nad kojcem..tzn ja to raczej bede traktowala jako łózeczko turystyczne..bo zaczyna sie sezon wyjazdów...takie lozeczko ponoc bardzo szybko sie sklada..a chcialabym aby Mati..gdziekolwiek pojedziemy mial swoje miejsce dp spania

tak, to właśnie kolejna zaleta kojca, my tez mamy zabrać kojec jak bedziemy jechać do Polski, bo tam Antos nie ma łózeczka, a składa się w mały pakunek , my dostalismy tez specjalne torbę na suwak do kojca.
[size=150]iwonka, najłatwiejszy do fotek jest www.imageshack.us załączasz fotkę i kopiujesz pierwszy kod pod zdjęciem[/size]

[ Dodano: 2007-03-17 ]
Kristi, to widzę ze mała Nicole radzi sonbie świetnie w chodziku :ico_oczko:
A jak długo używa go dziennie...?
[size=150]witaj elwira22[/size] zapraszamy do pogaduszek o dzieciaczkach :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

17 mar 2007, 18:39

Moja Ziunia też śmiga już w chodziku...a jaki jest krzyk jak się ją wyciąga np do jedzenia...
strasznie się jej to podoba,bo lata wszędzie tam gdzie chce... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

17 mar 2007, 18:46

elwira 22 witaj razem ze swoja kroszynka ale super podaj wymiary a my (tzn kaolka nasz gadatliwa ) mala do tabelos desperados wklejos :ico_smiechbig: i zobaczymy moze na podium stanie ? musisz podac wymiary wage zabki i i date ur ....i chyba wszystki jakby co to kaolka ci napisze:)
maggie jak klikne na to to robie przegladaj tak ....a pozniej jaki rozmiar fotki robie?
poratuj dobra kobieto:)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla matusia to sie nam chlopak rozwija ze hej ......zabki do przodu i nonono do gory :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mati prosze cie pogadaj na gg z moim lulkiem bo on cos w tyle pozostal ... :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 mar 2007, 18:46

elvira22 witaj :ico_haha_01: i zagląda do nas :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

17 mar 2007, 18:49

Obrazek

[ Dodano: Sob Mar 17, 2007 17:50 ]
hurrra wkleilam zaraz podam nastepne maggi dzieki za rady:)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość