ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 wrz 2007, 16:55

anes mój w sumie tez mi nie mówi ze za czesto ze mnie kocha, ale czesto podchodzi przytula i całuje, a juz najczesciej jak sie dąsam, tak jak np teraz, bo po niedzielnej kłótni jaką miał z moją mama nie riozmawiam z nim, tzn tylko tyle ile musze i chodzi i sie łasi....

kate k82 ale porażka, nie, zobaczyc jak chłop patrzy na małe co nieco...ja tez miałam taki przypadek i byłam wkur...na maksa i :ico_placzek: i :561: ale A. mnie za to nie przeprosił, bo dla niego to normalne ze facet od czasu do czasu se popatrzy, na szczescie odkad zaczeliśmy znowu sie seksowac mamy spokój - przynajmniej tak mi sie wydaje :-D

zbora musze powiedziec ze ty to na prawde taka wyrozumiała jestes dla swojego meża, moze ja z biegiem lat tez taka bede, poki co mnie np. kazde jego wyjscie wkurza itp a jakbym jeszcze zobaczyła gołababe w tel to juz by była masakra :ico_zly:

gosia no widzisz twój maż poradzi sobie w kazdej sytuacji :-D a co do twojej pracy to skoro poszłas wogóle na tą rozmowę to się ciesz ze wzieli cie do drugiego etapu, a tak swoją drogą to co to za firma, co takie kwalifikacje przeprowadza??

glizdunia boroko co z ta reka zrobiłaś??

A. pojechał na egz z kursu i juz od 14 go nie ma, ciekawe co tak długo,a a na dodatek tel zostawił w domu :ico_zly:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 wrz 2007, 17:02

Lady...nawet nie mow..jakby poszczepiennej akcji bylo malo :ico_zly: to skora zdarta i boli jak cholercia...no ale coz poradzic..taka " ostrozna " jestem :ico_oczko: :ico_wstydzioch:...bo to wina schodow i wykladziny i sliskich kapci-napewno nie moja :ico_puknij:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

28 wrz 2007, 17:37

Glizdunia oczywiście wszystko inne zawiniło a nie Ty, skąd Ci to przyszło do głowy???
a teraz moje zdobycze dla Mateuszka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ja po lekarzu jestem dziwnie spokojna bo powiedziała że ta wysypka to taka potówkowa jest a nie od skazy.... i w ogóle jestem zadowolona mały w nosidełku mi usnął a gdy nie spał to rozglądał się na boki i chyba mu było wygodnie takze jak na razie dzideń zaliczam naa plus ale wiadomo nie chwal dnia orzed zachodem słońca...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 wrz 2007, 18:43

Jestem...ale tylko się odmeldowuję bo Hania zmęczona...wejdę póżniej...
Póki co...Glizdunia super zakupy, ale płaczu współczuję...
Kate_k82 no...pozytywnie! i ciuszki też fajniusie!

A ja byłam w pracy...już się powoli cieszę, że tam wracam..może nie będzie tak źle...Hania o 18zjadła troszkę piersi...ale wydaje mi się, że jej już się nie chce wysilać i wybiera butelkę...w na cyca dostała kleik z gruszką...wcinała jak ta lala! i uśmieszki i gadanie!!! i uwielbia, jak pukam jej łyżeczką w dziąsełka! i gada dziś do mnie jak na jęta...i coraz częściej udaje jej się trafić smoczkiem do buźki!!!
I mimo że pogoda fatalna, to już mi lepiej...szczególnie jak mi dziecko radośnie piszczy, a nie płacze :-D
Gosia :ico_brawa_01: dla Dominika! super że się udało!!

U nas leje i J pewnie na tenisa jutro nie pójdzie...chyba że z moim tatą na halę..ale...pomaga dziś...warzywa obiera do mrożenia na zimę i nawet nie piśnie...a to niech ma...

Ok, idę bo moja księżniczka wzywa!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 wrz 2007, 18:44

a my zaliczyłysmy pół godzinny spacer, bo jak spojrzałam w niebo i zobaczyłam wielgachne chmury kłębiace się na nas, to wziełam nogi za pas i do domu...

glizudnia dobrze ze nie niosłaś Maji bo by był niezły zonk :ico_olaboga:

kate fajne zakupy zrobiliscie, ja tez musze Miluni kupic jakies ciepłe łaszki i śpiwór do wózka obowiązkowo!!

[ Dodano: 2007-09-28, 18:53 ]
zbora a gdzie pracujesz, mozna zapytac??

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

28 wrz 2007, 19:24

ja prcowałam do tej pory w róznyc firmach farmaceutycznech i 2 etapy rozmów - to nic :-D kiedts miałam 5 aetapów i assemsment ( 5 godzin w sali wykładaowej - ja + mon 6 osób starajacych sie o 1 m-ce i rózne zadania do wykonania ) to jest horror ..a 2 etapy - eeee :-D no praca dobrze płatne - i toyota ze słuzbową benzyna .... i premie i ...jeszcze pare ... no zobaczymy ... na wszelki wypadek - umówiłam sie na jutro z jedna babka ... niania ... no zobaczymy co w trawie piszczy - musze jak cos byc przygotowana - bo Hubertusa nie oddam w byle jakie rece ...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 wrz 2007, 19:30

ja pracuję w gabinecie kosmetycznym...w Chełmnie...
A teraz się żegnam...zaraz kąpiel i może zakupy w tesco z mamą...A u nas burza, więc nie wiem, czy będzie prąd...lecę...buziaki!!!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 wrz 2007, 20:20

gosia no to cie podziwiam :ico_brawa_01: , kurde ze ja akurat musze byc taka nonono...jestem strasznie wystraszona i stresuje sie za bardzo, nie wiem jak znajde jakos robote, bo chyba nie przezyje tych rozmów kwalifikacyjnych....... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 wrz 2007, 20:20

no hej...mala juz wykąpana..iniby po cycu usnela...ale cos tam jeszcze slysze z sypialni...mam nadzieje ze gladko zasnie sama :ico_spanko: ..wprawdzie jeszcze nigdy nie szla spac o 19.15...ale hmmmmm
coraz glosniej sie odzywa a to zly znak :ico_olaboga:

Ta zona kuzyna A. przyjechala w koncu sobie po te spodnie...ach...a moj A. dopiero co bedzie wracal do domciu czyli jeszcze jakies 3 godzinki go nie bedzie :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-09-28, 20:25 ]
Lady..pomysl ze inni tez mają niezlego dyga przed taką rozmową...ja na przyklad odbylam tylko raz w zyciu taką rozmowe-na studia,i podobalo mi sie bardzo,zero stresu bo nie zalezalo mi zeby sie dostac :ico_haha_01: poszlam bo chcialam kolezance dotrzymac towarzystwa i o dziwo sie dostalam a ona biedna nie...ale ja wyjechalam do uk...i nie stawilam sie na uczelnie...ale rozmowe zaliczylam :ico_oczko:
Teraz bedzie gorzej bo jak bede szukac pracy to juz po polsku sie nie da...a w angielskim zawsze trudniej-przynajmniej dla mnie :ico_noniewiem: :ico_chory:

[ Dodano: 2007-09-28, 20:27 ]
Katezapomniaabym pochwalic zakupki...faktycznie udane..no a te butki suuuper,widzialam wczoraj w tesco takie fajne jakby myszy..hihihi...bombowo na nozkach wyglądaly :ico_brawa_01:

jaszczurka1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:53

28 wrz 2007, 20:30

Witam wszystkich!!!! :-D :-D

Wieki mineły odkąd mnie tu byłam ostatni raz!!!! Pewnie nikt już mnie nie pamięta!

Ale to miło powitać stare kąty!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość