Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

27 wrz 2007, 15:41

co do odgłosów to Pan Bułka już gaworzy na całego = wydaje piski , kwiki, a-gu, a aaaa i inne takie sylaby...
śmieje sie bardzo czesto = miny robi super, ale nie mam jakoś okazji na zdjęcie to uchwycić!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

27 wrz 2007, 15:45

No i po szczepieniu. Emilka była dzielna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nawet pan doktor był w szoku bo dziś nie płakała jak ją badał. Pierwszy raz, jak do niego chodzimy była taka grzeczna. Przy szczepieniu zapłakała jak było ukłucie ale poza tym ok. Teraz też jest w porządku nie to co poprzednim razem, że nie chciała zejść z rą i cały czas płąkała. Dziś się łądnie bawi i "rozmawia" z tatusiem. Nawet juz miała drzemkę :-D :-D :-D :-D :-D

przez ostatnie 3 tygodnie przybrała 910g i waży już 5650g i ma 58cm :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: także dołożenie butelki było dobrym rozwiązaniem bo przedtem ewidentnie niedojadała i dlatego mało przybierała i często płakała. Teraz jest już bardzo grzecznym dzieckiem. Tylko jak jej kolki dokuczają to trzeba ją nosić i uspokajać.

A ja się jeszcze pochwalę że od porodu żrzuciłam już 18kg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: I już coraz mniej do zrzucenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A za chwile idę do szkoły rodzenia bo położna dzwoniła że jest wykład z logopedą a jak ja była w ciąży to takich zajec jeszcze nie było. Więc Emi zostanie z tatusiem a mamusia i dzie na wykład i na krótkie ploteczki z innymi mjamusiam z którymi wcześniej ćwiczyła jak dzidziusie były jeszcze w brzuszkach.

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

27 wrz 2007, 16:00

Witam, my też byłyśmy dziś na szczepieniu. A po nim nastąpił sajgon w domu.... Przez 3 godziny z małymi przerwami mała darła się w niebogłosy, nic nie było w stanie jej utulić, ani przytulanie ani cyc no dosłownie nic...... Teraz usnęła nie wiem czy ze zmęczenia czy po prostu przyszła na nią pora...... Pierwszy raz coś takiego nam się zdarzyło.....
A pani doktor zważyła Natalkę i ma już cale 5360 do tego 65 cm!!!Obrazek
asiula26, gratulacje zgubionych kiloskówObrazekja też już straciłam prawie wszystkie....Obrazek co do tv to ja też najchętniej oglądam tvn styleObrazekpraktycznie jak już włącze ttelewizor to leci tylko to... I jest mi wszystko jedno co za program właśnie nadają wszystkie mi pasują, no może poza MAja w ogrodzieObrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 wrz 2007, 16:11

asiulka brawa dla dzielnej emi!!! super sie spisala!!! i pieknie rosnie!!! ciesze sie bardzo, ze emilka juz spokojniejsza i ty taka weselsza..
zycze milych ploteczek na spotkaniu hih opwiedz jak wrocisz co tam madrego mowili hihi

ebegano.. wspolczuje..twojemu maluszkowi... natalka taka niespokojna jak leos po pierwszym szczepieniu,.. wlasciwie zareagowal tak dzielnie jak emilka asiuli. dopiero po jakims czasie od powrotu zaczelo sie.... masakra...
a za 2 tyg to samo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Karla pisze:Pan Bułka już gaworzy na całego = wydaje piski , kwiki, a-gu, a aaaa i inne takie sylaby...
śmieje sie bardzo czesto = miny robi super,

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

leos zasnal wiec mykam pod prysznic bo obiad juz gotowy
do wieczorka
papa

Awatar użytkownika
martaja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 24 wrz 2007, 10:23

27 wrz 2007, 16:43

Karla pisze:nie mam jakoś okazji na zdjęcie to uchwycić

Dokładnie tak jak ja... Jakub ma setki zdjęć...Ale jak tylko zobaczy aparat to wlepia w niego oczka i ani rusz żeby się uśmiechnął... A gadatliwy będzie za mamusią :) Prawie buzia mu się nie zamyka :)
Asiula dzielną masz córeczkę!! i bardzo ładnie przybrała na wadze :) Bierze od mamusi, bo mama gubi :)
Ja na szczęście już wróciłam do swojej wagi...tylko jeszcze trzeba chyba brzuszki porobić :)
abegano ojoj...biedactwo się namęczyło... Dobrze, ze teraz odpoczywa :*

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 wrz 2007, 16:52

Witam witam :-D :-D :-D
dziewczyny jesteście niemiłosierne :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nie dałam rady wszystkiego przeczytać, tyle co powierzchownie uchwyciałm.
A więc:

Dominiko gratuiluję decyzji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Karol tez przebąknął ostatnio ze niby iść za ciosem, ale ... niech najpuierw się ze mną ozeni , potem druga dzidzia :-D
Super zdjęcia maluszkó :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie będę wymieniac, boję się o kimś zapomnieć, ale te czerwcowe dzidzie są czadowe wsyztskie bez wyjątku :-D Madziorka fajną czapę kupiłaś Leosiowi :-D
Dominko jeszce brawa za aukcje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super poprostu!
Asiu brawa dla Emi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: my mamy w przyszł ą środę, a ja juz myślałam, ze w tą :ico_noniewiem: więc z tym ciemiączkiem dalej sobie myślę..
Aniu, jak tam? Dajesz radę? Trzymam kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Aniu, czytałam o rehabilitacji :ico_pocieszyciel: będzie dobrze, wytrwacie ;) Myślę, ze Helenka przeona się do tych ćwiczeń :ico_brawa_01:
Martaja i Karla gratuluję postępu dzieciaczków :ico_brawa_01: Waneska tez się śmieje na cały głos ostatnio, ale najpierw ja muszę mieć atak śmiechu, a potem ona zaczyna się lać :-D :-D :-D :-D

Czy Wasze dzieciaczki tez tak lgną do siadania?? :ico_szoking: ja jestem w szoku... Wańka juz by chciała usiąść :ico_szoking: :ico_szoking:
Nie wiem czy się dopatzrycie.. ale ona sobie tak lezała lezała i zaczęła się podnośić :ico_szoking:

Obrazek

Abegano współczuję.. biedna malutka... mi serce pęka kiedy maluch płacze i nie ma siły by mu zaradzić :ico_placzek:

Aha dotarł juz mój śpiworek, jest super :ico_brawa_01: mnała nad ranem budzi się z ciepłym noskiem i rączkami. Ale kurde ostatnioi bardzo niespokojnie .śpi :ico_noniewiem: zachowuje się jakby śniła koszmary, rzuca się, stęka, popłakuje, macha nogami ręcami :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: tio wszystko przez sen, nie budzi się! Karol mówi oczywiście, ze jest głodna (bez komentarza) a ja się zaniepokoiłam.. moze jej za ciepło jest? dzisiaj spróbuje bez śpiworka ją połozyć.. a moze to jest poprostu zbieg okoliczności :ico_noniewiem:
A tu moja Skarbulinka w śpiworku :-D

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-27, 16:57 ]
Aha Asiu brawo za zrzucone kilosy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Martaja gratuluję powrotu do "wagi wyjściowej" :ico_brawa_01: ja walczę z 5-kilogramowym balastem :ico_noniewiem:

Wanesska wazy juz 5800 (tak z domowej wagi) a tutaj nasze szyneczki :-D :-D :-D :-D

Obrazek


Co zaś do zdjęć maluchów.. to chyba kazde dziecko tak ma.. jak się ukazuje fotoaparat na horyzoncie od razu powazne miny i lezą plackiem.. Ile ja się zębów naszczerzę póki moja zacznie się śmiać zeby ją pstryknąć :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

27 wrz 2007, 18:30

Alineczq, śliczna ta twoja krolewna, a śpiworek pierwsza klasa!!!!! Właśnie mi się przypomniało oglądając zdjęcie Wanyssy w śpiworku że też mam takie cudoObrazekchyba muszę zacząć używać.... Na razie Natalka śpi pod kocykiem bo u nas grzejąObrazek i w domciu cieplutko.... A w nocy Mała śpi ze mną pod kołderkąObrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

27 wrz 2007, 18:32

Wow, Alinko, zobaczyłam właśnie jak Waneska podnosi główkę :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Ale super, gratuluję!! Właśnie dlatego, że Helenka nawet ciągnięta za rączki do siedzenia tak nie potrafi mamy rehabilitację...Jeszcze raz brawo dla Waneski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bo ona tak sama, z pozycji leżącej :ico_szoking: :ico_szoking: Za to jak Helenka na brzuszku leży to trzyma łepetynkę pod kątem 90stopni i kręci nią na wszystkie strony jak "stara" :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 wrz 2007, 18:41

Witam wrocilam od dentysty :ico_olaboga: i wiecie co dzielna jestem zrobilam za jednym razem 3 zeby jupi :-D ALINKA sliczna Waneska i moja tez sie tak dzwiga do siadania :-D ASIULKA dla Emi ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzielna dziewczynka :-D

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

27 wrz 2007, 19:13

mój mąż przegina pałę!

wychodzi o 7 rano... i jeszcze go nie ma...
a ja zdążyłam Pana Bułkę już położyć spać!
Normalnie z dzieckiem kontakt zerowy!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość