Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

26 wrz 2007, 21:31

dziewczynki dzieki za rady! ale ja pionizuje go i odbije mu sie i znowu zaczyna przerazliwie plakuniac, wiec chodzimy po pokoju w te i we w te i probujemy go uspokoic no to chwila jest spokoju i znow lelelele wiec do cycka i minutke possie i znow -koszmar! No i tak sie ja denerwuje adrenalinka wstrzymuje moze wydzielania oksytocyny no to wtedy mniej mleczka no i Kubus placze. Juz sama nie wiem! Naczytalam si ejuz tyle ze juz mnie glowa boli. :ico_olaboga:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

26 wrz 2007, 21:39

Aagaa jak ty się denerwujesz to i dzidzia i z pokarmem kłopot
może spróbuj go pokarmić na leżąco
aha, czasami nie wystarczy jedno odbicie, może musi się odbić kilka razy (ja miałam z Tadziem kiedyś tak, że 4 razy mu się odbiło a na koniec jeszcze ulało i dopiero spokojnie mógł jeść dalej)

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

26 wrz 2007, 21:46

Witajcie! Co to jest ta szczepionka potrojna skojarzona, czy to jest ta platna? My dzisiaj bylismy na szczepieniu ale wzielismy ta nieplatna czyli 3 uklucia. masakrajeszcze takie niemile babki.Damian wazy 6200 i jest zdrowy na szczescie. Chociaz i tak nie mam zaufania do tych naszych medykow. Maly troche niespokojny byl przez caly dzien ale teraz slodko spi. A wszystkie dzieciaczki przepiekne.

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

26 wrz 2007, 21:49

malhyn chodzi oczywiście o tą płatną Infanrix

[ Dodano: 2007-09-27, 08:30 ]
dzień dobry panieneczki

witam o paskudnym poranku

u nas klasycznie nocka przechodzona co 2 godzinki
a na dodatek Tadziowi chyba wykluwa się pierwszy ząbek :ico_szoking: na dole (pakuje łapki do buzi, zaciska dziąsła na cycu, a jak włożę paluszek to coś wyczuwam lekko wystającego w dziąsełku), ale to przecież niemożliwe, to za szybko by było

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

27 wrz 2007, 10:34

Ja również się witam :ico_brawa_01:
Basiu na czerwcówkach u Frydzy mała też już zaczyna ząbkować, a jeszcze nie ma 3mcy. Każde dziecko jest inne. Moja też pakuje rączki do buzi i ostatnio miałam dwie ranki na sutkach, a nigdy wcześniej nie było problemu z ssaniem. Może też ją swędzą dziąsełka :ico_noniewiem: Muszę przebadać tą sprawe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

27 wrz 2007, 10:47

hello, u nas tez pogoda pod zdechłym azorkiem, mi pomału chorupsko przechodzi, chociaz na pełen powrót do zdrowia to mi przydzie jeszcze poczekac
Aga ja ostatnio czytałam ze 2 miesięczne maluszki zaczynają być straszne ciekawe świata i jak się tylko troszke najedzą, to już ich cycek nie interesuje tylko otoczenie, wiec tam radzili zeby karmic maluszka zawsze w tym samym miejscu zeby nie dostarczac mu nowych wrażeń i jeszcze pisali zeby zrobić maluszkowi przerwe pobawić się z nim troszke a później spróbować ponownie go przystawić do piersi, zycze powodzenia :-D
Basiu a co z ta szczepionką jest nie tak, bo mój maluszek był własnie zaszczepiony szczepionka 3 w jednym :ico_noniewiem:
A mój maluch dostaje witamine D3 i jakiś zestwik Cebionmulti ale nie wiem czy tam jest witamina k, ale mi się wydaje ze ajk sie mamuska dobrze odrzywia to się nie ma co martwić bo maluszke dostaje wszytskie witamini które potrzebuje :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

27 wrz 2007, 10:51

Hejo.

Ja już po wizycie u dentysty. Wycierpiałam ale mam z głowy na 2 tygodnie.

Wyjeżdżamy w góry. Na syrenie ( jak Jaś znów w nocy da czadu to nas wywalą z pensjonatu ). Wracamy w niedzielę, ale wyładowani jesteśmy jakbyśmy wracali za rok. Pa, pa!

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

27 wrz 2007, 10:58

a z tymi zabkami to mogą juz wyrastać w 3 miesiącu, ale chyba nasze maluszki są już na taki etapie, bo mój maluch teraz wszystko wkłąda do buzi :-D począwszy od paluszków po wszystko co sie znajdzie w zasiegu buzi :-D

[ Dodano: 2007-09-27, 11:24 ]
Basiu to życze udanego wyjazdu i odpoczynku :-D

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

27 wrz 2007, 11:59

Aga ja miałam to samo mimo że dokarmiam butlą. Nie przejmuj się to potrwa jakieś 2- 3 dni i minie. U Szymonka było tak samo jak miał ok. 2 mies. widocznie taki wiek.wyczytałam że to normalne bo do dziecka zaczynają docierać wszystkie bodzce zewnętrzne, jego wszystko interesuje i zarazem denerwuje.Sprubuj przy karmieniu wyciszyć telewizor i zrobić półmrok w pokoju żeby go nie rozpraszało może pomoże

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

27 wrz 2007, 12:08

Hej dziewczyny no u nas juz zaczyna sie temat zabkowania :ico_szoking: Ale to wszystko szybko leci :ico_szoking: A dopiero bylysmy w ciazy,wiem przeszlosc
Basiu szok :ico_szoking:
Basiu udanego wypoczynku :-D Moze tam sobie oddychniesz.
Ja wczoraj powiedzialam mojemu ze w tyg. choc raz musze zostawic go z mala i miec czas dla siebie.Zdziwil sie bardzo i dostal takich oczu :ico_szoking: Oczywiscie tylko na kilka godzinek ale i tak mial takie oczy :ico_szoking:
A u nas pogoda straszna.Mozna tylko spac i Juli to czyni :ico_noniewiem: Zimno,ciemno i pada :ico_placzek: Do nonono :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości