Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

27 wrz 2007, 19:26

Karla przykro mi8...
dziękujęmy za gratulacje i komplementy :-D

Aniu nie przejmuj sie, Helenka da sobie radę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kazde dziecko ma swoje tempo, a Wanesska juz w brzuchu robiła takie harce, ze lekarze mówili, ze "sprawności ruchowe" będzie szybciej osiągała. :ico_oczko:

Frydza brawo za ząbki, no właśnie.. ja tez musze tą swoją paszczę podleczyć, pantomogram zrobiony a iść nie ma kiedy :ico_noniewiem: no teraz mama będzie, to sobie pochodze, bo Karola z małą zostawiać, to masakra zaraz by dzwonił,ze ona płacze :ico_olaboga:

Abegano, a nie boisz się, ze tak śpiąc z nią potem cięzko będzie przeuczyc ja do samotnego spania?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 wrz 2007, 19:42

Moje dzieciatko juz wykapciane i spi :-D a co sie dzieje z KAMILKA???? :ico_olaboga: a my w weekend mamy gosci przyjezdzaja ze wsi cioteczka z rodzinka ale super juz sie nie moge doczekac :-D to jutro musze ogarnac mieszkanko i zrobic jakies jedzonko :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

27 wrz 2007, 19:47

asiula26 pisze: Tylko jak jej kolki dokuczają to trzeba ją nosić i uspokajać.
.


asiula = u mnie kolki zniknęły po podaniu LAKCID..
kupuje sie to w aptece bez recepty, to takie ampułki z proszkiem - proszek zalewa sie wodą i daje dziecku na łyżeczce - ja dawałam 2 ampułki dziennie...
jak ręką odjął..
ten proszek to coś na budowe flory bakteryjnej jelit...
stosuje sie to przy kuracji antybiotykami ;-)
mi poleciła to moja ginekolog dla malucha

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 wrz 2007, 20:08

no czesc mamuski, moja tez juz wykapana, ale na razie udaje ze spi :ico_oczko:
nie wiem co wam z tymi gratulacjami przyszlo, bo ja tylko napisalam, ze moj maz chce Ignasia, a to, ze on chce, to jeszcze nie oznacza, ze ja sie juz zdecydowalam :ico_oczko: supermenka nie jestem :-D :-D w styczniu sie do UK wyboeramy a z brzuchem to nie byloby dobrze, bo musze jeszcze troszke popracowac :ico_oczko:
Frydza pisze:a co sie dzieje z KAMILKA????

Kamilka wyjechala do rodzicow bodajze
Alineczq, moja tez sie z ta glowa tak wyrywa, a ja nie wiem, czy to takie dobre dla kregoslupa :ico_noniewiem: zwlaszcza, ze taka duza jest.... ale za to jeszcze sie musze pochwalic, ze lezac na brzuszku juz normalnie glowke do gory podnosi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

27 wrz 2007, 20:40

Witam pierwsze co przyznaje ze przeczytalam ale nic nie pamietam bylo tyle stron :ico_olaboga:

Sama nie wiem od czego zaczac hm...chyba od tego ze mamy juz nowe okna :-D ale 2 dni mam wyjete z zyciorysu normalnie :ico_olaboga:
Fachwocy przyszli o 14 i wyszli o 22.30 :ico_olaboga: jak weszlam do pokoju po wstawieniu okien to chcialam uciec :ico_olaboga: :ico_olaboga: jak zobaczylam ten balagan :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
P tylko powiedzial idziemy spac rano wezniemy sie do pracy :ico_oczko:
Rano bylo jeszcze gorzej w dzien jak zobaczylismy co naprawde stalo sie z naszym mieszkankiem to :552:
Wiec my do roboty sie wzielismy o 8.00 rano skonvzylismy 23 ech wszystko nas bolało ale mieszkanko juz cacy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dzisiaj jeszcze wykonczeniowki i jest ok i nagle dzwoni tesciowa ze P siostra rodzi wiec do szpitala i biedna od 7.30 jest na porodowce i jeszcze nie urodzila :ico_noniewiem:

I jeszcze tesciowa tekst w szpitalu do mnie ze biedna meczy sie tyle godzin ale ja nie moge wiedziec jak to jest bo nie rodzilam cytuje "normalnie" :ico_zly: :ico_zly: kur..... a jak rodzilam nie normalnie :ico_zly: ech ze mialam cesarke to nie znaczy ze jestem inna matka ;/ ech to na tyle lece do P pod kolderke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

27 wrz 2007, 20:44

Tyle tego naklikałyście ,że pogubiłam się co i która napisała :ico_wstydzioch:

Moja mała też się tak wyrywa do siadania .
Julia śpi ze mną praktycznie codziennie.Wieczorem po kapieli kładę ja do łóżeczka (zasypia sama) a jak budzi się w nocy to biorę ją do siebie.Jak borys nocuje w domu to nie ma z tym zadnego problemu żeby spała w łóżeczku i nawet nie protestuje.
Gratuluję dzielnych dzieciaczków na szczepieniu , my mamy 11 pażdziernika trzecią dawkę potrójnego kłócia.

Martwię się cholera , bo mała znów ma zapchany nosek a u nas wszyscy zdrowi.Boję się ,że to jednak uczulenie na mleko krowie, bo teraz częściej jej butlę daję.Ach te moje cycki bunt jakiś czy co zrobiły.Znów muszę iść do pediatry i pewnie zamiast NAN2 to HUMANĘ SL będziemy pić.

Juli ty to jesteś niesamowita , fajnego masz profesora

Aha o programach pisałyście , wiecie od kiedy Miłosz zajarzył jak się pilotem posługiwać to u nas tylko bajki lecą :-D
Avisek a jak jest u ciebie ?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 wrz 2007, 20:46

magda26 pisze:ale ja nie moge wiedziec jak to jest bo nie rodzilam cytuje "normalnie"

ja rodzilam "normalnie", ale jak widzialm na porodowce dziewczyny po cesarce to nie zamienila bym sie z nimi mimo moich 50 godzin porodu. poza tym tak szczerze, to ja nie zalje rodzacych kobiet i nie mowie o nich, "biedne" sie "mecza", bo same dziecka chcialy i to jest zupelnie naturalne, ze jak sa w ciazy to musza urodzic, nie? jak mnie ktos zalowal to tez sie zloscilam, bo czego tu zalowac? ze mam dorodna córe?

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

27 wrz 2007, 20:47

Madzia nie denerwuj się, to jej córka to pewnie dlatego tak ci powiedziała.Wiesz synowa to zło konieczne :-D .Super ,że okna już wymienione.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

27 wrz 2007, 20:52

Nie denerwuje sie niech sobie gada jakos mnie to nie rusza :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

27 wrz 2007, 21:32

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: niestety wy nachwaliłyście sie tak moją Emilkę że taka dzielna a tu niestety kryzys nastapił jak byłam na wykładzie. No i nietsety w połowie musiałam wyjść i biegiem do domu bo M. nie mógł małej uspokoić, tak się biedna zanosiła rzucała. No normalnie co za biedactwo. I tak do 9 wieczorem, dopiero co zasnęła po syropku bo już nie było wyjścia. Ja już nie chce żadnych szczepień :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Emi spi, Marcin pojechał do Katowic na lotnisko po siostre a ja sama zostałam. Mam tylko że mała będzie już spać.

Madziu czyżby teściowa znowu zaczęła pokazywać pazurki. NIe przejmuj się jej tekstami. Jesteś 100% wspaniałą mamusią i swoje na porodówce i po porodzie też przeszłaś

Alinko brawa dla Waneski

Karla Emi dostawała też lakcid ale nier przynosiło rezultatów. Niestety trzeba poczekać aż przejdzie, ale naprawdę jest już du żo lepiej niż kiedyś, w końcu Emi już ma prawie 3 miesiące, a podobno do 3 miesięcy te kolki ustępują. Więc nie jest źle.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość