madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

26 wrz 2007, 09:03

mz74 pisze:dzieki, ale brzuszek tez Wam sie podoba... nie tylko spodnie??


brzuszek dużo ładniejszy :ico_brawa_01:

Monia daj znac po wizycie u lekarza.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

26 wrz 2007, 11:55

mary pisze:Fajnie, fajowo jestem bardzo szcześliwa!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super się czyta jak ktos tryska optymizmem :-D

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 wrz 2007, 12:32

czesc dziewczyny pogode to mamy dzis okropna widze ze niektore z was sprzataja ja mam takiego lenia nic mi sie nie chce gdy bylam w ciazy z Julka to juz pralam otym czasie ubranka i codziennie uklafdalam w 7 mc juz wozek stal a teraz nic mi sie nie chce ubranka dalej leza w workach a nowych jeszcze nie kupilam a musze cos na zime kupic bo po jullce mam najmniejsze rozmiary na lato bo ona lipcowa panienkajedyne co zrobilam to miejsce w szafie na te ciuszki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

26 wrz 2007, 13:06

Hey! ale duzo piszecie ostatnio - ja tak mało czasu mam i jak wpadam na 5min nagle sie robi z tego pół godziny albo i godzina jak chce wszystko przeczytac!

Jade zaraz po mojego chłopa - naresczie! Bedziemy całe dwa tygodnie razem :ico_placzek:


jestem szczesliwa choc jednoczesnie smutna ze tak krótko!


no uciekam - prosto od kompa do samochodu i do katowic na lotnisko!


Buziaczki dla Was kochane!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 wrz 2007, 13:14

Marcia,

POWODZENIA!!! I samych milych chwil spedzonych razem!!! Fajnie ze sie wreszcie zobaczycie!!! Wykorzystajcie ten krotki czas na maxa!!! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

26 wrz 2007, 14:44

Hej hej :-)
Nio i jestem.Własnie wróciłam od lekarza i wszystko super :-) Widziałam moja kruszynke leży juz główką w dół i się rusza na całego :ico_brawa_01: Jest taka kochana,normalnie jestem taka szcześliwa,że az chce mi się płakć :ico_puknij: Szyjka w porządku,a i za tydzień muszę zrobić badnia na glukozę,a myślałam,że mnie to ominie hehe :-) Ale co tam,najważniejsze,że wszystko dobrze :ico_brawa_01: Odebrałam również wyniki moczu i nie ma ani jednej bakterii,także kochane do końca ciąży wszystkie pijemy żurawinkę hihi
No i lekarz pogratulował mi wkroczenia w trzeci trymestr,bo obliczył,ze jestem już w 27 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
madziarka81 pisze:Fajnie, fajowo jestem bardzo szcześliwa!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super się czyta jak ktos tryska optymizmem :-D

Ja też lubię taki optymizm :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Marcia bardzo się cieszę,że wraca twój mąż tak długo czekałaś :-) ,normalnie nie wypuszczaj go z ramion kochana :ico_oczko:

Całuje Was mocno papa

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 wrz 2007, 14:53

Monia,


Ciesze sie razem z Toba!! Super, ze wszystko w porzadku z Malenstwem!! ..... ja mam glukoze w piatek.... moze jakos przezyje!!
Mam nadzieje, ze mnie tez zurawinka pomogla i bede miala lepsze wyniki niz ostatnio.

Buziaczki

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

26 wrz 2007, 15:31

mz74 pisze:Monia,


Ciesze sie razem z Toba!! Super, ze wszystko w porzadku z Malenstwem!! ..

Gosiu :ico_buziaczki_big:

A co do glukozy to lekarz mi coś mówił,ze nie trzeba iśc na czczo,alew nie jestem pewna :ico_noniewiem:,ciąża odbiera mi pamięć hihi
mz74 pisze:ja mam glukoze w piatek.... moze jakos przezyje!!

Gosiu przeżyjesz ,damy radę zobaczysz :ico_sorki:

Zapomiałąm jeszcze dodać,ze od oststniej wizyty przytyłam 3kg,czyli od początku ciązy 8kg na +,więc chyba nie jest źle :ico_noniewiem: :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 wrz 2007, 15:37

monia26 pisze:Zapomiałąm jeszcze dodać,ze od oststniej wizyty przytyłam 3kg,czyli od początku ciązy 8kg na +,więc chyba nie jest źle :ico_noniewiem: :-D


Mysle, ze calkiem w porzadku z Twoja waga, ja chyba troche wiecej. Na ostatniej wizycie mialam juz ok. 9 kg na plusie :ico_olaboga: w przyszlym tygodniu zobacze ile mi jeszcze przybylo kg..... :ico_oczko:

Czy ktos wie, czy glukoze robi sie na czczo???

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

26 wrz 2007, 15:38

Monia mi lekarz powiedział zeby zjesc śniadanie , po godzinie wypic glukoze i po pół godzinie pobrac krew.

Super ze wszystko w porządku :ico_brawa_01:

Później napisze wiecej bo własnie idziemy na spacer całą rodzinką hehe :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość