Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

28 wrz 2007, 18:07

aniu schowali sie w sklepie, juz mialam odpalac auto i po nich jechac ale zaczel osie przejasniac.. lucy ma racje, nie martw sie, ja jqak uslyszalam o niezrosnietych splotach nerwowych niemal w momencie osiwialam. okazuje sie ze to wszystko jest w granicach normy i wiele dzieci tak ma... niektorzy rodzice nawet o tym nie wiedza, bo nie mieli robionego usg

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

28 wrz 2007, 18:22

Ja tak na szybko bo mała trochę marudzi

Pediatra zapisał jejna receptę bebilon pepti i narazie przez trzy dni mam jej mieszać z NAN a póżniej sam a smakuje bleeeeeeee no ale mam nadzieję że małej pomoże.

Pozdrawiam Was gorąco
pa

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

28 wrz 2007, 18:37

witam uff wkoncu do was dotarlam egzaminy mialam a dokladnie 5 wszystkie na plus wiec witaj drugi roku.
Narazie nie nadrabiam bo troche malo czasu mlody coraz bardziej wymagajacy do tego doszly nowe cwiczenia metoda wojty rowniez ale spoko malo juz placze czyli godzine rehablitacja trwa a mowila babka 10 minut wrrr.
Co u nas?
Mlody ladnie sie rozwija podnosi dupke do gory i probuje pelzac niestety nie przesuwa sie nawet o milimetr biedny co go zlosci podobno jak powiedziala rehablitanka to nie za dobrze bo on mysli ze przez to bedzie sie przemieszczal no kur.. moim zdaniem to wlasnie maly dobrze mysli ehh ci lekarze.

Jutro jade na caly dzien do leszna robic porzadek po mamy mieszkaniu bedzie ciezko ale kiedys musze, chce jechac sama, chcemy je wynjac ale to wam pisalam juz chyba. Ciezko bedzie mi wyrzucic "dom"

A jeszcze chcialam sie pochwalic osiagnieciem synka ze jak sie przytrzyma reki to siada sam nie pozwalam mu na to bo uwazam ze za wczesnie ale normlanie szok czasem nie wiem kiedy a on hop i siedzi, pytalam sie rehablitanki to powiedzala ze jak robi to sam to ok gorziej jak ja bym go sadzala.

w duzych miastach 6, 7 pazdziernik sa bezplatne konsultacje z alergologiem pediatra jakby ktora byla zainteresowalana.

Teraz sprobuje was nadrobic choc czesc..
Acha wiem ze Madziorka pytala mnie o te tabletki no wiec nie pamietam strony i jej znalesc nie moglam bo szukalam ale wpisz w google Yasmin lub szkodliwosc brania Yasmin poza tym w USA i holandi odnotowano pzypadki smiertelne, twoj stan zdrowia nie budzi zastrzerzen a nagle umierasz, opisany byl przypadek kobiety ktora jechala z malym dzieckiem autem i nagle dostala zakrzepicy chyba i umarla dzieciatko tez. To poza tym, ze czytalam mowila mojej znajomej ginka wiec cos w tym jest, no nie wiem ale to musiscie ocenic same.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 wrz 2007, 20:22

cze baby, alem umencona.... mloda se wymyslila, ze przeciez ona jest najwazniejsza, ze nic i nikt inny sie nie liczy i cala uwage skupiala dzis na sobie o 6 rano wstala, a w dzien miala trzy drzemki o łacznym czasie ok godziny.... normalnie na ryj padam. gdyby nie ta chusta w ktorą ja motam to nawet nic bym dzis nie zjadla... piepszone 4 kotlety dwie godziny panierowalam, bo tak sie darla, ze musialam sie odrywac non stop a kiedys takie grzeczne dziecko mialam.... to moj powalony na rozum maz ja tak rozpuscil. wariuje z nia jak nienormalny i ona mysli, ze ja tez tak bede cale 12 godzin

avisek, :ico_sorki: :ico_sorki: za komplementa :ico_sorki: :ico_sorki:

astrid pisze:Acha wiem ze Madziorka pytala mnie o te tabletki no wiec nie pamietam strony i jej znalesc nie moglam bo szukalam ale wpisz w google Yasmin lub szkodliwosc brania Yasmin poza tym w USA i holandi odnotowano pzypadki smiertelne, twoj stan zdrowia nie budzi zastrzerzen a nagle umierasz, opisany byl przypadek kobiety ktora jechala z malym dzieckiem autem i nagle dostala zakrzepicy chyba i umarla dzieciatko tez.

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: kurde to ja o to pytalam... niesamowite :ico_szoking: :ico_szoking: a lekarz chcial mi je kiedys przepisac, ale na szczescie cos mnie tknelo i uparlam sie na takie co kolezanka zazywala :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

28 wrz 2007, 21:11

co do ytrzymanie Główki,
Ortopeda tydzień temu mnie wyzwał, ze jeszcze Bułka nie trzyma główki!! :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Kazał "więcej aktywnie na brzuchu" dziecko trzymać i faktycznie, polepszyło sie bardzo = trzyma już OK.

Ja myśle ze to kwestia indywidualna.
Nie ma co porównywać mojego 7,5 kg Kabana z mniejszymi dziećmi ;-)

Bułka trzyma już grzechotkę i leżąc na macie łapie za nogi te zwierzątka - i tarmosi, a także kopie w pozytywkę = by grała muzyczka.

Przy podnoszeniu za rączki z leżenia = ładnie głowe trzyma... ale czasami mu sie zdarzy że jest jeszcze "miękki"

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 wrz 2007, 21:20

Siemano :-D moim zdaniem kazde dziecko sie inaczej rozwija i to kwestia indywidualna kiedy cos robi :ico_oczko: podnosi glowke itd :ico_haha_01: moja niunia to szaleje na maksa dam jej raczke a ona sie podnosi i siada :ico_szoking: ,acha wczoraj dalam Wiki jabluszko 1 lyzeczke bardzo jej zasmakowalo :-D jutro pewnie do Was nie zajrze bo najazd gosci czyli rodzinki,moze w niedziele wieczor mi sie uda to strzaleczka mamuski :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

28 wrz 2007, 21:44

Nasz pediatra jest też alergologiem i mam do niego zaufanie.Mała pije ten bebilon i jakoś nie jest żle, wychodzi na to że tylko ja jestem żle nastawina , ale jak sobie pomyślę przez co ja przeszłam jak Misiek miał dietę z powodu skazy białkowej do 3 roku życia to mi ciarki przechodzą.

Brawa dla Pana Buły i Wikusi za postępy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Rok temu nasz wąteczek zakładałyśmy a już maluchy rwą się do siadania , ajk ten czas leci ..............

[ Dodano: 2007-09-28, 21:49 ]
Pokażę Wam co kupiłam Miśkowi na urodziny - to fan spidermana :-D
http://www.allegro.pl/item249881447_now ... 6_lat.html
Szkoda tylko ,że zabawki z tej serii są tak drogie :-D ,

A to Julce :-D
http://www.allegro.pl/item246952916_zes ... isney.html

Teraz jak coś kupię dla jednego to i dla grugiego :-D
Śpią już moje małe łobuziaki , więc zmykam pod prysznic też do łóżka.

Dobranoc

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

28 wrz 2007, 21:52

Przeczytalam wszystko malo pamietam ale cosik napisze.

Juli- gluten nie znajduje sie w ryzu i kukurydzy wiec spokojnie kaszki po 4 miesiacu mozesz dawac. Ja juz daje tez a moj ma skaze zreszta on juz wszystko je co po 4 miesiacu oczywiscie hehe

Asiu -link fajny, duzo robie ale jest tez sporo co inaczej zreszta jak kazda z nas.
Nie martw sie kobieto strasznie sie stresujesz i mala to czuje Ty wiesz ze moj juz nie placze tylko sie zlosci no wiadomo a czy mozna zle to robic? uwierz sama nie raz zadaje sobie to pytanie... nie wiem...co do glowki powiem wam tak mnie neurolog nastraszyla jejku jejku nie trzyma i dlugo potem tak bylo a teraz normlanie do siadu mu spieszno to przyszlo z dnia na dzien doslownie.
Mial skok rozwojowy i juz glowke trzyma, jesli ktoras chce cos o skokach to prosze o maila to przesle.
Doszukiwanie sie wad u swoich dzieci to jest najgorsze co moze byc jedne dzieci to robia inne nie i ok. Moj znowu sie rozwija szybko przynejmniej narazie potem moze zwolni nie wiem przekreca sie na brzuszek nonono do gory ale to podvno za dobrze tez nie jest
No i badz czlowieku madry.
Kochana duzo usmiechu i radosci z patrzenia na rozwoj dziecka
Jak kiedys bedziesz sie cofala w stecz to bedziesz myslala jejku nigdy wiecej bo bedziesz pamietac swoj placz
Masz sie radowac kazdym osiagnieciem i czekac cierpliwie a nie sie stesowac.
Jak nie zrobi w 3 miesiacu zrobi w 4 jak nie w 4 to w 5 i co sie stanie takiego? Nic hehe

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

28 wrz 2007, 21:57

astrid pisze:

jesli ktoras chce cos o skokach to prosze o maila to przesle.


Poproszę: amg7@interia.pl

Astrid to super, że dzieciątko już takie postępy zrobiło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I że nie płacze przy ćwiczeniu...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 wrz 2007, 00:49

witajcie
jak zwykle nie moge sie polapac. poczytalam a teraz pustka w glowie...
astrid gratuluje zdanych egzaminow.

co do skutkow zazywania pigulek jasmin... jestem w szoku.. musze zapytac kumpel czy nadal je stosuja.. normalnie nie wierze....
jedna chyba juz stara sie o dzieciaczka. sa miesiac po slubie i od razu biora sie do robotki. i prawidlowo , bo wiem z wlasnego dosiwadczenia ze potem ciezko jest sie zdecydowac hihi

karla jestem pelna podziwu dla pana bulki!!! :ico_szoking:

acia swietne prezenicki dla malauchow :ico_brawa_01:

dzis spedzilam swietny dzionek.. pomimo tego, ze pada caly dzien.. a my caly ten czas spedzilismy poza domem wiec dola nie byla czasu lapac hihi

najpierw przypadkiem wybralismy sie ze znajomymi do takiego biura zasiegnac porady odnosnie mojego macierzynskiego ktorego jak nie bylo tak nie ma.. .. . nawet nie wiedzialam gdzie dokad jade.. oni mowia, ze maja spotkanie w tej sprawie i mzoemy jechac z nimi hihi wiec super. zabralism,y dzieciaki i jedziemy hihi
okazalo sie, ze w przyszlym tyg mam wreszcie je dostac ufff
..

a potem pojechlismy do roznych sklepow w poszukiwania laptopa i radia dla leosia hihi.
przy okazji jeszcze inne sklpey.. itd hihi kupilismy znajomym prezent na nowe mieszkanko hihi kupili tutaj i wyremontowali ponoc swietnie... zobaczymy w niedziele hihi
upolowalam dla leosia super butki 50% tansze i wymienilam kombinezon na wiekszy i doku[ilismy do niego czape. komplet swietny!!!

a na koniec tesco.. i tam oprocz jedzonka nabylismy leosiowi sliczny zielony sweterek, i pajacyka dyni na halloween hihi

hihi a zeby sie dobic to po powrocie (ok 18) zrobilam salatke i jeszcze .... po 2 latach.....przerwy knedle z serem... hihi
po takiej robocie kuchnia wyglada .... jakby przez nia piorun przelecial, zatem radosc adasia z jedzonka jest polowiczna.. ale dzis mu sie udalo.. bo zamiast niego sprzatal tom hihi
w miedzy czasie niespodziewanie wpadl kolega z tesciem hihi
wiec udalo sie, ze tesc mnie w kuchni zastal jak nigdy hihi
mam plusa hihi
no i wreszcie usiadlam na tylku
popijam piwko z chlopakami hihi
i planujemy jutrzejsze zakupki
adas sie wycofuje hihi wiec zajmie sie leosiem, a ja uderze z tomkiem hihi
hehe
adas prawie odpada.. wiec zmykam do niego hihi

[ Dodano: 2007-09-29, 00:55 ]
avisek gratuluje zakupkow.. i jakie ceny :ico_szoking: jak tam przygotowania do chrzcin>?? chyba na lajcie co?? skoro masz dla nas czas :-D

julie fajna czapa. kolezanki synowie takie maja. hihi chyba z h&m. podwojna randka to tez swietny pomysl. na pewno bedzie wesolo czego zycze hihi

frydza tobie wesolego weekendu z goscmi zycze... i wyzerke pewnie niezla naszykowalas.. mniam mniam hihhi

spadam
do jutra buziole

[ Dodano: 2007-09-29, 00:56 ]
madziu zapomnialam pogratulowac szwagierce i tobie jako cioci!!! dorodny maluszek hihi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość