Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 wrz 2007, 08:39

Fajowe fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Doris to ty jesteś harcerką z zamiłowania ??? Mam koleżankę, która kiedyś należała do harcerstwa - nigdy jakoś nie mogłam zrozumieć jej pasji :ico_oczko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

27 wrz 2007, 08:42

kamizela pisze:Doris to ty jesteś harcerką z zamiłowania ??? Mam koleżankę, która kiedyś należała do harcerstwa - nigdy jakoś nie mogłam zrozumieć jej pasji

No jestem harcerką i powiem Wam, że jak już się w to porządnie wkręciłam, to nie jest łatwo z tego wyjśc.
Kamizela, moze gdybys pojechala w mlodosci na oboz i chodzilabys na zbiorki to bys zrozumiala jej pasje

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 wrz 2007, 08:45

:554: Ja jestem za wygodna-nocowanie w namiocie, siusiu pod krzaczkiem ha ha - :ico_nienie: :ico_nienie: Ale fajnie, że masz swoją pasję :ico_haha_02:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 wrz 2007, 08:49

Witajcie

Doris super, fajowe zdjecia, ale sie Kini namnozyło cioc i wujków :ico_brawa_01: ale i tak podziwiam ze na obóz harcerski ja zabrałaś, jeszcze taka maleńka, ale widze po zdjęciach ze zadowolona była :-D

zbora, kleik łyżeczką????????pierwsze słysze, to ile ty tego sypiesz??ja zawsze daje 3 miarki od mleczka do mleczka, czy robie go 120 czy 140 i nie wyobrazam sobie az takiej wody podawac łyzeczką, przestań...
Mi sie wydaje ze skoro to ma zagescic mleka to powinno sie to pic jak mleko.....
Moze sikorka ma racje przegłodź ją troche to wtedy wydudni wszystko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

27 wrz 2007, 08:51

A DZIEń DOBRY ..a mi synol zrobił niespodzianke - obudził sie za 5.55 :-D az w szoku byłam !! no ale potem i o 7 :-D wiec cycowanie było 6 i 7 , teraz lezy pod grajka i zaraz bedzie szedł spac ..a ja spokojnie dopije kawusie :-D
co do cycowania - mam czasami ochote go tylko znowu cycem karmic ... ale jak ma sie meczyc ..i krzyki odstawiac :ico_olaboga: a z drugiej strony - jak czytam te mądre książki i artykuły - to piszą , żę duże dzieci - trzeba wczęsneij dokarmiać :ico_noniewiem: i człowiek głupieje ... ale pewnie spróbuje tylko cycem znowu przez cały dzień i zobaczymy ..jak soboie przypomne , ze miałam doscyc karmienia cycem - a teraz to bym tylko chciała ..jeszcze długo :-D bo taki mój synalek jest przez to :-D
mój Duzy dotarł do Karpacza ... oczywiscie pobładzili - bo prowadził ich skrótami :ico_puknij: co oni mojego męża nie znaja :-D jaa sie go pytam gdzie sa - co mijali -a o: no drzewa, drzewa, drzewa, jakąś skode :-D
jak sie go pytaja chłopaki czy zna ta droge - czy pamięta napewno
a on im no! była taka biała z paskami na środku :ico_puknij: :-D cały Duży :-D
jak wracła z szczecina - do wa-wy -to przez malbork i nidzicę .... spójrzcie na mape ...koszmar .... hyhyhyh no kocham tego mojego męża - czubek, bo czubek ale jaki kochany :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

27 wrz 2007, 08:52

ladybird23 pisze:ale i tak podziwiam ze na obóz harcerski ja zabrałaś, jeszcze taka maleńka, ale widze po zdjęciach ze zadowolona była

Zabrałam ją tylko dlatego że miałam załatwioną przyczepe kempingowa, mialam doprowadzony rpa do obozu i w ogole w razie czego, to nawet bym mogla w domku spac z nia. wyobrazac sobie to: wchodzici do malej przyczepy kempingowej takiej zapiekanki a tam widzicie mikrofalowke - w srodku lasu :ico_haha_01:

Ja wczoraj kupiłam małej kleik ryzowy i daje jej teraz to mleczka zeby zagescic troche. Może zborze chodzilo o kaszke...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

27 wrz 2007, 08:57

Doris - super zdjęcia!!!! a mała Kinia - to twoja córa!!! wypisz wymaluj!!!!
no włąsnie Zbora - co ty wyczynaisz z tymi kaszkami i kleikiem ????ja do kaszy daje - jak z tyłu napisane - na 150 ( malinowej - bo banaowe 130 ) 3-3,5 łyzek DUZYCH i jest gęsta kacha - na łyżeczke - kleiku nie daje - mój wcina wszystko :-D
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2007, 10:14 przez Gosia A, łącznie zmieniany 1 raz.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 wrz 2007, 09:35

gosia to ty konkret gestą kache robisz, ja daje 3,5 łyzki...i wydaje mi sie ze juz jest gesta :ico_noniewiem:

Ja jak byłam mała tez jeżdziłam na obozy ale zuchowe i zawsze sie swietnie bawilismy, lubiłam jeżdziż, ale w sumie im byłam starsza tym bardziej wygodna i tak jak kamizela, nie nadaje sie na namioty i takie tam. Arek sie czasem wkurza bo znow chetnie by pojechał pod namiot, ale jak on to mowi z zona paniczka nici z tego... :ico_haha_01:

Wiecie co jak słysze ta piosenke z reklamy tele 2 " good morning" to od razu :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

27 wrz 2007, 09:39

ladybird23, - tak jest napisane z tyłu na kaszce - robie według przepisu - poc to napisali - tak jak na mleku - ja karmię tylko łyżeczka - nie prze butle

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

27 wrz 2007, 09:43

Gosia A, ja tez robie z przepisu tyle ze moja Kinia nie zjada 150ml kaszki dlatego robie 60ml i tylko dwie lyzki stolowe

Gosia A pisze:Doris - super zdjęcia!!!! a mała Kinia - to twoja córa!!! wypisz wymaluj!!!!

wlasnie wszyscy mowia ze do taty podobna, a po mnie ma tylko nos... ktorego nie cierpie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość