Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

28 wrz 2007, 09:53

witajcie kochane
moje dziecie wlasnie zjadło dynie z ziemniaczkami normalnie mi pchała lyzeczke do buzi
a to takie paskudztwo :ico_olaboga:

po wczorajszej kaszce spała do UWAGA.............. 6 rano :ico_brawa_01:
co prawda godz niw pizde ni w oko bo to ani wstac a dziecko juz spac nie chce ale lepsze to niz wstawanie w nocy
dzisiaj znowu próba czy to to i kacha na noc

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 wrz 2007, 09:53

Cześć mamuśki!!!
U nas też jeszcze słoneczko, ale w nocy padało. Mały ma jakiś katarek w jednej dziurce, muszę chyba kupić maść majerankową i może jakieś witaminki.
I oby jakieś wirusisko to nie było.
kate_k82, figę z makiem bym pokazała takiej teściowej, jak ona tak mogła, to aż śmieszne, nie, nie śmieszne to tragiczne. I całe szczęście, że mąż stanął wza Tobą.
Gosia A, ile płacą takiej hostessie, to ja się zgłoszę :ico_oczko:

A żelu na dziąsła też jeszcze nie mam, to jeszcze najmniej dwa miesiące slinotoku i gryzienia :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 wrz 2007, 10:04

a ja nie wiem co Mili ma z tym nosem, bo za nic w świecie nic nie wycieka, nic nie grzęzie w nosku, a jak ciumka smoka to tak jakby miała zapchany nos na maksa i nie umiała oddychać...czy to sie kwalifikuje do pójścia do lekarza??
Ja jej profilaktycznie rano i wieczorem psikam otrivinem zeby jej sie lepiej oddychało, ale czy to ma sens, co myslicie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 wrz 2007, 10:07

Mojemu też z rańca furczy w nosku - podawałam mu wodę morską, później kropelki Solnasin - myslę, że ma to związek z suchym powietrzem w pokoju bo nic mu nie leci...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

28 wrz 2007, 10:12

ladybird23, jesli Cie to niepokoi to idz do lekarza dla wlasnego spokoju :) a tak w ogole to moja babcia kupiła Kindze kombinezonik firmy "ladybird" i za kazdym razem jak go nakladam Kindze i widze ten napis to mysle o Tobie

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

28 wrz 2007, 10:16

Pojawiam się i znikam :-D
Nocka jak zawsze, mąż w domu... może namówię go na małe reperacje starych problemów...
a po połubniu do bioderkologa... :-D oj będzie się działo... :ico_oczko:
najważniejsze, że we czworo !!!!! :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

28 wrz 2007, 10:20

hyhyh - nie - no potrzebowali na szkolenie 40 osób i najłatwiej było hosstesy sciagnac - bo skad w jakims miescie 40 osób ?? i do tej pory jak sciagali na inne szkolenia to z zadna agencja nie było jaj ...a tu ooo ...kurcze taki był zdenerwowany ... dobrze ze nie prowadzi samochodu dzis jak beda wracac .. ale dym bedzie jak wróca ..juz to widze ..ciekawe co kilent powie ..czy zapłaci w takim razie za takie szkolenie ...oj .... a u nas akurat nonono z kasa .... i sie denerwuje tez ...
co do katarku - moj tez ma jakis taki - jakby w zatokach siedzialo ... ja poszlam ostatnio - bo frida to prawie nic nie sciagam - ale mu chyba leci po gardle ta wydzielina ... sama niewiem - oddycha jak spi normalnie ..ja mam wode morska i psikam 2 razy dziennie - bo tak jak Doris pisze - kaloryfery robia swoje

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

28 wrz 2007, 10:29

hejo!!!
ja tylko na 3 sek ... jutro chrzciny hehe

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 wrz 2007, 10:30

A ja musze drugie śniadanko zjeść i na spacerek, bo nie wiadomo jak długo będzie to słoneczko. Narazie więc się żegnam, może później się pojawię :-D

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

28 wrz 2007, 10:31

ja kupiłam nawilżacz powietrza, i małemu się lepiej oddycha, a teraz nie chce robić nic innego jak tyljko u mamy na rączkach i tak sobię siedze i piszę palusziem

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość