julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 wrz 2007, 18:58

dokladnie zubelku ja sie z tym zgadzam w 100%

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 wrz 2007, 19:11

zubelek, jakie pol roku? my bylismy tu pol roku to juz mielismy kase odlozona no i mieszkanko fajne i wszystko w mieszkanku nasze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 wrz 2007, 19:16

SANDRUSIA)), właśnie,ja mam nadzieję,że Boże Narodzenie będziemy już razem spędzać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 wrz 2007, 19:22

ja mam 22 i wlasnie srednia wieku sie w sumie potwierdza!!! Bardzo duzo jest po 25 roku zycia!!! ja tu mam tylko jadna kolezanke mlodsza, zadnej w swoim wieku tylko same starsze odemnie minimum 3 lata:) dlatego ylam ciekawa:)

[ Dodano: 2007-09-25, 19:23 ]
byłam mialobyc :-D

[ Dodano: 2007-09-25, 19:24 ]
tzn chodzi mi o Polki :-D

Awatar użytkownika
Agniesia21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2007, 19:44

25 wrz 2007, 19:49

Cześc laski dawno zie nie odzywalam :ico_sorki: :ico_wstydzioch: aż mi glupio czasami probowalam Was nadgonic ale jak wracam z roboty to nie wiem nawet ja sie nazywam :ico_haha_01: . Ostatnio Sandrusia mnie pogoniła do pisania :-D .
Dzisiaj nie pracuje bo mi dzidzius narobił strachu ze juz chce wyjść na świat i mnie wygnali do domu :-D . Spakowalam walizy i czekam ale na razie spokój i mam czas zeby cos popisac i na :ico_kawa:. :-D .
Nie doczytalam jeszcze wszytskiego :ico_wstydzioch: ale mam nadzieje że nadrobie.
Mróweczka ja mam 27 lat (niestety juz staruszka ze mnie :-D ) wiec średnia sie sprawdza hi hi
Zubelek ja tez jestem z Belfastu i jak juz bedziesz tutaj to zapraszam do siebie, bedziemy sąsiadkami bo ja mieszkam na ulicy obok :ico_brawa_01: :-D. Nic sie nie przejmuj juz nedlugo bedziecie razem z mężem napewno jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

A teraz sie biore za czytanie bo jestem jakies 60 stron do tyłu :ico_szoking: :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

25 wrz 2007, 20:01

cześć dziewczyny!
troche do was zajrzałam od mamy z pracy, bo mnie z kolei jakiś pracoholizm dopada, poważnie, i wyszłam pół godziny wcześniej do świetlicy, mało tego, coś mi odbija, bo zaczynam szukać jakiejś pracy na weekend jeden w miesiącu :ico_puknij: to już sie zaczyna robić chore, nie wiem w ogóle o co mi chodzi, kuba twierdzi, ze podświadomie chce zarabiac tak jak on, ale mi sie wydaje, ze ja mam jakies prymitywne pobódki, po prostu chce więcej i więcej :ico_olaboga: nie jest to normalne, bo już teraz nawet nie ruszam tego co zarobie, a jeszcze bym chciała :ico_olaboga:
naprawde to zaczyna byc dla mnie problemem :ico_noniewiem:
no to tyle marudzenia, mam nadzieje, ze mi przejdzie, kowalus twierdzi, ze mi z głowy kase wybije...zgadnijcie czym :-D
Mróweczka, ja należe do starszyzny wątku, 28 wiosen na karku :-D
Agniesia21 pisze:biore za czytanie bo jestem jakies 60 stron do tyłu

no to powodzenia, zrób jakieś kanapki, bo szybko od kompa nie odejdziesz :ico_oczko: ja mam problemy z doczytaniem po weekendzie... :ico_oczko:
Fela własnie też mi sie wydaje, ze taka terapia wstrząsowa na pampersa najlepsza, ale u mnie ten problem, ze lenka u babci do 16, więc dla niej pielucha wygodzniejsza :ico_noniewiem: może zrobie małej jakiś przyspieszony kurs i zaczne w weekend :ico_oczko:
kiecki super, ta pierwsza bomba!!!

musze dac lence leki, zaraz poodpisuje :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-25, 20:08 ]
no i tyle mojego pisania, bo lenka teraz chce klocki układać, a do tego potrzebuje służby :-D czyli mnie, bo kuba aktualnie sie moczy w wannie :ico_oczko: jakie ja mam życie... :ico_oczko:
a jeszcze mi sie przypomniała, ze u nas pęd na kase rodzinny, bo w londynie kuba miał zaawansowaną funtoze, a teraz mnie dopadło, tylko w innej walucie :ico_haha_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

25 wrz 2007, 20:12

Agniesia21, dobrze ze jestes nie czytaj moze wszystkiego tylko ostatnie strony mam nadzieje ze dziewczyny ci wybacza :-D ja musze zmykac na jazdy lece papa trzymac kciuki zebym kogos nie rozjechala :-D
kaasiaa79, moze ty poprostu pracocholiczka jestes wiesz od wszystkiego mozna sie uzaleznic :-D ja mam dobra rade pomysl o nas ze nie wolno ci nas zaniedbac :ico_nienie: no chyba ze nam spore odszkodowanie zaplacisz jak tyle bedziesz zarabiac a mysle ze do tego cie nie naklonie :-D wiec musisz tu z nami zostac i zadnej roboty wiecej :ico_nienie: :-D

Awatar użytkownika
Agniesia21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2007, 19:44

25 wrz 2007, 20:27

kaasiaa79 pisze:kowalus twierdzi, ze mi z głowy kase wybije...zgadnijcie czym
to sie u Ciebie miły wieczorek zapowiada :-D
SANDRUSIA)) pisze:nie czytaj moze wszystkiego tylko ostatnie strony mam nadzieje ze dziewczyny ci wybacza
:ico_sorki: chyba tak zrobic bo nigdy nie nadrobie :ico_haha_01:
SANDRUSIA)) pisze:trzymac kciuki zebym kogos nie rozjechala
napewno nie jest z Ciebie taki pirat drogowy zebys ludzi rozjeżdzała :ico_haha_01: :ico_oczko: powodzenia

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

25 wrz 2007, 20:31

kasia pracocholiczko :ico_szoking: widze ze niezly spadek dla corki szykujesz :ico_oczko:

oj musze spadac
lucy kochana zdrowiej szybciutko

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 wrz 2007, 21:20

Zubelek a Twój mąż pracuje?????
o matko !!!! mój misiek od paru dni dostaje spazmę przed spaniem nie wiem dlaczego :ico_olaboga: za nic nie moge go uspokoić, moze go brzuszek boli???? ale jak nie miał kolek to myśle ze teraz tez nie ma
Mróweczka ale boska fotka :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość